ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #2191  
Staro 14.05.2020, 12:18
marjan77 marjan77 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.02.2020
Poruke: 33
Nepromenjeno

HVALA na komentarima @mveruovic, @aleksandarzz, @svenson.
Ako Bog da pridružiću vam se, da se zajedno nosimo sa krizom u Americi.

Poslednjih dana kažu da je Srbija prva u Evropu, ali ja nešto i ne vidim da u Srbiji dolaze nemci, norvežani, amerikanci i drugi da se zapošljavaju i živi srpski život.
Reply With Quote
  #2192  
Staro 14.05.2020, 13:51
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marjan77 Prikaz poruke
HVALA na komentarima @mveruovic, @aleksandarzz, @svenson.
Ako Bog da pridružiću vam se, da se zajedno nosimo sa krizom u Americi.

Poslednjih dana kažu da je Srbija prva u Evropu, ali ja nešto i ne vidim da u Srbiji dolaze nemci, norvežani, amerikanci i drugi da se zapošljavaju i živi srpski život.

Ko kaze? Happy, pink, rts, studio b? Po njima Srbija pomaze krhkoj ekonomiji Japana i Amerike da ne propadnu. Znamo ko kontrolise te medije
Reply With Quote
  #2193  
Staro 14.05.2020, 16:34
marjan77 marjan77 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.02.2020
Poruke: 33
Nepromenjeno

Prvi let Er Srbije za Njujork 6. juna, iz Njujorka dan kasnije (glasamerike.net)
Reply With Quote
  #2194  
Staro 19.05.2020, 16:46
Katarina12 Katarina12 je offline
Član
 
Datum prijave: 11.05.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Cao ljudi ima li neko ideju kad ce se otvoriti ambasada?da li iko ima zvanicnu informaciju?
Reply With Quote
  #2195  
Staro 19.05.2020, 18:35
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Koliko sam uspeo da vidim na sajtu, ne postoji nikakva najava skorašnjeg otvaranja. Moje neko mišljenje tj pretpostavka je da neće pre 01. juna da otvore, ali možda i grešim. U svakom slučaju imigrantske vize se zbog Tramopovog EO ne izdaju do 23. juna.
Reply With Quote
  #2196  
Staro 19.05.2020, 19:03
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Ne vazi za sve imigrantske vize ta odluka. .
Reply With Quote
  #2197  
Staro 19.05.2020, 21:04
Katarina12 Katarina12 je offline
Član
 
Datum prijave: 11.05.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Koliko sam uspeo da vidim na sajtu, ne postoji nikakva najava skorašnjeg otvaranja. Moje neko mišljenje tj pretpostavka je da neće pre 01. juna da otvore, ali možda i grešim. U svakom slučaju imigrantske vize se zbog Tramopovog EO ne izdaju do 23. juna.
Da da jasno mi je sve to samo bih da nekako dodjem do nekih konkretnijih informacija od ljudi u ambasadi. A kad sam ih zvala, rekli mi da posaljem mejl, a kad sam poslala mejl, rekli mi da pratim sajt
Ali eto takva je situacija, samo cekati
Reply With Quote
  #2198  
Staro 19.05.2020, 21:14
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Verovatno ni oni ne znaju. Koliko sam uspeo da vidim i u drugim zemljama je ista situacija.
Reply With Quote
  #2199  
Staro 20.05.2020, 07:29
Michi20 Michi20 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.03.2020
Poruke: 86
Nepromenjeno

Ljudi nema potrebe da se nervirate kada će ambasada da se otvori. Svi čekamo taj famozni 23. jun da vidimo na čemu smo. Ovako i da se otvori ambasada pre toga, ništa nam ne znači.

------------------------------
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00021XXX
DS-260: maj 2019
Zahtev za dokumenta: decembar-2019
Dokumenta u redu: februar - 2020
Reply With Quote
  #2200  
Staro 20.05.2020, 08:07
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Angry

Ovog mjeseca Jim Hacking (Hacking Law Practice, LLC) tužio je Trumpa u pokušaju da zaustavi immigration ban.
Izgubio je tužbu (sudija indijac).

"Earlier this month we sued President Trump to stop his immigration ban. Just last night, we got news that we lost. However, we will continue to fight for immigrants and never give up."

Iskreno, ja i zaboravljam polako da sam ikada bio izvučen
Jer stvarno ne vidim razlog zbog čega Trump ne bi produžio ovaj ban...

Ostaje da vidimo šta će biti, ali DV-2020 od početka ide u krivom smjeru... I nažalost, moje skromno mišljenje je, da od nastavka intervjua nema ništa
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
Odgovori

Tags
run the risk


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:23.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.