View Single Post
  #29  
Staro 08.12.2014, 21:16
Sima's Avatar
Sima Sima je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.06.2009
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Srećko Prikaz poruke
Simo očigledno je podležeš vređanju svaki put da kada nisi u stanju da izneseš bilo kakvu argumentovanu tvrdnju. Takođe bi mogao da prestaneš da nipodoštavaš druge ljude i profesije inače ozbiljno zalaziš u domen psihopatologije.

Miloše, na internetu se mogu naći relevantni statistički podaci i dosta informacija o rasponu plate na godišnjem nivou. Želim ti puno sreće.
Payscale
Healthcare-salaries
Argument i dalje stoji – bedno plaćen posao! Možda su sume velike za Srbiju, ali je to ovde na granici siromaštva.

Iz tvog linka (za koji inče nismo znali pre tebe): "10% of dog groomers can expect around $17,000, median takes home around $27,000..." i to je cena rada za nekog sa 1-5 godine iskustva (Čitaj: Američkog iskustva – za većinu poslova ti ne računaju iskustvo iz Srbije, pa te smatraju bez iskustva). Kad na to odbiješ porez (jer je ovo bez poreza), srednja godišnja plata ti dođe na $22,680 što je na granici siromaštva.

Nego, baš bih voleo da kada dođe i ako nađe posao u tom frizeraju za pse, da se javi kako super živi od te plate, ako ga ne bude blam da prizna. Evo, obećavam – neću da pevam pesmu "I told you so!"
__________________
2010EU00001xxx
U.S. citizen
Reply With Quote