ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Vize za SAD > Porodične imigrantske vize

Porodične imigrantske vize Opšte teme o dobijanju i apliciranju za porodične imigranske vize

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 05.12.2010, 05:00
Alex25 Alex25 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.10.2010
Poruke: 8
Nepromenjeno Spajanje porodica

Drugar me zamolio da postavim sljedece pitanje ,

on ima 34 godine i ozenjen je , roditelji su mu u USA I drzavljani USA , predali su papire prije 4 godine , prije 2 mjeseca je dobio obavjestenje da su oni porodica primljeni u taj progar i da ne napustaju posao ako rade i sl . sto mislite koliko ce dugo jos cekati do dobivanja papira , neko im je rekao oko 4-5 mjeseci jos a na na nekim forumima smo nasli jos par godina .
Reply With Quote
  #2  
Staro 05.12.2010, 12:57
Bode's Avatar
Bode Bode je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.06.2010
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 70
Nepromenjeno

Roditelji moje prijateljice su predali za nju i njenu porodicu 2006. god. I njoj je letos stiglo isto obavestenje. Koliko znam ove godine su u procesu zahtevi iz 2003. godine. Znaci jos 2-3 god. sigurno. Mada, proverite za svaki slucaj jos negde.
__________________
2011EU00005xxx
29.05.2010.- stigla prva koverta iz KCC
02.06.2010. - vracena u KCC
04.06.2010. - stigla u KCC
30.08.2010. - stigla druga koverta
02.10.2010. - uradjen lekarski
19.10.2010. - VISA GRANTED
20.10.2010. - VIZA U PASOSU

U CHICAGO-u od 20.01.2011...
Reply With Quote
  #3  
Staro 06.12.2010, 08:18
binky binky je offline
Član
 
Datum prijave: 13.05.2009
Poruke: 16
Nepromenjeno

Ja sam isti slucaj F3.Predali smo Maj 2006.Odobrenje dobili Maj 2010.Zemlja rodjenja Hrvatska.Inace znam za jedan slucaj koji je isti kao i mi ali PD Maj 2005.isto su dobili odobrenje kad i ja ali iz NVC su dobili da posalju izvode itd ;odradili razgovor krajem Oktobra i sad u februaru odlaze za Ameriku.Isto su rodjeni u HR.Gde su tvoji prijatelji rodjeni,koji im je PD(koji mesec 2006 su predali aplikaciju)?Pozdrav.
Reply With Quote
  #4  
Staro 06.12.2010, 17:17
Alex25 Alex25 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.10.2010
Poruke: 8
Nepromenjeno

Oni su iz BiH , dobili su isto krajem maja to obavjestenje . Dakle po toj logici bi trebali ici negdje polovinom 2012 racunajuci da su ti predali 2005 . ?
Reply With Quote
  #5  
Staro 06.12.2010, 20:03
binky binky je offline
Član
 
Datum prijave: 13.05.2009
Poruke: 16
Nepromenjeno

Tako ispada po toj logici a ona se slaze i po onome sto je meni receno na razgovoru u konzulatu (kraj 2008) kada sam isao po turisticku visu(dobio) kada mi je konzul rekao da ce sad pogledati koliko moram jos cekati za useljenicku.Nakon 3-4 min kaze jos 4g.Tad sam ja u to vreme citao na netu VISA BULLETIN koji je pokazivao PD 15 FEBRUAR 2000.Znaci oni su mi rekli 2g manje nego sto je pisalo.E sad budi pametan pa znaj sta je i kako to ide.Za sada mi je slucaj tih ljudi najblizi za usporedjivanje+ rodom je iz Hrvatske jer oni nas smestaju po rodjenju bez obzira na drzavljanstvo.Mozda za BiH ima neka mala razlika ili je isto ja to nemogu da tvrdim.U svakom slucaju videcemo samo da bude uskoro.Neka nam tvoji prijatelji jave kad nesto bude od desavanja a i ja cu.Pozdrav
Reply With Quote
  #6  
Staro 06.12.2010, 20:12
binky binky je offline
Član
 
Datum prijave: 13.05.2009
Poruke: 16
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Bode Prikaz poruke
Roditelji moje prijateljice su predali za nju i njenu porodicu 2006. god. I njoj je letos stiglo isto obavestenje. Koliko znam ove godine su u procesu zahtevi iz 2003. godine. Znaci jos 2-3 god. sigurno. Mada, proverite za svaki slucaj jos negde.
Pozdrav BODE! Samo da te pitam odakle ti stize info da se procesuira 2003g.?Da li je sa foruma ili ...?
Reply With Quote
  #7  
Staro 21.12.2010, 22:00
milimelo milimelo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.07.2009
Poruke: 49
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik binky Prikaz poruke
Pozdrav BODE! Samo da te pitam odakle ti stize info da se procesuira 2003g.?Da li je sa foruma ili ...?
Ljudi, svaki mjesec imate visa bulletin koji jasno kaze peticije primljene do kojeg datuma dobivaju brojeve za vizu. Za januar 2011 za F3 kategoriju ce raditi peticije zaprimljene do 01 JAN 01.

Pratite bulletin i znacete sta vas ceka.

http://travel.state.gov/visa/bulleti...etin_5212.html
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:54.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.