Tema: Dv-2023
View Single Post
  #5  
Staro 23.10.2021, 14:25
Vladimir95 Vladimir95 je offline
Član
 
Datum prijave: 27.07.2019
US lokacija: Chicago, Illinois(Ilinoji).
YU lokacija: KG
Poruke: 17
Nepromenjeno

Pozdrav ponovo i srecno svima koji se prijavljuju i za DV - 2023 ali moram napomenuti da ne zurite sa slikom, nju jos nisam spremio.

Zato ovoga puta mozda apliciram za Lutriju u Novembru, proslog puta sam pred kraj Oktobra jer bio sam nesto brzi sa spremanjem pravilne i dobre slike, naravno nikada ne idem u Studio kod fotografa jer izgleda da retko koji fotograf ume to potpuno pravilno da obavi.

Inace nije spam ali zelim jos ovo ovde da napisem, znamo svi danas kakva su vremena i pretpostavljamo kakva ce tek biti (jos teza), sve u svemu, mene je oduvek zanimala ta Amerika i uvek ce konkretno SAD jer pratim odredjene naucne oblasti iako nisam ni priblizno u nekim od naucnih radova jer inace sam jako mlad tek mi je 26 godina sada.

Mene uvek daleko vise interesuje znanje od samog novca iako SAD nije ni bas siromasan, cinjenica je da ta zemlja ima ubedljivo najveci broj intelektualaca tj. naucnika iz svih oblasti u svetu cak ni neke druge zemlje nemaju toliki broj veoma visoko obrazovanih iako imaju daleko veci broj stanovnika, zato verujem da ce se jednoga dana SAD potpuno oporaviti dok za EU ne verujem da ce ikada tako isto biti, sve govore cinjenice.
Reply With Quote