ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Vodič za emigrante

Vodič za emigrante Planiranje selidbe, šta raditi po dolasku, procedura dobijanja papira...

Vodič za emigrante » Kako naći najpovoljniji let za Ameriku » Bitni linkovi
10 korisnih saveta za kupovinu jeftinih avionskih karata Kupovina karata - AGENTI Kupovina karata - ONLINE Kuponi i sniženja

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #401  
Staro 07.06.2013, 21:07
zvercica's Avatar
zvercica zvercica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.08.2009
US lokacija: Seattle od 04.09
YU lokacija: Beograd
Poruke: 306
Nepromenjeno

Da, sad gledam za Dallas u oktobru je otprilike ta cena, ali razlika je u tome što za Seattle se ide Lufthanzom do Frankfurta a onda Condorom do Seattle, a za Dallas je Lufthanzom do Frankfurta a onda American Airlines do Dallasa. Dakle verujem da je to zbog različitih avio kompanija. Iskreno nikad ranije nisam čula za Condor, ali vidim da je Oskar isto leteo do Seattla i da je OK prošao.
__________________
DV2011 - Ništa
DV2012 - Ništa
DV2013 - Pogodak 20xxx
04.04. - Intervju
29.04 - Dopuna dokumenata
10.05 - Pozeleneli skroz naskroz
04.09 - Departure day
Reply With Quote
  #402  
Staro 04.07.2013, 21:35
Makovi Makovi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2013
US lokacija: LA
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 85
Nepromenjeno

Pozdrav svima

Novi sam dobitnik za 2014 ali ipak pomalo gledam i ovu temu... Malo su proturjecni stavovi na temi- zanima me da li ljetna sezona počinje početkom ili krajem aprila? Naime, s obzirom da je žena izvučena s niskim brojem, ukoliko nam razgovor bude odmah u oktobru, selili bismo baš u aprilu ako sve bude kao prethodnih godina.
Reply With Quote
  #403  
Staro 05.07.2013, 11:52
petrojka1980's Avatar
petrojka1980 petrojka1980 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.07.2012
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Nis
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku petrojka1980
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Makovi Prikaz poruke
Pozdrav svima

Novi sam dobitnik za 2014 ali ipak pomalo gledam i ovu temu... Malo su proturjecni stavovi na temi- zanima me da li ljetna sezona počinje početkom ili krajem aprila? Naime, s obzirom da je žena izvučena s niskim brojem, ukoliko nam razgovor bude odmah u oktobru, selili bismo baš u aprilu ako sve bude kao prethodnih godina.
Osnovno pravilo je da nema pravila
Vazno je da cete imati dovoljno vremena za pretrazivane pa kad naidje povoljna ponuda ili neka promocija budite spremni. Letnja sezona je od 01. aprila do 30. septembra ali to ne znaci da su sve vreme skupe karte. Najskuplji su obicno juli i avgust. I kod avio karata nemate fiksne cene. U jednom momentu moze da vamizbaci jedne cene a u narednom neke druge. Kakoidepotraznja tako i cene variraju. I kako se blizi termin putovanja obicno cene rastu.
__________________
2013EU00017xxx
24.05.2012. - Videla na sajtu "You are among those randomly selected..."
07.07.2012. - poslata koverta u KCC
16.07.2012. - stigla koverta u Kentaki
12.04.2013. - obavljen lekarski pregled
17.04.2013. - INTERVJU: Viza odobrena
18.04.2013. - Viza u pasosu
27.05.2013. - Kupljena karta za 24.09.2013. Sofia - Amsterdam - Chicago
25.09.2013. - USA tlo je pod nogama
Reply With Quote
  #404  
Staro 26.08.2013, 13:47
Loperamid's Avatar
Loperamid Loperamid je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.05.2012
YU lokacija: Čačak/Beograd
Poruke: 70
Pošalji Skype™ poruku korisniku Loperamid
Nepromenjeno

Ima li neko iskustva sa prekookeanskim letenjem zimi? Mi definitivno idemo u januaru, ali me hvata jeza od te pomisli s obzirom da se cesto odlazu letovi, zatvaraju aerodromi...
Druga stvar, kakva su iskustva sa aeroflotom ako je neko leteo? Ubedljivo su najjeftiniji, i do 300-400e. po osobi sto nikako nije malo. Ali opet taj januar i Moskva, mnogi su zube polomili
Reply With Quote
  #405  
Staro 26.08.2013, 14:44
Green2014 Green2014 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.06.2013
US lokacija: Sacramento, CA
YU lokacija: Beograd
Poruke: 81
Nepromenjeno

Nema sta da brines. Sednes u avion i onda radnici aerodroma sa rampama i crevima prskaju avion vrelom vodom da odmrznu led sa krila inace ne bi mogao da poleti Kad se vines medju oblake, eto ga sunce i opusteno. Kad sletanja, samo da ne duva kosava na JFKu
Reply With Quote
  #406  
Staro 26.08.2013, 15:47
Nikolaniko Nikolaniko je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2013
US lokacija: Scottsdale, AZ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 147
Nepromenjeno

Ma opusteno, nemoj uopste da se bojis to sto ce biti zima. Imaju avioni brisace, a ti se toplije obuci i ne otvaraj prozor da ne duva unutra
Salim se. Pre poletanja svaki avion se prska posebnom hemikalijom koja ne dozvoljava da zamrznu krila. A i ako su ekstremni uslovi, onda se set preusmeri na najblizi aerodrom gde moze da se sleti.
Opet ti kazem, zima i sneg su najmanji problem, nema tu nista strasno, tako da, ako imas povoljniju kartu, ne dozvoli da te uplasi deda mraz sa irvasima
Reply With Quote
  #407  
Staro 26.08.2013, 19:05
free's Avatar
free free je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.09.2011
US lokacija: Schaumburg, IL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 126
Pošalji Skype™ poruku korisniku free
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Loperamid Prikaz poruke
Ima li neko iskustva sa prekookeanskim letenjem zimi? Mi definitivno idemo u januaru, ali me hvata jeza od te pomisli s obzirom da se cesto odlazu letovi, zatvaraju aerodromi...
Druga stvar, kakva su iskustva sa aeroflotom ako je neko leteo? Ubedljivo su najjeftiniji, i do 300-400e. po osobi sto nikako nije malo. Ali opet taj januar i Moskva, mnogi su zube polomili
Neznam kako je zimi ali cu videti kako je po jeseni . Mi idemo sada 21.10. Poljskim LOT-om. Jeste Aeroflot najjeftiniji ali pogledaj koliko traje let po 30 i vise sati tj. najvise vremena se ceka u Moskvi oko 19-20 sati, a meni to nije odgovaralo jer gde cu sa detetom od 1.5 godine da se zanimam 19 sati. Ovako mi je najjednostavnije letimo iz BG za Varsavu, u Varsavi smo 1 sat i 40 min. i pravac NYC i molimo boga da neduva kosava na JFK . Sve ukupno let traje 11-12 sati po ceni od oko 540 e za odrasle i 80 e za bebu do 2 godine .
__________________
U Americi od 21.10.2013
Reply With Quote
  #408  
Staro 14.09.2013, 14:55
tanik's Avatar
tanik tanik je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.12.2008
US lokacija: Phoenix, AZ
YU lokacija: Beograd
Poruke: 56
Nepromenjeno

Moja karta iz Budimpeste do Feniksa u Arizoni me je izasla 730 evra sa sve kombi prevozom do Budimpeste. Kartu sam kupio 15 dana pre leta a leteo sam 11. septembra 2013. (super datum)
Raspored leta: Budimpesta-Pariz-New York-Phoenix.
Mozda je moglo i jeftinije ali sam kasno kupio kartu.
Na primer prosle godine sam iz Budimpeste do Majamija preko Nemacke (ne mogu da se tacno setim koji grad) u februaru leteo za neverovatnih 330 evra sa sve kombi prevozom do Budimpeste. Kartu kupio mesec i po ranije preko Biser Toursa.
Reply With Quote
  #409  
Staro 14.09.2013, 17:12
Salec's Avatar
Salec Salec je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.05.2013
US lokacija: Phoenix
Poruke: 168
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tanik Prikaz poruke
Moja karta iz Budimpeste do Feniksa u Arizoni me je izasla 730 evra sa sve kombi prevozom do Budimpeste. Kartu sam kupio 15 dana pre leta a leteo sam 11. septembra 2013. (super datum)
Raspored leta: Budimpesta-Pariz-New York-Phoenix.
Mozda je moglo i jeftinije ali sam kasno kupio kartu.
Na primer prosle godine sam iz Budimpeste do Majamija preko Nemacke (ne mogu da se tacno setim koji grad) u februaru leteo za neverovatnih 330 evra sa sve kombi prevozom do Budimpeste. Kartu kupio mesec i po ranije preko Biser Toursa.
Tanik, pošto je meni baš u igri takodje Feniks, jel možeš da mi kažeš preko koga si kupio kartu, koji avioprevoznik?

Hvala ti unapred!
Reply With Quote
  #410  
Staro 14.09.2013, 19:47
tanik's Avatar
tanik tanik je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.12.2008
US lokacija: Phoenix, AZ
YU lokacija: Beograd
Poruke: 56
Nepromenjeno

Salec, kartu (705 eura) sam uzeo preko Biser Toursa u Balkanskoj, nekako uvek kupim preko njih. Inace prevoznik je bio Air France/Delta a karta je povratna do Londona, kao tako imala promociju. Kombi prevoz do Budimpeste preko Gea Toursa 25 eura.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Studirati ili otici u Ameriku? IvanDash Vaša strana 19 12.10.2014 19:08
Sanse za odlazak u Ameriku dina123 Vaša strana 4 23.04.2014 07:34
Kako da dodjem kod žene u Ameriku ozenjen Porodične imigrantske vize 18 09.08.2013 23:20
Idemo u Ameriku (dokumentarci) perodot Lokacije u USA 4 27.10.2009 14:41

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 05:49.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.