ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 05.11.2009, 16:01
lenhi lenhi je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.07.2009
Poruke: 258
Nepromenjeno Svinjski (A H1N1) grip

PROCURELA NA VIDELO PRAVA ISTINA O SVINJSKOM GRIPU - DEPOPULACIJA SVETA!!!

Ne znam da li je istina ali vredi pročitati!

Dakle, konačno se jedna hrabra zena iz Austrije usudila da iznese pravu istinu pred svetsku javnost i zbog toga je za svega nekoliko dana izgubila posao, što je dokaz da prisilna vakcinacija u SAD-u, Kanadi, Australiji i V. Britaniji nije ni malo bezazlena i bezopasna!!
U tim zemljama mora da se vakciniše 100% stanovnistva inače im preti godinu dana zatvora ili kazna od 250.000 USD kao npr. u SAD. U mnogim drugim zemljama vakcinisaće ce se ili svo stanovništvo ili veliki procenat!! Hrvatska je naručila cca. 2,5 milona vakcine, Srbija takodje.

Vakcinacija ce početi na jesen i tada ce putem vakcine zaraziti zdrave ljude, a kad počnu masovna umiranja sluzbeno objasnjenje u medijima
glasiće da je "virus mutirao", i da više ne mogu da ga zaustave!!!

Budite mudri i pametni, istražite ovu temu, i nemojte nikako da se vakcinišete protiv svinjskog gripa, previše je stvari sumnjivo i nelogično pa ćete i dalje ostati medu živima...

Depopulacija znači istrebljenje, eliminacija, ubistvo 90% postojećeg
svetskog stanovništva od strane NWO (New World Ordera - Novog svetskog poretka).
Mislim da ste i vi medu njima pa bi vam ovaj tekst mogao biti
zanimljiv... Proizvodač vakcine je firma Baxter koja je vec 5-6 puta
"SLUČAJNO ZARAZILA" sasvim zdrave ljude svojim vakcinama.
Moralo bi da vam bude sumnjivo i to kako su tako brzo posle pojave svinjskog gripa uspeli da naprave vakcinu? Jer su je već imali, ali vi je nećete dobiti već grupa odabranih!
A vama će dati ne vakcinu već virus gripa.

PROSLEDITE DALJE OVAJ MEJL SVOJIM PRIJATELJIMA I ROĐACIMA
DA BI SHVATILI ŠTA SE SPREMA!
Pozdrav!
Ako želite da pročitate ceo tekst kliknite na link ispod:
http://www.javno.com/hr-svijet/kazne...canstva_270289
Reply With Quote
  #2  
Staro 05.11.2009, 16:36
wrath:of:the:lich:king's Avatar
wrath:of:the:lich:king wrath:of:the:lich:king je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.11.2008
US lokacija: Ohio
YU lokacija: Vojvodina
Poruke: 279
Nepromenjeno

Teorije zavere... ko je rekao da je vakcinacija u SAD obavezna? Nisam obavestena. Devojka od kolege sa posla je prelezala, a dosla je do iskasljavanja krvi..zatim od koleginice sa drugog posla obe cerke, od toga jedna trudna. Niko ne panici ovde.... osim mene
__________________
U Americi od 19.03.2009.
Reply With Quote
  #3  
Staro 05.11.2009, 16:45
lenhi lenhi je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.07.2009
Poruke: 258
Nepromenjeno

Samo sam htio da podijelim e-mail sa Vama koji sam maloprije dobio.
Ne znam neka svako sudi kako hoće.
Nek se ljulja planeta neka pune malo gaće i drugi, a ne samo balkanski narodi da prolaze kroz patnje i ratove.
Od bijesa i novca svjetski moćnici ne znaju šta više da rade pa odlučili da unište planetu. Neka
Reply With Quote
  #4  
Staro 05.11.2009, 17:37
Good Spirit's Avatar
Good Spirit Good Spirit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: Bay Area, CA
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 264
Nepromenjeno

Ok, kapiram da si samo preneo vest, ali evo prvog demanta.

Ovde u Ohio je počelo pre nekih 5-6 dana vakcinacija građana od 6 meseci do 24 godine čini mi se. Nije tačno da si obavezan da se vakcinišeš ili ti preti kazna. Ko ne želi mora samo da se potpiše da je odbio da prmi vakcinu.

Pa ovde imaš pravo da odbiješ lečenje i kada si u životnoj opasnosti (a da si svestan odluke) a ne neku vakcinu da primiš.

Što se tiče panike, rekao bi da je kod neobaveštenog stanovništva i kod dela ljudi koji su skloni raznim strahovima. Naravno malo predostrožnosti nije na odmet, kao npr. da ojačate svoj imuno sistem što bi i inače trebali svi da radimo.

Pozdrav
Reply With Quote
  #5  
Staro 05.11.2009, 17:41
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

I onda je mrmot zamotao cokoladu...
Dajte ljudi....kakve su ovo gluposti. Kakva kazna od 250.000$. Ovako stoje stvari u americi. Trenutno, ako nisi u kriticnoj grupi ne mozes ni da dobijes vakcinu (jer je nema dovoljno). Oni koji nemaju osiguranje je dobijaju besplatno, a redovi su mnogo veci nego sto su nasi bili za mleko devedesetih. Ajd da je neko rekao da je virus stvoren da malo smanji broj ljudi....pa bih i poverovao, ali 90% ljudi na planeti....mislim...kome to treba? Pa ti isti "odabrani" bi onda morali sami da prave hranu, ciste, usisavaju...proizvode naftu da bi vozili, vuku, tegle....ma....nemam reci.
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com
Reply With Quote
  #6  
Staro 05.11.2009, 18:10
kaneolopa kaneolopa je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.02.2009
US lokacija: SF Bay
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 329
Nepromenjeno

ne boj se za "odabrane" svi trejderi na NYC berzi su primili svoju dozu vakcine
http://www.msnbc.msn.com/id/21134540...1691&#33651691
Reply With Quote
  #7  
Staro 05.11.2009, 18:29
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

Mozda nece pomreti.....ali ce da hodaju naopacke...

http://www.youtube.com/watch?v=uR5p_bD3uLc
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com
Reply With Quote
  #8  
Staro 05.11.2009, 20:21
nemili's Avatar
nemili nemili je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.10.2009
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 290
Pošalji Skype™ poruku korisniku nemili
Nepromenjeno

Jedina vrata za ulaz su nosnice i usta/grlo.U globalnoj epidemiji
ove vrste, gotovo je nemoguće izbeći dolazak u kontakt sa H1N1, uprkos
svoj predostrožnosti. Kontakt sa H1N1 nije toliko problem koliko je
problem njegovo širenje.

Dok ste još uvek zdravi i nemate nikakve simptome H1N1 infekcije, u
cilju prevencije širenja, ublažavanja simptoma i razvoja sekundarnih
infekcija, neki vrlo jednostavni koraci, koji nisu dovoljno istaknuti
u zvaničnim komunikacijama, mogu biti preduzeti (umesto da se
usredsredite na to kako da instead of focusing on how to stock N95 or
Tamiflu):

1. Često pranje ruku (dobro je naglašeno u svim zvaničnim komunikacijama).

2. Pristup "Ruke sklanjati sa lica". Odoleti svim pokušajima
dodirivanja delova lica (osim ako želite da jedete, da se kupate ili
ošamarite).

3. *Dva puta dnevno ispirajte grlo slanom vodom (koristite Listerine
ako ne verujete soli)... *H1N1 treba 2-3 dana nakon inicijalne
infekcije u grlu/nosnim šupljinama da se razmnoži i pokaže
karakteristične simptome. Jednostavno ispiranje sprečava širenje. Na
neki način, ispiranje slanom vodom ima isti efekat na zdravu
individuu, koju Tamiflu ima na inficiranu. Nemojte podcenjivati ovu
jednostavnu, moćnu i ne skupu preventivnu metodu.

4. Slično sa 3 gore navedena, *čistite vaše nosnice najmanje jednom
svakog dana sa toplom slanom vodom. *Ne može svako biti dobar u Jala
Neti ili Sutra Neti (veoma dobra Yoga asanas za čišćenje nosnih
šupljina), ali *jako duvanje nosa jednom dnevno i brisanje obe nosne
šupljine sa vatom duboko natopljenom u toploj slanoj vodi je vrlo
efikasno u snižavanju virusne populacije.*


5. *Ojačajte svoj prirodni imunitet sa hranom koja je bogata vitaminom
C (Amla i ostalo citrus voće). *Ako imate dodatke u vidu tableta
vitamina C, uverite se da one takođe imaju i cink, kako bi se pojačala
apsorpcija.

6. *Pijte što više možete tople tečnosti (čaj , kafa, i ostalo) *Piće
topple tečnosti ima isti efekat kao i ispiranje, ali u suprotnom
pravcu. Oni spiraju razmnožene viruse iz grla u stomak, gde oni ne
mogu preživeti, razmnožavati se ili načiniti bilo šta loše.
Reply With Quote
  #9  
Staro 06.11.2009, 04:44
Sloba_Kg Sloba_Kg je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.11.2008
US lokacija: Atlanta, GA
Poruke: 419
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik lenhi Prikaz poruke
PROCURELA NA VIDELO PRAVA ISTINA O SVINJSKOM GRIPU - DEPOPULACIJA SVETA!!!

Ne znam da li je istina ali vredi pročitati!

Dakle, konačno se jedna hrabra zena iz Austrije usudila da iznese pravu istinu pred svetsku javnost i zbog toga je za svega nekoliko dana izgubila posao, što je dokaz da prisilna vakcinacija u SAD-u, Kanadi, Australiji i V. Britaniji nije ni malo bezazlena i bezopasna!!
U tim zemljama mora da se vakciniše 100% stanovnistva inače im preti godinu dana zatvora ili kazna od 250.000 USD kao npr. u SAD. U mnogim drugim zemljama vakcinisaće ce se ili svo stanovništvo ili veliki procenat!! Hrvatska je naručila cca. 2,5 milona vakcine, Srbija takodje.

Vakcinacija ce početi na jesen i tada ce putem vakcine zaraziti zdrave ljude, a kad počnu masovna umiranja sluzbeno objasnjenje u medijima
glasiće da je "virus mutirao", i da više ne mogu da ga zaustave!!!

Budite mudri i pametni, istražite ovu temu, i nemojte nikako da se vakcinišete protiv svinjskog gripa, previše je stvari sumnjivo i nelogično pa ćete i dalje ostati medu živima...

Depopulacija znači istrebljenje, eliminacija, ubistvo 90% postojećeg
svetskog stanovništva od strane NWO (New World Ordera - Novog svetskog poretka).
Mislim da ste i vi medu njima pa bi vam ovaj tekst mogao biti
zanimljiv... Proizvodač vakcine je firma Baxter koja je vec 5-6 puta
"SLUČAJNO ZARAZILA" sasvim zdrave ljude svojim vakcinama.
Moralo bi da vam bude sumnjivo i to kako su tako brzo posle pojave svinjskog gripa uspeli da naprave vakcinu? Jer su je već imali, ali vi je nećete dobiti već grupa odabranih!
A vama će dati ne vakcinu već virus gripa.

PROSLEDITE DALJE OVAJ MEJL SVOJIM PRIJATELJIMA I ROĐACIMA
DA BI SHVATILI ŠTA SE SPREMA!
Pozdrav!
Ako želite da pročitate ceo tekst kliknite na link ispod:
http://www.javno.com/hr-svijet/kazne...canstva_270289


Mislim da je autor/ka ovog teksta gledao/la onaj film gde se opisano desava ali se ne spominje novi svetski poredak, ne secam se, ali mislim da Brus Vilis i ovog puta spasava svet.
Pa je inspirisan/a tim filmom pustio ovaj mail.
Ko veruje neka. Ko ne veruje opet neka.
__________________
2009EU000119xx
17.04.2008 - koverta iz Kentuckyja poslana na moju adresu
20.05.2008 - dobio prvu kovertu
17.6.2008 - poslao kovertu u KCC
1.12.2008 - stigla druga koverta
15.1.2009 - zakazan intervju - VIZA ODOBRENA
U Atlanti od 13.maja 2009.
Reply With Quote
  #10  
Staro 06.11.2009, 09:36
dreadnot's Avatar
dreadnot dreadnot je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 24.06.2009
US lokacija: Milwaukee, WI
YU lokacija: Beograd, RS
Poruke: 652
Pošalji Yahoo poruku korisniku dreadnot
Nepromenjeno

Ljudska mašta nema granica kada su teorije zavere u pitanju. Ipak, ovo pismo kruži netom već neko vreme, i ja sam ga dobio, ali sam ga odmah svrstao u kategoriju onih "pomozimo maloj devojčici koja boluje od raka i pošaljimo 2.000.000 mailova na sve adrese, a od svakog će joj poslati par centi" - i tako već godinama ta ista mala devojčica bije bitku sa opakom bolešću, a mailovi kruže planetom.
Ipak, buduci da sam veterinar i da znam po nešto o tim stvarima, ne mogu a da se ne zapitam kako je bilo moguce da se nekim čudom ukrste virus svinjskog i virus ptičjeg gripa, pa da se još dodatno miksuju sa humanim i stvore ovo novo svetsko čudo, posebno kada u vreme nastajanja nije bilo ni pomena od pojave pričjeg gripa u Meksiku (Svetska organizacija za zaštitu zdravlja životinja - OIE - prati te stvari). Koliko sam čuo, u antigenskoj strukturi novog gripa je 5 delova svinjskog, 2 dela ptičjeg i 1 deo humanog H1N1 virusa. Posebno mi je bilo interesantno da su manje od mesec dana nakon izolacije već imali vakcinu, a da ne pričamo kako su spremno i pouzdano mnoge laboratorije već imale razrađene metode da ga nedvosmisleno izoluju i determinišu, iako je nov virus.
Po nekim novim informacijama koje sam čuo, sam virus uopšte nije toliko opasan koliko se priča, ali ako se istovremeno zapati sa još nekim oboljenjem, onda posledice mogu da budu fatalne. Dvostruka infekcija sa ovim i sa običnim gripom, ili neki hronični respiratorni problemi, srčani problemi i sl., mogu da budu osnova koja potencira dejstvo novog virusa do smrtnog ishoda. E sad, eto osnove za novu teoriju zavere - vlade velikih zemalja su shvatile da im je zdravstvena briga veliki udar na budžet, pa će pomoću novog gripa da prorede populaciju hroničnih bolesnika, starih i onemoćalih, dok će mladi, radno sposobni, uglavnom samo malo da šmrcaju i prebole. Drugi bitan efekat je enormna prodaja Tamiflua i drugih antivirusnih lekova (sumnjivog delovanja i još sumnjivijih sporednih efekata). Ne zaboravite da je farmaceutska industrija jedna od daleko najmocnijih, rame uz rame sa industrijom naoružanja, a sa manje morala od nje.

Napomena - ispiranje nosnih šupljina slabo može da spreči virusne infekcije, jer se virusi razmnožavaju unutar ćelija (zbog toga i većina lekova ne deluje na njih, već je terapija simptomatska), ali je svakako dobro zbog opšte higijene i sprečavanja nastanka sekundarnih infekcija (bakterijskih).
__________________

02. 11. 2008. - Prijava za DV 2010
05. 06. 2009. - Prvi koverat stigao, broj 19xxx
01. 07. 2009. - Formulari poslati u Kentaki
09. 07. 2009. - Formulari stigli u Kentaki
04. 12. 2009. - Stigla druga koverta
22. 01. 2010. - Obavljen lekarski pregled
27. 01. 2010. - Obavljen intervju, odlozeno viziranje
09. 04. 2010. - VIZE U PASOŠIMA!
17. 09. 2010. - D(eparture) Day
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Svinjski grip wingreen Vaša strana 11 23.05.2009 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:32.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.