View Single Post
  #27  
Staro 06.06.2021, 10:46
Talijan Talijan je offline
Član
 
Datum prijave: 26.05.2021
Poruke: 24
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Balkan Heart Prikaz poruke
Ja mislim da 70-80% naših ljudi doživi blagi šok zbog nečeg što nisu očekivali.Mislim svaki je početak je težak,ali ponekad svi mislimo da će ići glatko i onda nas realnost ošamari.
Vjerovatno se snalaze u ovoj situaciji i nije im ni na kraj pameti ovaj forum.
Ja im želim svu sreću.Bitno je da ima nas par aktivnih ali biće bolje
Ljudi dozive sok jer potpuno nespremni i bez ikakvog istrazivanja i analiziranja odlaze na drugi kraj sveta. Ja poslednje tri godine resavam radnu vizu i za to vreme sam toliko analizirao sve da bukvalno poznajem sve krajeve i ulice u Chicagu gde idem, a tacno znam sve o trzistu, mom poslu, kako funkcionisu banke, kreditini skor, uslovi i porezi za firme itd. Sve je na internetu, ali vecina ode potpuno nespremno i zato se posle tamo muče, jer ne kapiraju ni sta treba da rade kada odu, a to je da otvore svoju firmu za bilo sta cime se bave. Raditi za neku platu i to pogotovo ako je slabo placeno nema nikakvog smisla, bolje je ostati u Srbiji, ali otvoriti svoju firmu, pa makar to bilo za baštovanstvo ili moleraj, prica je potpuno drugacija, zarada je 10x veca pa je sve mnogo lakse.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Balkan Heart Prikaz poruke
Nadam se da ćeš biti safe,ali sudeći po svemu što si objasnio i onom što sam pregledao na Odysee nije dobro.
Oni uvijek tako krenu,prvo su nas natjerali da koristimo maske u shopu a sada i vani barem u Sarajevu,PCR test pa sada će vjerovatno i vakcine pushirat mada ih nema niti će biti uskoro barem u regionu što je normala za BiH
Ali u drugim.državama vidim velike promjene,Izrael i V.Britanija npr.

Uglavnom čuvajte se Ameri naši
To je tako samo u NY i Kaliforniji, u normalnim drzavama toga nema, a od pre neki dan vecina drzava je skinula i maske i vratila se u normalan zivot. I to nema veze sa kovidom, NY i California su centri globalizma i zato ljude drze na uzici, dok im ne pobegnu svi u Texas i Floridu

Last edited by Talijan; 06.06.2021 at 10:52.
Reply With Quote