ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 19.08.2013, 06:43
Cosmo's Avatar
Cosmo Cosmo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.10.2012
US lokacija: Gdje god je bolje nego ovdje
YU lokacija: BiH
Poruke: 87
Nepromenjeno Dv-2015

I evo, konacno docekasmo prvo pominjanje DV-2015 na jednom od zvanicnih sajtova americke vlade >>>

Izvor: http://travel.state.gov/visa/bulleti...etin_6050.html

Vidi pod F:

Dates for the DV-2015 program registration period will be widely publicized in the coming months. Those interested in entering the DV-2015 program should check the Department of State’s Visa web page for more details in September.

Mislim da je ovo prva zvanicna potvrda da ce se DV-2015 odrzati.

Mustuluk mozete poslati u inbox

Sretno svima!!!
__________________
DV-2014, 1. put, 2 prijave, HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2015, 2. put, 2 prijave, HAS NOT BEEN SELECTED
Reply With Quote
  #2  
Staro 19.08.2013, 09:06
edinze edinze je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.09.2012
US lokacija: akobogda Las Vegas
YU lokacija: zenica
Poruke: 123
Nepromenjeno

E pa stvarno si za mustuluka....covjek je svjestan da je to lutrija i da izgledi nisu najbolji,ali ona nada do maja...da covjek ima cemu da se nada...
Reply With Quote
  #3  
Staro 19.08.2013, 11:35
čikorita čikorita je offline
Član
 
Datum prijave: 04.10.2012
Poruke: 12
Nepromenjeno

super vijest. da odmah priupitam jedno pitanje. prosle godine sam se prijavila sama, ali ove godine planiramo svi (mama, brat i ja). medjutim mama je u takvoj situaciji da do kraja godine nismo 100% sigurni da li bi mogla ici da je izvuku. da li bi bio problem (u slucaju da je izvuku) kad bi bila onemogucena, je li onda i brat i ja gubimo pravo? ili je pametnije da ne rizikujem i samo nas dvoje prijavim?
Reply With Quote
  #4  
Staro 19.08.2013, 11:52
IgorMAD's Avatar
IgorMAD IgorMAD je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.01.2013
US lokacija: ?
YU lokacija: Srbija
Poruke: 660
Nepromenjeno

Ako se u oktobru prijavite (i izvuku vas) vi cete u najboljem slucaju moci da odete do kraja 2014. godine, ali najverovatnije tek 2015.

Ne znam koliko ste upoznati, ali ako ti i brat imate vise od 21. godine, ne mozete da idete sa mamom ako samo nju izvuku.

Bolje dobro pogledaj sve sto je pisano na forumu o tome, da se ne biste posle razocarali.

Ima tu jos mnogo stvari.

Ne bih da se pravim pametan, ako si vec upoznata sa svim stvarima, ali ovo pitanje koje si postavila me navodi na zakljucak da uopste nisi upoznata sa ovim.

Dobro pogledaj i raspitaj se, pa se onda prijavi ili ne, bolje tako nego nekom ko stvarno hoce i moze da ode da oduzimas sansu...
__________________

01.05.2013. Izvucen 2014EU00008xxx
21.05.2013. Poslati papiri u Kentucky
28.05.2013. Stigli papiri u Kentucky
13.09.2013. Zakazan intervju
13.11.2013. Obavljen lekarski pregled
21.11.2013. Intervju uspesno zavrsen
Od 12/13/2013 u USA
Reply With Quote
  #5  
Staro 19.08.2013, 12:29
minimaxus minimaxus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.10.2012
YU lokacija: Banja Luka, RS-BiH
Poruke: 96
Nepromenjeno

Kako smo i očekivali, DV-2015 će se održati. Držim fige svima
Reply With Quote
  #6  
Staro 19.08.2013, 16:00
čikorita čikorita je offline
Član
 
Datum prijave: 04.10.2012
Poruke: 12
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik IgorMAD Prikaz poruke
Ako se u oktobru prijavite (i izvuku vas) vi cete u najboljem slucaju moci da odete do kraja 2014. godine, ali najverovatnije tek 2015.

Ne znam koliko ste upoznati, ali ako ti i brat imate vise od 21. godine, ne mozete da idete sa mamom ako samo nju izvuku.

Bolje dobro pogledaj sve sto je pisano na forumu o tome, da se ne biste posle razocarali.

Ima tu jos mnogo stvari.

Ne bih da se pravim pametan, ako si vec upoznata sa svim stvarima, ali ovo pitanje koje si postavila me navodi na zakljucak da uopste nisi upoznata sa ovim.

Dobro pogledaj i raspitaj se, pa se onda prijavi ili ne, bolje tako nego nekom ko stvarno hoce i moze da ode da oduzimas sansu...
upoznata sam sa procedurom poprilicno i znam kako ide, za dv-2014 sam se prijavila sama pa se nisam previse zanimala za ova pravila za citave porodice. iskreno ovo sto sam boldirala u tvom postu nisam znala. ja imam 23, brat 18.
nije mi namjera da ikome oduzimam sansu. sebi pogotovo. zato i pitam da ne bi sta zabrljala. najvjerovatnije je da cu se i ove godine sama prijaviti. zavrsavam studij i kada bi me izvukli to bi mi bilo kao kec na dvanaest.
hvala na odgovoru
Reply With Quote
  #7  
Staro 19.08.2013, 16:08
OmerDz OmerDz je offline
Član
 
Datum prijave: 19.08.2013
Poruke: 5
Nepromenjeno

Kad cu moci sledeci put da se prijavim posto vidim ovde spominjete 2014 godina i nije mi jasno
Reply With Quote
  #8  
Staro 19.08.2013, 18:33
IgorMAD's Avatar
IgorMAD IgorMAD je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.01.2013
US lokacija: ?
YU lokacija: Srbija
Poruke: 660
Nepromenjeno

Sledeca lutrija je DV-2015, a prijava za nju je sad u oktobru.
__________________

01.05.2013. Izvucen 2014EU00008xxx
21.05.2013. Poslati papiri u Kentucky
28.05.2013. Stigli papiri u Kentucky
13.09.2013. Zakazan intervju
13.11.2013. Obavljen lekarski pregled
21.11.2013. Intervju uspesno zavrsen
Od 12/13/2013 u USA
Reply With Quote
  #9  
Staro 19.08.2013, 20:29
NightSky's Avatar
NightSky NightSky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.01.2012
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 232
Nepromenjeno

Cosmo, hvala za sjajne vijesti!
Sretno nam svima!
__________________

DV 2020
Reply With Quote
  #10  
Staro 21.08.2013, 12:32
WillWriteCodeForFood WillWriteCodeForFood je offline
Član
 
Datum prijave: 09.03.2011
Poruke: 1
Nepromenjeno



Hvala na dugo ocekivanoj informaciji. Nadam se da ce se tokom 2015e dovoljno dugo razvlaciti oko cepkanja immigration bill-a i oko border security i 11+ miliona ilegalaca da cemo, ako ne bude srece sa 2015 doziveti lepe vesti i za 2016 lutriju.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 01:57.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.