ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #51  
Staro 24.02.2019, 02:01
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Ajd' da i ovde objavim:
Stigla mi Zelena kaaaartaaaaaaaa!!!
Nakon 20 dana od ulaska.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #52  
Staro 24.02.2019, 18:26
Jocovics's Avatar
Jocovics Jocovics je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2018
US lokacija: Somewhere over the rainbow
YU lokacija: Pancevo, RS
Poruke: 123
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Nisam. Ali sada je zvanicno zima, pa spavaju. Videcemo kad dodje leto. Kazu da su onda najaktivnije.

Morao sam da proverim sa "starosedeocima" (drug i njegovi ukucani). Kazu da nisu videli zmije u gradu. Cak i van grada treba biti baksuz da se naleti na neku koja se ne boji ljudi. Uostalom, ako budes imala problema, moja dva drugara Smith i Wesson ce da ti srede zmiju dok kazes Green Card.

Zmije i aligatori su veci problem na Floridi. Tamo treba pregledati bazen pre ulaska.
Bila sam na mrvicu od toga da kazem "Bye, bye Texas, lakse cu da se naviknem na White Walers-e u Chicagu"
__________________
DV2005-DV2018 - Not Selected
DV2019 - Selected
CASE N-2019EU21xxx
DS260-15.9.2018.
INTERVJU-24.5.2019.
VIZA U PASOSU-30.5.2019.
AVION-16.7.2019.
Reply With Quote
  #53  
Staro 24.02.2019, 18:28
Jocovics's Avatar
Jocovics Jocovics je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2018
US lokacija: Somewhere over the rainbow
YU lokacija: Pancevo, RS
Poruke: 123
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Ajd' da i ovde objavim:
Stigla mi Zelena kaaaartaaaaaaaa!!!
Nakon 20 dana od ulaska.
Juhuuuuu! Super! To mora da se zalije.
__________________
DV2005-DV2018 - Not Selected
DV2019 - Selected
CASE N-2019EU21xxx
DS260-15.9.2018.
INTERVJU-24.5.2019.
VIZA U PASOSU-30.5.2019.
AVION-16.7.2019.
Reply With Quote
  #54  
Staro 24.02.2019, 23:36
Jorda Jorda je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.08.2017
US lokacija: San Diego, California
YU lokacija: Pozega
Poruke: 128
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jocovics Prikaz poruke
Stekla sam utisak da je npr. SD gde si ti, u svakom slucaju skuplji od Teksasa: hrana, smestaj, takse..Sem toga, ti si morao (zbog porodice) odmah da resis sve: stan, auto..A koliko sam razumela, Svenson se još malo odmara kod ortaka na gajbi, pa su utoliko i pocetni troskovi manji.
Da, SD je haos, svi ameri kukaju. Meni licno nije skupo, za razliku od Srbije sve sebi mogu da priustim iako samo ja radim. Neki dan sam isao da probam novu Toyotu Camry, mislim da cu krajem godine moci opusteno da uzmem. Bitno je samo da se radi i pamet u glavu.

Upravo tako, mada sam resio sve i pre nego sto sam dosao, stan, namestaj, 2 posla, auto jedino nisu stigli drugari da mi uzmu ali i to sam zavrsio peti dan.
Reply With Quote
  #55  
Staro 23.08.2019, 00:58
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Malo sam zapostavio ovu temu, pa da vam se javim. Jos uvek sam u Hjustonu (nisam se vratio u Evropu)

Sta ima novo? Pa puno toga. Radim od jutra do sutra ako pravi gastarbajter i ne stizem da pogledam moj omiljeni sajt (forum "Zelena lutrija").

Ljudi, sto je ovde vrelo i vlazno. Uzas. Izdrzacemo jos mesec dana, a onda, kazu da dolazi lepse vreme. Bice hladnije. Pokoji uragancic, ali to nije tako strasno, posto ocisti vazduh od zagadjenja.

Jos uvek se vozim busom na posao. Ispada me puno jeftinije. Ne isplati se kupovati jako jeftin auto ($1000-$2000) Moj drug svakog meseca placa neku popravku. Ovako to ide:
On: Dobar dan
Automehanicar: "Dobar dan
On: Treba nesto da mi se popravi...
Automehanicar: $500
On: Evo
Automehanicar: Dodji sutra.
On zove Uber
....

Toliko bi ga iznela rata za nov auto. Ali, on voli svoju Tojoticu Kamricu.

Izgleda skupo. Rata na 4 godine za Tojotu Camry je oko $500. Nova. Vozali je samo u fabrici.... Pa se sracunajte...

Eto, juce mu otisla rucica za otvaranje vrata...
Onobar dan.
Ja: Dobar dan. Daj ovamo da namestim.

I tako zaradio $500.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #56  
Staro 23.08.2019, 19:04
Jorda Jorda je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.08.2017
US lokacija: San Diego, California
YU lokacija: Pozega
Poruke: 128
Nepromenjeno

Ne znam koji Camry si ti gledao al ja nisam uspeo da uzmem XSE V6 za 30k, nisu hteli da daju ispod 30.8 pa sam odustao.
Na kraju sam pazario pre mesecak dana 2016 Acura MDX za 27k. Dobar auto nema sta.
Reply With Quote
  #57  
Staro 24.08.2019, 03:23
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Ne razumem se nesto u automobile, ali mislim da si vec jednom pisao za tu camry v6, sta ce ti taj jaci motor ako moze objasnjenje?
Reply With Quote
  #58  
Staro 24.08.2019, 14:42
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mveruovic Prikaz poruke
Ne razumem se nesto u automobile, ali mislim da si vec jednom pisao za tu camry v6, sta ce ti taj jaci motor ako moze objasnjenje?
Realno v6 i nista slabije...s obz gorivo koliko je jeftino pa neka trosi kolko hoce🏋️*♂️
Reply With Quote
  #59  
Staro 24.08.2019, 16:06
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Zbog cega jaci motor, koji je razlog? Osim sto je gorivo jeftino
Reply With Quote
  #60  
Staro 24.08.2019, 18:10
NemanjaNss NemanjaNss je offline
Član
 
Datum prijave: 18.05.2018
US lokacija: Arizona
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 27
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Futbalista Prikaz poruke
Realno v6 i nista slabije...s obz gorivo koliko je jeftino pa neka trosi kolko hoce🏋️*♂️
Kada si po ceo dan u autu, nije ni jeftino.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:36.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.