Tema: Dv - 2021
View Single Post
  #2  
Staro 16.08.2019, 15:59
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
хтео бих да отворим нову тему за надолазећу годину, пошто још нико није а ближи нам се. још мање од 2 месеца до првих пријава.
шта нас очекује у овој години? изгледа да затежу све више и више.
Sto vise zatezu to bolje za nas


Neko je na temi dv 2020 nakon izvlacenja i kolektivnog razocaranja onako kroz polu-salu rekao...nesto tipa -parafraziram sad:
-a mozda svi mi koji nismo izvuceni jednostavno saljemo lose prijavu i sistem nas diskvalifikuje pa samim tim ni ne ucestvujemo u izvlacenju-

iii nakon toga...malo sam se zamizlio...pa npr. mozda i jeste tako...devojka i ja smo se sami slikali telefonom...slike su bile korektne, ali mozda nisu dovoljno dobre...
Ima gominulu youtube video how to do it...ali Ove godine ako sam razumeo dobro ce biti noviteta...u prijavu ce se unositi podatak iz Pasosa i td...

Hajde da kada krenu prijave...u prva dva dana prodiskutujemo sta i kako se tacno popunjava. Kako tacno fotografija moze da se napravi i stavimo recimo umesto prvog posta ili ovog mog drugog to forumsko resenje i jedinstveno uputstvo sa sve linkovima sa najboljim sajtovima za kompresovanje fotografije i sl...
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote