ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » DV-2016 Zvanicno na www.travel.state.gov » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 22.09.2014, 12:40
pelcer224 pelcer224 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 12.10.2013
Poruke: 79
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik SRBghost Prikaz poruke
Igraci? Mastaci? Evo, ja sam od prekjuce sa foruma, prijavio se prvi put, (Bogu hvala, izvuceni) i sada sam "igrac" koji je nekom uzeo sansu? Sine, mozes ti i sam da konkurises, a ako ti sudbina nije odredila, ni onda te nece izvuci. Eto, toliko. Hocemo li mrzeti svakoga ko ucestvuje, a kleti onoga ko dobije?
Ja sam samo imao namjeru da ljudi shvate koiliko brzo raste marketing preko neta o lutriji i da ne gaje nerealne ambicije tokom citave godine o dobitku, a boli mene ona stvar ko ce se sve prijaviti. Nek se snalazi kako ko zna za odlazak odavde kao sto i sam cinim...
Reply With Quote
  #12  
Staro 22.09.2014, 12:43
RiderHD RiderHD je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.08.2014
Poruke: 37
Nepromenjeno

Ne treba biti sebican,lutrija kao i svaka druga ljudi moraju biti svjesni da je to igra na srecu nitko ti ne garantuje da ces dobiti,pa cak i kad te izvucu ne znaci da si odmah dobio papire za USA,svatko ima pravo ucestovati sretno svima.
Reply With Quote
  #13  
Staro 22.09.2014, 17:25
edinze edinze je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.09.2012
US lokacija: akobogda Las Vegas
YU lokacija: zenica
Poruke: 123
Nepromenjeno bas,

Nije bit ima li pravo ucestvovati neko na lutriji ili ne, naravno svakom je dato jednako pravo ko ispunjava uslove lutrije, medjutim, kako je pelcer224 naglasio dosta ih igra a da sami ni ne znaju zasto igraju, a kamoli da su sigurni da ce otici ako ih i izvuku.Misljenja sam da bez dobro prostudiranog foruma ove stranice, niko ne bi smio da se prijavi...jer ljudima primamljivo zvuci rijec lutrija pa misle i vide sebe u luksuznim kucama, sa autima po njihovoj zelji, crvenim tepihom pri dolasku i spremnim radnim mjestom,samim tim sto su izvuceni ne shvatajuci tezinu i ozbiljnost toga i ne rezonujuci da ustvari dobijaju SAMO green card, pravo na legalan boravak i pravo na rad, a za otalo se moraju upotpunosti sami naci...Namjenski sam napisao rijec SAMO velikim slovima jer za nekog je ona neki vid umanjenice i razocaranja, dok je za nekog to SAMO zelja i san...i bas iz tog razloga ne bi trebalo da igraju oni koji ne planiraju ovu pricu ozbiljno,koji i ne znaju da je svaka od godina prijave mozda i posljednja te samim tim umanjuju sanse igracima lutrije koji su zainteresirani ozbiljno, i koji vec podugo cekaju na to SAMO...
Reply With Quote
  #14  
Staro 22.09.2014, 17:40
mil mil je offline
Član
 
Datum prijave: 10.08.2014
Poruke: 19
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ZoranIlic Prikaz poruke
Ne razumem neke ljude zbog cega su ogorceni na te neke nove ljude koji se prijavljuju? Zar tolika pakost postoji medju Vama? Evo ja se prvi put prijavljujem ove godine i voleo bi da me izvuku, a po najvise bi voleo kada bi postojale neke sanse da se izvuku svi ljudi koji su ne zadovoljni zivotom u Srbiji. Gledajte malo i na druge ljude i njihov zivot dal im je tesko. Naravno da sam i ja protivnik ovih koji se prijave i misle da ce sve dobiti. Ovo je ono kad kazete, pocinjem zivot iz pocetka od same nule ili okrecem drugi list. Zelim svima srecu ove godine
Ti ovde ne razumeš neke stvari. I nema to veze sa tim što si juče došao na forum, i ja sam se skoro registrovao pa mi je jasno. Da, oni koji se prijavljuju opravdano su besni na sve medije i ne mogu da razumeju te ljude (novinare) koji imaju karakter da podebljaju naslov u svom listu LUTRIJOM DOĐITE DO AMERIČKIH PAPIRA ili NIJE LAŽ,POPUNITE OVO I ŽIVEĆETE U AMERICI i slično! Zašto? Zato što uglavnom u novinama i na internetu nije objašnjena suština kao na ovom forumu, a suština je da ti i za tu lutriju trebaju pare. Koliko mi je samo ljudi reklo da hoće u Norvešku jer su na b92 pročitali da je najmanja plata 5000e. Isto će tako hiljade ljudi da prolistaju novine, vide taj bedan naslov, prijave se i kada budu izvučeni i saznaju da im je za početak u SAD potrebno minimum 10.000$ oni odustanu,samim tim umanje šanse nama koji smo spremni da uložimo taj novac i izvučemo se odavde. Isto tako i komentar koji sam gore video da će žena prijaviti ceo komšiluk, ne mogu da razumem. Smatram da onaj ko je uporan i ko želi da obezbedi sebi budućnost, potpuno SAM i bez agencija može da pronadje rešenje. Ovo postoji 20 godina,ja i cela moja porodica prvi put smo za ovo saznali pre nekoliko meseci, dok sam kucao na guglu 'kako otići u Australiju,Ameriku, Novi Zeland, Švajcarsku...' Mislite da Vlada Sjedinjenih Američkih Država nema para za jednominutni oglas na RTS-u, Pinku, Prvoj, za mesto u Blicu, Novostima? Kriza je, skup je minut na RTS-u, a? Oko 400 ljudi iz Srbije odlazi da l' se prijavili 10.000 ili 50.000,razmislite malo. Svima koji su spremni i koji se prijavljuju znajući šta ih čeka, koji jedva čekaju izvlačenje i odlazak u SAD, želim svu sreću, posebno ljudima koji imaju strpljenja i godinama se prijavljuju.
Reply With Quote
  #15  
Staro 22.09.2014, 18:15
shanzy shanzy je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.07.2011
YU lokacija: Srbija
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik SRBghost Prikaz poruke
Igraci? Mastaci? Evo, ja sam od prekjuce sa foruma, prijavio se prvi put, (Bogu hvala, izvuceni) i sada sam "igrac" koji je nekom uzeo sansu? Sine, mozes ti i sam da konkurises, a ako ti sudbina nije odredila, ni onda te nece izvuci. Eto, toliko. Hocemo li mrzeti svakoga ko ucestvuje, a kleti onoga ko dobije?
nije tako kao sto pricas. postoji kvota koja kada se ispuni, nema novog izvlacenja. i svako ko je izvucen, a nije otisao iz razloga - koji cu moj u americi jeste nekom zauzeo mesto. ti si svoju sansu iskoristio i to ti niko ne spori, ali da li bi istu takvu pricu pricao da si se prijavljvao 10 puta i da te nikad nisu izvukli. gde je tvoja solidarnost?
Reply With Quote
  #16  
Staro 22.09.2014, 20:45
Andrija89's Avatar
Andrija89 Andrija89 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.03.2013
US lokacija: O tome kad me izvuku...
YU lokacija: Nis
Poruke: 122
Nepromenjeno

Ljudi ovde se vodi rasprava bez neke potrebe. Covek je sasvim u pravu kada je rekao da ne bi trebalo da se prijavljuju oni koji ovo ne shvataju ozbiljno nego kao neku salu jer se stvarno smanjuje sansa onima koji zele da idu. Tacno je da postoji neka kvota od 250-350 izvucenih ali to je na prijavljenih 10 000, zamislite da se prijavi 5 ili 10 puta vise a kvota ostane ista.
Reply With Quote
  #17  
Staro 22.09.2014, 21:27
ZoranIlic ZoranIlic je offline
Član
 
Datum prijave: 19.08.2014
YU lokacija: Beograd
Poruke: 4
Nepromenjeno

Sad da ja malo opisem kako sam shvatio sve ovo. Prvo za lutriju mi je rekao prijatelj koga to ne zanima. Tu mi se odmah stvorila prelepa slika u ocima. Onda sam poceo da trazim po netu za lutriju, cak sam nailazio na sajtove gde se kao naplacuje prijava i oni kao garantuju da cu biti izvucen, ali ne treba biti lakomislen nikada. Daljom pretragom sam naleteo na ovaj forum (da naglasim DA JE NESTO NAJBOLJE NA NETU STO PRATIM, SVE POHVALE). Dosta sam citao na pocetku kako je tamo lepo kad se ode, ali nisam tada nailazio na teme kakva je procedura. Kada sam procitao malo vise o proceduri i o novcu koji je potreban na pocetku, moram da priznam da sam se malo razocarao. Ali, uvek postoji to ali, malo skapiram, zasto ne bi pokusao da se izborim za novi zivot, ovde se ionako borim uveliko. NOVAC TREBA ZA POCETAK, to bi trebalo i da se naglasi onima koji ce se prijaviti, a ne znaju nista o lutriji, nego su samo culi reci hvale kad se ode preko bare. I ne minimum 10 000, nego duplo za minimum, pogotovo ako neko ide sa porodicom. Verujem da dosta njih se prijavljuje na lutriju a da ne ispunjavaju cak ni uslove koji se tek saznaju kad budu izvuceni i obave taj razgovor u ambasadi, to opet nije fer od tih osoba, a narocito to kad saznaju da treba novca za pocetak.

I molim Vas da me ne shvatite pogresno ako sam nekoga uvredio time sto sam rekao da nemate nista protiv novih igraca, jer sam ja nov, i prijavljujem se da me izvuku, ako me izvuku, pa da odem za svagda.

Pojasnite novajlijama koji nisu sve shvatili, nemojte ih vredjati, jer ako im na vreme pojasnis, verovatno nece ni odigrati. To ti je kao poslovica: bolje spreciti nego leciti.

I ja sam u pocetku bio skroz ne upucen, ali sam skoro sve procitao i jasno mi je skoro sve. Mnogi samo cuju da postoji lutrija, a upste se ne informisu o tome.

Da ne skrecem vise sa teme, zelim svim osobama koji su sigurni u sebe za lutriju da uspeju da ih izvuku, pa i mene zajedno sa vama da izvuku na lutriji
Reply With Quote
  #18  
Staro 22.09.2014, 23:19
Tomislav1970 Tomislav1970 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.05.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Bg
Poruke: 283
Nepromenjeno

гријала се зими покрај ватре циганска породица.
рекне домаћица:
- ех, да имамо масла, као што немамо брашна, па бисмо узајмили у селу таву, те бисмо начинили госпоцку питу.
онда једно циганче рекне:
- ја бих је однео у пећ, да се испече.
а друго рече мичући руком, као да нешто испред себе граби:
- а ја бих је, мамо, овако јео.
кад циганин, отац му, то види, удри дијете говорећи:
- полако, враг ти матери! зар ћеш ти сву сам појести?!
Reply With Quote
  #19  
Staro 23.09.2014, 15:54
detroitdoll detroitdoll je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.09.2014
US lokacija: Detroit, MI
YU lokacija: Beograd
Poruke: 39
Nepromenjeno

Divna vest
Iako sam citala neke postove da ce DV 2016 biti ukinuta potajno nisam gubila nadu, i HVALA BOGU sve je ok.
Ljudi, zelim vam svu srecu i ako Bog da, da nam se otvari nas American Dream.
Reply With Quote
  #20  
Staro 23.09.2014, 16:12
Emiiuki Emiiuki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 25.10.2012
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 85
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tomislav1970 Prikaz poruke
гријала се зими покрај ватре циганска породица.
рекне домаћица:
- ех, да имамо масла, као што немамо брашна, па бисмо узајмили у селу таву, те бисмо начинили госпоцку питу.
онда једно циганче рекне:
- ја бих је однео у пећ, да се испече.
а друго рече мичући руком, као да нешто испред себе граби:
- а ја бих је, мамо, овако јео.
кад циганин, отац му, то види, удри дијете говорећи:
- полако, враг ти матери! зар ћеш ти сву сам појести?!
Haha, dobar.
A sad odoh da skeniram slike za ovu 16-tu prijavu po redu, da ne jurcam kao lane poslednji dan.....
__________________
Prva prijava 1999, etc
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Dv-2016 Anna085 Prijava na Lutriju 291 08.10.2015 18:51
Work and Travel srboljub89 Vaša strana 1 27.11.2013 20:47
Dva studenta iz Kule teško povređena (Work & Travel) - potrebna finansijska pomoc vuxanne Vaša strana 4 16.10.2013 15:51
US Travel Guides xeg Lokacije u USA 136 31.08.2013 22:02
mail od U.S. Department of State banej86 Stare teme 107 27.07.2011 16:48

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:10.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.