ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 09.07.2014, 06:10
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Angry DV 2014 Visoki CN, propusten CUT OFF Sept. 2014

Ne znam ni sta da kazem za ovo sto se desilo kada su u pitanju Evropa i Australija... Ovaj forum nije reprezentativan uzorak za bilo kakve analize jer se malo "dobitnika" ukljuci u diskusije - utoliko je jos depresivnije da je ovoliko ljudi izvuceno sa Foruma ali zbog visokih brojeva nece stici na red. Ovo je neki spisak dobitnika ili clanova familije za DV 2014 kojima se ovo desilo, pa dopunite, ima podataka koje nisam mogla da pronadjem (a i sve je rasuto po Forumu):

Macodlac ?? 41xxx
Psycloud MK 44xxx
Salec SR 46xxx
Joman ?? 47xxx
Sombrero SR 48xxx
Mablica SR 48xxx
Alendina BH 50xxx
Zana SR 51xxx
Gruja.Kg.Srb SR 51xxx
Marina110974 SR 51xxx
Danyda ?? 52xxx
Rusici SR 52xxx
RenatoS HR 53xxx
Emiijamak33 MK 53xxx
Krle SR ?????

Jos neko? Fale nam neke drzave i brojevi, dopunite ako imate podatke.
Reply With Quote
  #2  
Staro 09.07.2014, 07:05
sile2302 sile2302 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.10.2010
US lokacija: Saint Louis, MO
YU lokacija: Zavidovici, BiH
Poruke: 93
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zana Prikaz poruke
Ne znam ni sta da kazem za ovo sto se desilo kada su u pitanju Evropa i Australija... Ovaj forum nije reprezentativan uzorak za bilo kakve analize jer se malo "dobitnika" ukljuci u diskusije - utoliko je jos depresivnije da je ovoliko ljudi izvuceno sa Foruma ali zbog visokih brojeva nece stici na red. Ovo je neki spisak dobitnika ili clanova familije za DV 2014 kojima se ovo desilo, pa dopunite, ima podataka koje nisam mogla da pronadjem (a i sve je rasuto po Forumu):

Macodlac ?? 41xxx
Psycloud MK 44xxx
Salec SR 46xxx
Joman ?? 47xxx
Sombrero SR 48xxx
Mablica SR 48xxx
Alendina BH 50xxx
Zana SR 51xxx
Gruja.Kg.Srb SR 51xxx
Marina110974 SR 51xxx
Danyda ?? 52xxx
Rusici SR 52xxx
RenatoS HR 53xxx
Emiijamak33 MK 53xxx
Krle SR ?????

Jos neko? Fale nam neke drzave i brojevi, dopunite ako imate podatke.
Avgust je do broja 40 150, a šta je sa septembrom? Tu je do sada bilo "Current", pa su svi stizali na red! Trebalo bi biti tako i ove godine!?
Reply With Quote
  #3  
Staro 09.07.2014, 07:58
sombrero sombrero je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2013
YU lokacija: Beograd
Poruke: 120
Nepromenjeno

Avgustovski se primenjuje u septembru nema novih vb-a uzas sta reci katastrofalna procena ili tkzv amaterizam..

Zana znam jos jednu curu sa 51xxx, inace moj je 49xxx pogresno sam uneo na pocetku, mada to je nebitno.Grozno je sto ce sa ovakvim modelom zeznuti i deo 2015.Nikom ne bi zeleo ovakvo mucenje
Reply With Quote
  #4  
Staro 09.07.2014, 08:49
sile2302 sile2302 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.10.2010
US lokacija: Saint Louis, MO
YU lokacija: Zavidovici, BiH
Poruke: 93
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik sombrero Prikaz poruke
Avgustovski se primenjuje u septembru nema novih vb-a uzas sta reci katastrofalna procena ili tkzv amaterizam..

Zana znam jos jednu curu sa 51xxx, inace moj je 49xxx pogresno sam uneo na pocetku, mada to je nebitno.Grozno je sto ce sa ovakvim modelom zeznuti i deo 2015.Nikom ne bi zeleo ovakvo mucenje
Katastrofa!
Evo polazim od sebe, već sam sve misli usmjerio prema Americi, prije izvlačenja sam aktivno tražio varijante za Njemačku, Australiju - čak sam trebao zakazati termin za IELTS, pa sam odustao nakon ovog izvlačenja, a broj sam 39xxx, koji je sve do sada bio sigurica, a nakon ovoga ko zna šta nas čeka 2015.?

I još nešto, po ovome bi i oni koji su izvučeni za 2015., a imaju broj preko 30 000, opet u oktobru se trebali prijaviti i čekati izvlačenje u maju, samo ne znam da li je to moguće!?
Reply With Quote
  #5  
Staro 09.07.2014, 13:33
Salec's Avatar
Salec Salec je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.05.2013
US lokacija: Phoenix
Poruke: 168
Nepromenjeno

Ima nas dosta Zana kako ovde tako i po stranim forumima..

Koliko znam dosta nas je pratilo i te strane forume, posebno onaj glavni..

Tuga jedna.. Sta reci.. Zaista mislim da je bolje da nas nisu izvukli nego da su nam ovo uradili.. Toliko vreme smo protracili u cekanju i nadanju i zivciranju i svemu.. Kao da sam dobila sedmicu na lotou i onda kada sam dosla po pare oni mi rekli - e vidi, do sada smo uvek imali para ali eto bas za tebe nema..
__________________
DV 2014 – Case Number 46xxx - nismo stigli na red...
Reply With Quote
  #6  
Staro 09.07.2014, 14:19
gruja.kg.srb's Avatar
gruja.kg.srb gruja.kg.srb je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2013
US lokacija: Aurora, CO
YU lokacija: Kragujevac, Serbia
Poruke: 84
Pošalji Skype™ poruku korisniku gruja.kg.srb
Nepromenjeno

Upravo sam pročitao informaciju da je neko zvao KCC i dobio zvanično obaveštenje da brojevi koji nisu promenjeni čekaju da vide situaciju sa već zakazanim intervjuima tako da će brojevi za EU, OK i SA biti objavljeni naknadno.
Reply With Quote
  #7  
Staro 09.07.2014, 14:29
Salec's Avatar
Salec Salec je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.05.2013
US lokacija: Phoenix
Poruke: 168
Nepromenjeno

I moj muz je zvao KCC pre pola sata. Receno mu je da proverava do petnaestog ali da oni ne očekuju veća pomeranja do kraja. Mozda budu neka manja pomeranja ali veća ne. Tako su njemu rekli.

Zvao je i ambasadu. Oni su mu rekli da oni misle da je to to i da vise nece biti nista novo, ali da oni ne odlucuju o tome.
__________________
DV 2014 – Case Number 46xxx - nismo stigli na red...
Reply With Quote
  #8  
Staro 09.07.2014, 14:50
sombrero sombrero je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2013
YU lokacija: Beograd
Poruke: 120
Nepromenjeno

Ista informacije i sa moje strane, jednostavno ne mogu da verujem sta su nam uradili ovoliki stres... i obicno gubljenje vremena pravljenje planova...Sve uzalud zbog glupog softvera.
Reply With Quote
  #9  
Staro 09.07.2014, 15:03
noki noki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 365
Nepromenjeno

Kao sto sam napisala i ranije nemojte gubiti nadu.Kako meni izgleda oni su samo copy/paste staru tabelu za avgust.Jedinu promenu vidim u delu za Afriku.Kad sam pisala o kupovini kuce,govorila sam o tome kako sam se izborila za drzavni grant.Ovo sto vi prolazite lutrijom ja sam prolazila sa tim grantom,i na kraju jedan dan pre primopredaje kljuca,oni mi se javili iz drzavne kancelarije i kazu mi a znas sta umesto $28,000 granta,mi smo voljni da ti damo $41,000.Zamisli u 5 do 12, i kazu mi jedini problem je banka ne znamo dali ce da napravi ispravku jedan dan ispred primopredaje.Ja zovnem banku i sve se zavrsi dobro.Nista nije zavrseno do 30-og septembra,nadam se da ce prosiriti ovaj broj, i da sto vise vas dodjete ovamo.
Reply With Quote
  #10  
Staro 09.07.2014, 18:38
RenatoS RenatoS je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.05.2013
US lokacija: pittsburgh
YU lokacija: Crikvenica
Poruke: 43
Nepromenjeno

Pozdrav svima. Otisla godina i pol sanjanja američkog sna. A sad surova realnost.
Puno sreće vama preko a mi koji ostajemo neka nam se Bog smiluje.
Pozz...
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2014 -saznao u maju 2014. Stat Prva koverta 16 10.02.2015 09:54
Intervjui - 2014 via Intervju (interview) - Ambasada 1267 05.10.2014 20:20
Prijava za lutriju DV-2014 curlika Vaša strana 389 20.02.2014 01:31
Pitanje u vezi DV 2014 Slobodan021 Vaša strana 14 01.05.2013 19:05

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 07:38.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.