ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Vodič za emigrante

Vodič za emigrante Planiranje selidbe, šta raditi po dolasku, procedura dobijanja papira...

Vodič za emigrante » USCIS Immigrant Fee » Bitni linkovi
Početak u USA Stan Posao Kola (Automobil) Osiguranje
Porez Dešavanja Naša mesta Putovanja Avionske karte

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #81  
Staro 25.03.2015, 21:31
TheNjegos TheNjegos je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
Poruke: 35
Nepromenjeno

Pozdrav drustvo, malopre sam napravio USCIS ELIS profil, nakon toga sam pokusao da pristupim placanju i u delu gde unosim Alien no. i DOS case vraca me non stop na sami pocetak i kaze da nisam uneo kako treba, naravno ne moram da govorim da sam sve uneo kako mi je napisano na papiru koji sam dobio u ambasadi!
E sada posto ja vec putujem za par dana vidim da je moguce to platiti i u USA jel da?!
I da li moze da se plati kesom ili mora karticom (govorim kad se todje u USA)?
Hvala unapred na nekim informacijama!
Reply With Quote
  #82  
Staro 25.03.2015, 22:07
jovancica jovancica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.06.2014
Poruke: 42
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TheNjegos Prikaz poruke
Pozdrav drustvo, malopre sam napravio USCIS ELIS profil, nakon toga sam pokusao da pristupim placanju i u delu gde unosim Alien no. i DOS case vraca me non stop na sami pocetak i kaze da nisam uneo kako treba, naravno ne moram da govorim da sam sve uneo kako mi je napisano na papiru koji sam dobio u ambasadi!
E sada posto ja vec putujem za par dana vidim da je moguce to platiti i u USA jel da?!
I da li moze da se plati kesom ili mora karticom (govorim kad se todje u USA)?
Hvala unapred na nekim informacijama!
I ja sam malo pre pokusavala da platim i isti problem......zncaci nije samo do mene....i mi isto putujemo za par dana......
Reply With Quote
  #83  
Staro 26.03.2015, 00:20
TheNjegos TheNjegos je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
Poruke: 35
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik jovancica Prikaz poruke
I ja sam malo pre pokusavala da platim i isti problem......zncaci nije samo do mene....i mi isto putujemo za par dana......
Ako moze tako da se kaze malo mi je lakse
moze biti da im je trenutno sajt pao!
Reply With Quote
  #84  
Staro 26.03.2015, 00:22
Tony Tony je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2014
Poruke: 18
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TheNjegos Prikaz poruke
Pozdrav drustvo, malopre sam napravio USCIS ELIS profil, nakon toga sam pokusao da pristupim placanju i u delu gde unosim Alien no. i DOS case vraca me non stop na sami pocetak i kaze da nisam uneo kako treba, naravno ne moram da govorim da sam sve uneo kako mi je napisano na papiru koji sam dobio u ambasadi!
E sada posto ja vec putujem za par dana vidim da je moguce to platiti i u USA jel da?!
I da li moze da se plati kesom ili mora karticom (govorim kad se todje u USA)?
Hvala unapred na nekim informacijama!
Ja sam danas platio i nije bilo nikakvih problema. Napravio sam profil, uneo podatke i platio visa karticom. Ne znam sta bi mogao da bide problem kod vas. Nakon toga dobio confirmaciju da je placanje uspesno i to je to.
Nadam ste da ste prvo obratili paznju da A number mora biti sa 9 cifre ?!
Reply With Quote
  #85  
Staro 26.03.2015, 00:31
Tony Tony je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2014
Poruke: 18
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TheNjegos Prikaz poruke
Pozdrav drustvo, malopre sam napravio USCIS ELIS profil, nakon toga sam pokusao da pristupim placanju i u delu gde unosim Alien no. i DOS case vraca me non stop na sami pocetak i kaze da nisam uneo kako treba, naravno ne moram da govorim da sam sve uneo kako mi je napisano na papiru koji sam dobio u ambasadi!
E sada posto ja vec putujem za par dana vidim da je moguce to platiti i u USA jel da?!
I da li moze da se plati kesom ili mora karticom (govorim kad se todje u USA)?
Hvala unapred na nekim informacijama!
Zaboravio sam i na ovo odgovoriti:
Moze se platiti samo karticom ili elektronskim cekovima, ali kesom mislim da ne moze.
ovako i stoi u upustvu:
You can pay the fee with a credit/debit card, or an electronic check (ACH) payment from a U.S. bank checking account.
Reply With Quote
  #86  
Staro 26.03.2015, 10:54
TheNjegos TheNjegos je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
Poruke: 35
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tony Prikaz poruke
Zaboravio sam i na ovo odgovoriti:
Moze se platiti samo karticom ili elektronskim cekovima, ali kesom mislim da ne moze.
ovako i stoi u upustvu:
You can pay the fee with a credit/debit card, or an electronic check (ACH) payment from a U.S. bank checking account.
Odlicno hvala Tony na informacijama
Da da naravno da sam uneo A ispred brojeva, danas sam opet pokusao opet isti odgovor.
Reply With Quote
  #87  
Staro 26.03.2015, 22:29
Tony Tony je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2014
Poruke: 18
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TheNjegos Prikaz poruke
Odlicno hvala Tony na informacijama
Da da naravno da sam uneo A ispred brojeva, danas sam opet pokusao opet isti odgovor.
Nema na cemu,
mislio sam na 0 izmedju A i ostalih broeva.
evo kako stoju u uputstvu:
" If your A-Number is fewer than 9 digits, insert zeros after the “A” and before the first digit to create a
9-digit number (for example, A12345678 would become A012345678)."
Reply With Quote
  #88  
Staro 27.03.2015, 09:12
jovancica jovancica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.06.2014
Poruke: 42
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TheNjegos Prikaz poruke
Odlicno hvala Tony na informacijama
Da da naravno da sam uneo A ispred brojeva, danas sam opet pokusao opet isti odgovor.
Evo sta sam danas dobila na e-mail: Thank you for your inquiry on March 24, 2015, about the USCIS Immigrant Fee.

We re sorry you are having difficulty paying the Immigrant Fee in USCIS ELIS. We are aware of a technical issue where the system sometimes does not accept a correct Alien Number or DOS Case ID number. You may only pay this fee online through USCIS ELIS. However, you may pay the fee before or after your entry into the United States. Please do not create other USCIS accounts in an attempt to pay the Immigrant Fee. Creating other USCIS accounts will not fix the technical issue.
Reply With Quote
  #89  
Staro 27.03.2015, 18:47
TheNjegos TheNjegos je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
Poruke: 35
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik jovancica Prikaz poruke
Evo sta sam danas dobila na e-mail: Thank you for your inquiry on March 24, 2015, about the USCIS Immigrant Fee.

We re sorry you are having difficulty paying the Immigrant Fee in USCIS ELIS. We are aware of a technical issue where the system sometimes does not accept a correct Alien Number or DOS Case ID number. You may only pay this fee online through USCIS ELIS. However, you may pay the fee before or after your entry into the United States. Please do not create other USCIS accounts in an attempt to pay the Immigrant Fee. Creating other USCIS accounts will not fix the technical issue.
Odlicno
Ma bitno je da moze da se plati i u USA to je ono sto je mene zanimalo, jer pokusavam zadnjih vec par dana i opet isti odgovor.
Reply With Quote
  #90  
Staro 17.04.2015, 04:55
TheNjegos TheNjegos je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
Poruke: 35
Nepromenjeno

Konacno uspeo da platim fee za green card, sleteo u USA pre 15ak dana probao u Srbiji to da platim ali nisam uspeo. Probam pre neki dan ovde u USA i moj DOS I A no. prodju ali zenini nikako non stop prijavljuje gresku da je pogresno unesen DOS ili A no. kad verovali ili ne papir koji su nam dali u ambasadi sa DOS i A brojem pogresno upisan, tako da imajte ljudi i to u vidu, cak i u ambasadi grese
Reply With Quote
Odgovori

Tags
lifecycle, uscis


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:30.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.