ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Lokacije u USA

Lokacije u USA Teme posvećene državama, gradovima i delovima gradova u USA

Lokacije u USA » Columbus, Ohio » Bitni linkovi
O Americi Život u USA Države (States) Gradovi Naša mesta (mapa)

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 09.12.2014, 16:17
Molloh Molloh je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.11.2011
US lokacija: Phoenix, AZ :)
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 36
Nepromenjeno Columbus, Ohio

S obzirom da nisam uspela da pronadjem nesto o gradu Columbus, Ohio, zaista bi mi pomoglo ako neko ima iskustva sa ovim gradom.
Dobila sam ponudu za posao u Amazonu, i trebalo bi da se preselim tamo. Jos uvek je sve u toku, ali bi mi pomoglo ako neko ima iskustva sa zivljenjem u ovom gradu
Ako je neko radio u Amazonu u USA, iskustva su takodje dobrodosla

Hvala
__________________
DV2014 2 prijave
DV2015 2 prijave
DV2016 2 prijave
DV2017 2 prijave
Reply With Quote
  #2  
Staro 09.12.2014, 18:02
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Nisam u Columbusu, ali za Amazon imam par clanaka da ti da dam da citas (da se poslije ne razocaras):
http://www.theguardian.com/money/201...ing-for-amazon
http://www.businessinsider.com/bruta...ehouses-2013-8
http://www.motherjones.com/politics/...rehouses-labor
http://www.salon.com/2014/02/23/wors...ating_workers/

Sretno!
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
Reply With Quote
  #3  
Staro 10.12.2014, 21:21
Mitkoni Mitkoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2013
US lokacija: Anywhere in USA
YU lokacija: Novi Pazar, Serbia
Poruke: 58
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Molloh Prikaz poruke
S obzirom da nisam uspela da pronadjem nesto o gradu Columbus, Ohio, zaista bi mi pomoglo ako neko ima iskustva sa ovim gradom.
Dobila sam ponudu za posao u Amazonu, i trebalo bi da se preselim tamo. Jos uvek je sve u toku, ali bi mi pomoglo ako neko ima iskustva sa zivljenjem u ovom gradu
Ako je neko radio u Amazonu u USA, iskustva su takodje dobrodosla

Hvala
Kako si dobila posao u Amazonu i koji deo posla ako nije tajna?
Ja sam malo nalazio neka isksutva radnika nekih iz Amazona ne hvale se bas. Konkretno to su radnici koji rade one isporuke, posiljke (adresiranje) i sl. pa me zanima i za takvo mesto u Amazonu da li je potrebna neka visoka skola ili samo se prijavis pa ako te prime onda budes primljen.
Reply With Quote
  #4  
Staro 22.12.2014, 14:05
Molloh Molloh je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.11.2011
US lokacija: Phoenix, AZ :)
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 36
Nepromenjeno

Da, znam za sva ta negativna iskustva u Amazonu
Aplicirala online, za mesto Logistics Manager, sto sam i zavrsila (Master degree).

Medjutim, ipak necu otici jer mi ne odgovaraju uslovi koje nude
__________________
DV2014 2 prijave
DV2015 2 prijave
DV2016 2 prijave
DV2017 2 prijave
Reply With Quote
  #5  
Staro 22.12.2014, 17:50
Tomislav1970 Tomislav1970 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.05.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Bg
Poruke: 283
Nepromenjeno

Cisto informativno, ako nije tajna, kakvi su uslovi koje nude?

Hvala
Reply With Quote
  #6  
Staro 22.12.2014, 20:29
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Ako ti je to prvi posao u Americi, idi sta te kosta. Prvi posao bira tebe a ne ti njega. Posle mozes negde drugo. Nije los Kolumbus, bila sma tamo u blizini Ohajo Stejt Univerziteta. Grad ko svaki drugi u Srednjem Zapadu.
Reply With Quote
  #7  
Staro 22.12.2014, 22:18
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Molloh Prikaz poruke
Da, znam za sva ta negativna iskustva u Amazonu
Aplicirala online, za mesto Logistics Manager, sto sam i zavrsila (Master degree).

Medjutim, ipak necu otici jer mi ne odgovaraju uslovi koje nude
Probaj! Losa iskustva ces cuti o svakoj firmi. Ne kazem da ja Amazon idealan, ali sta je na kraju krajeva idealno. Idi bar vidi kako izgleda, a kada si ovde uvek su vece sanse da "iskopas" nesto bolje A i uslovi posle nekog vremena provedenog u firmi mogu da se revidiraju i poboljsaju. Nema sta da izgubis. U krajnjoj liniji - jedno novo iskustvo

Ja volim Columbus, OH. Jedan od mojih favorita na Midwest-u (posle Cincinnati-ja i Indianapolis-a). Cist grad, sredjen. Gradi se konstatno (ipak je to glavni grad Ohaja). Ziv grad bas zbog gore pomenutog Ohio State University.
Reply With Quote
  #8  
Staro 13.02.2015, 00:16
GoranVE GoranVE je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.06.2014
YU lokacija: mkd ve
Poruke: 32
Nepromenjeno

Zdravo

Ovde kako nikoj da ne odi za Columbus - Ohio .Slabo razrabotena tema. No ako, eve jas sum kandidat koj planira (99,9%, more 100%) da odam vo Columbus i spremen sum da razmenam informacii do koi sum dojden. No mi treba sogovornik.
Pozdrav
Reply With Quote
  #9  
Staro 07.03.2015, 21:50
Nikolaniko Nikolaniko je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2013
US lokacija: Scottsdale, AZ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 147
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik GoranVE Prikaz poruke
Zdravo

Ovde kako nikoj da ne odi za Columbus - Ohio .Slabo razrabotena tema. No ako, eve jas sum kandidat koj planira (99,9%, more 100%) da odam vo Columbus i spremen sum da razmenam informacii do koi sum dojden. No mi treba sogovornik.
Pozdrav
Zdravo,

Eve jas da spodelam moe licno iskustvo i mislenje: CBus, OH e edinstven grad vo US vo koj sum bil a da nemam nikakvo mislenje za nego, ni pozitivno ni negativno. Po mene, apsolutno nisto ne mi privlece vnimanie za da go kategorizirav vo dobar ili los grad Tipicen mid-west grad, graden po US priracnik Imav prilika minatata godina da otidam zasto imav ponuda za rabota, ama odbiv, poradi gore navedenite pricini.
Momentalno sum vo Austin, Tx
Reply With Quote
  #10  
Staro 16.03.2015, 16:38
GoranVE GoranVE je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.06.2014
YU lokacija: mkd ve
Poruke: 32
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nikolaniko Prikaz poruke
Zdravo,

Eve jas da spodelam moe licno iskustvo i mislenje: CBus, OH e edinstven grad vo US vo koj sum bil a da nemam nikakvo mislenje za nego, ni pozitivno ni negativno. Po mene, apsolutno nisto ne mi privlece vnimanie za da go kategorizirav vo dobar ili los grad Tipicen mid-west grad, graden po US priracnik Imav prilika minatata godina da otidam zasto imav ponuda za rabota, ama odbiv, poradi gore navedenite pricini.
Momentalno sum vo Austin, Tx
Zdravo

najposle nekoj da se pridruzi. Pa dosta neutralen stav, iako nemozam vo celost da svatam sto znaci tipicen a sto netipicen mid-west grad. Jas go odbrav za moja destinacija zaradi toa sto doseluvanjeto vo Columbus za mene prestavuva najmalku "eksperimentiranje", a se preseluvame celo semejstvo. Ovde imam rodnina a i znacitelen broj na poznanici od mkd. Od site niv imam dobieno prilicna kolicina informacii, no nikogas ne e dosta da se cue necie novo iskustvo. Kolku dolgo ziveese vo Columbus? Kade? Sto rabotese tamu?...auuu ...kako inspektor zaliciv ...Daj nekoja konkretna informacija sto ke posluzi kako sovet ili pouka.

Pozdrav
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Cincinnati, Ohio peja Lokacije u USA 1 09.11.2012 11:57
1 Ohio school, 4 bullied teens dead at own hand TheRealRocknRolla Vaša strana 31 17.10.2010 18:28
Pozdrav iz Ohio-a! wrath:of:the:lich:king Vaša strana 3 26.10.2009 09:41
Cleveland, Ohio Inside@22 Lokacije u USA 7 12.03.2009 12:15

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:57.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.