ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interview DV2015 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #511  
Staro 27.01.2015, 20:08
GoranVE GoranVE je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.06.2014
YU lokacija: mkd ve
Poruke: 32
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik goKi- Prikaz poruke
честитки горан! ви посакувам само успех да ве следи во америките!
ако не е тајна, отприлика колку имавте на сметка како доказ?
Благодарам на честитките.

Кога ги предадовме документите приложив обично писмо(не форма I-134 affidavit of support) од луѓето на чија адреса ќе ја очекуваме GC. Во писмото тие потврдуваат дека ќе не пречекаат и ќе ни помогнат да се вклопиме. Исто така приложив банковно салдо со сума еквивалентна на околу 20000$. Како сто пишав претходно, при интервјуто со службеничката/конзулот (не се секавам како се престави), таа констатира дека е добро што имам заштеда. И тоа беше се на таа тема.

Одам во Columbus, Ohio. Има ли некој кој оди или веќе живее во Columbus, Ohio? Да даде некој совет.
  #512  
Staro 27.01.2015, 21:53
DDAmkd's Avatar
DDAmkd DDAmkd je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.12.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Skopje
Poruke: 65
Pošalji Skype™ poruku korisniku DDAmkd
Talking

Citat:
Prvobitno poslao korisnik GoranVE Prikaz poruke
Благодарам на честитките.

Кога ги предадовме документите приложив обично писмо(не форма I-134 affidavit of support) од луѓето на чија адреса ќе ја очекуваме GC. Во писмото тие потврдуваат дека ќе не пречекаат и ќе ни помогнат да се вклопиме. Исто така приложив банковно салдо со сума еквивалентна на околу 20000$. Како сто пишав претходно, при интервјуто со службеничката/конзулот (не се секавам како се престави), таа констатира дека е добро што имам заштеда. И тоа беше се на таа тема.

Одам во Columbus, Ohio. Има ли некој кој оди или веќе живее во Columbus, Ohio? Да даде некој совет.
Cestitki GoranVE, se najdobro i mnogu srekja i uspeh. A sto se odnesuva do Colombus,Ohio,pobaraj vo drugite temi,sigurno ima,vaka bi otisle off topic
__________________
2011 - NOT BEEN SELECTED - 1 prijava
2015 - NOT BEEN SELECTED - 2 prijave
2016 - NOT BEEN SELECTED - 2 prijave
2017 - NOT BEEN SELECTED - 2 prijave
  #513  
Staro 02.02.2015, 15:05
sashes sashes je offline
Član
 
Datum prijave: 15.12.2014
Poruke: 18
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik sashes Prikaz poruke
Ke ti opisam za den dva vetuvam kako pomina na intervjuto, inaku ne nosev nisto nitu affidavit nitu potvrda od banka.
Zdravo Goran, ke go spodelam moeto iskustvo,inaku intervjuto mi bese zakazano na 22 januari.Stignav nekade pred 8 kako sto mi bese napomenato.Moj sovet da ne nosite premnogu nesta so vas,zatoa sto ke mora da pominete niz detektor pred da odite vo delot za intervju (mi odzema plus oste nekoja minuta za da proverat se)Nosete gi samo potrebnite dokumenti.Koga vlegov posle toa bese cisto formalnost sekako dokolku se vred site dokumenti i ne traese poveke od pola cas.Intervjuto go pominav na makedonski,sto ne pretstavuvase nikakov problem.

Za dokumenti sto nosev:

-2 sliki
-potvrda od sudot za neosuduvan
-potvrda od policija
-potvrda za vojska
-universitetska diploma (zaverena na notar orginal i kopija)
-svidetelstva (orginal i kopii)
-istampano dokumetite koga e zakazano intervjuto i dv 260 isto taka.
-lekarskoto od remedika

Mislam deka tie bea se na se.Dokolku te interesira plus oste nesto slobodno prasaj me. Imaj ubav den.
  #514  
Staro 05.02.2015, 16:33
dzonue dzonue je offline
Član
 
Datum prijave: 14.05.2014
Poruke: 11
Nepromenjeno

Moja iskustava od juce
VIZA ODOBRENA

Dolazak ujutru pred ambasadu u 8:30
Ulazak, cekanje nekih pola sata ,predajem dokumenta i placam i kazu mi da dodjem u 13:30 na razgovor .
Sam razgovor sa konzulom je trajao oko 3 minuta par obicnih pitanja i citanje zakletve.
Nisam ocekivao da ce biti tako lako,jos samo pasos da stigne

Svima puno srece i samo opusteno.
  #515  
Staro 05.02.2015, 21:55
Iva75's Avatar
Iva75 Iva75 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 48
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dzonue Prikaz poruke
Moja iskustava od juce
VIZA ODOBRENA

Dolazak ujutru pred ambasadu u 8:30
Ulazak, cekanje nekih pola sata ,predajem dokumenta i placam i kazu mi da dodjem u 13:30 na razgovor .
Sam razgovor sa konzulom je trajao oko 3 minuta par obicnih pitanja i citanje zakletve.
Nisam ocekivao da ce biti tako lako,jos samo pasos da stigne

Svima puno srece i samo opusteno.
Cestitam i neka svima bude tako lako na intervjuu kao tebi! Svu srecu ti zelim!
  #516  
Staro 06.02.2015, 00:39
NSKum NSKum je offline
Član
 
Datum prijave: 19.05.2014
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 7
Nepromenjeno

Pozdrav, koliko se otprolike ceka da stigne pasos preko DHl-a
  #517  
Staro 06.02.2015, 07:31
Tomislav1970 Tomislav1970 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.05.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Bg
Poruke: 283
Nepromenjeno

Obicno treba dva do tri dana.
Napomena: ne donose ti pasose kuci, vec moras sam da odes po njih u poslovnicu DHL-a koji si izabrao prilikom registracije na web situ usvisa-info.com
  #518  
Staro 06.02.2015, 08:32
maki90 maki90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 09.05.2014
US lokacija: Portland
YU lokacija: BiH
Poruke: 111
Nepromenjeno

Kao što Tomislav1970 reče za par dana.

U BiH su promijenili i vratili na staro, tako da sad više ne ide preko DHL-a, nego dođeš ponovno za par dana u amabasadu i preuzmeš - takvo je iskustvo korisnika Animala. Ko zna, možda u skorije vrijeme promijene i u Srbiji.

Pikac: Najprije da čestitam na uspješnom završenom i tom poglavlju i odobrenoj vizi . Eh hajde sad doživljaj do detalja . Kako je bilo, šta si nosio od dokumentacije, koliko je trajao intervju - standardna procedura... i kakva je situacija s pasošom, jel i tebi rečeno da dođeš u amabasadu po pasoš ili ipak preko DHL-a (pa da je onda Animal izolovan slučaj )
__________________
15.10.2012. - prva prijava
01.05.2013. - has not been selected
02.11.2013. - druga prijava
01.05.2014. - izvučen 2015EU00023xxx
10.06.2014. - DS-260 poslat
23.01.2015. - mail sa zakazanim datumom
12.03.2015. - Intervju zakazan
26.02.2015. - Obavljen ljekarski pregled
12.03.2015. - Obavljen intervju i viza odobrena
16.03.2015. - Kupljena avionska karta

20.04.2015. - Beograd-Amsterdam-Minneapolis-Portland
  #519  
Staro 06.02.2015, 14:52
NSKum NSKum je offline
Član
 
Datum prijave: 19.05.2014
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 7
Nepromenjeno

Hvala, znam da ne donose pasos kuci i da moram da preuzmem u filijali DHL-a, cekam vec 5-dan. al me buni sto kada gledam na sajtu usvisa-info.com svoje podatke , jos nisam ni usao u obradu vize, jer bi u suprotnom pisalo na statusu posiljke sta se sa dokumentacijom desava, nije mi stigao ni jedan mail od njih da me bilo sta obavestavaju kako su i naveli da ce to biti vid komunikacije, a takodje na sajtu americke ambasade pise da obrada moze da traje i do 60 dana dok ne odgovore, pa me interesuju iskustva svih Vas koji ste dodatno slali dokumentaciju i pasose u ambasadu DHL-om
  #520  
Staro 06.02.2015, 16:11
voja82's Avatar
voja82 voja82 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.05.2014
US lokacija: Miami/FL
Poruke: 436
Pošalji Skype™ poruku korisniku voja82
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dzonue Prikaz poruke
Moja iskustava od juce
VIZA ODOBRENA

Dolazak ujutru pred ambasadu u 8:30
Ulazak, cekanje nekih pola sata ,predajem dokumenta i placam i kazu mi da dodjem u 13:30 na razgovor .
Sam razgovor sa konzulom je trajao oko 3 minuta par obicnih pitanja i citanje zakletve.
Nisam ocekivao da ce biti tako lako,jos samo pasos da stigne

Svima puno srece i samo opusteno.
Iskrene cestitke, i zelim ti sve najbolje i da ostvaris "americki san"
__________________
DV2013 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2015 - POGODAK
28.10.2013. Prijavili se na lutriju
01.05.2014. Izvuceni 2015EU00041xxx
19.05.2014. Poslali DS-260
21.08.2015. Lekarski pregled
09.09.2015. Intervju-pronadjena greska u prijavi
24.09.2015. Novi datum intervjua - VIZE ODOBRENE
30.09.2015. Preuzeti pasosi sa vizama
05.11.2015. Beograd-Rim-Majami
Zatvorena tema

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2015 dobitnici koji ste broj sombrero Vaša strana 611 24.08.2015 09:10

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 23:14.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.