View Single Post
  #276  
Staro 02.12.2017, 18:10
boris1994 boris1994 je offline
Član
 
Datum prijave: 27.11.2017
Poruke: 6
Nepromenjeno

E ovo je odgovor koji mi je trebao,nista vise nisam trazio.
Naravno,zelje su jedno a mogucnosti drugo.
Znam da mi niko ne moze da garantuje dobijanje vize to bi bilo suludo a otici turisticki tj ilegalno ostati jos gora sulucija.

Zanima me samo jos jedna stvar ako mozda imas koju informaciju o tome.
Znaci ovo pricam ukoliko ne bude medicinski u beogradu upisan.

Medicinsski fakultet u NIsu ima takodje smer koliko sam video strukovna medicinska sestra tehnicar 3god se ide.

Razmisljao sam ako to zavrsim u NIsu i predjem da odradim specijalisticke strukovne studije u beograd smer specijalista strukovni anesteticar je zvanje na dipl.(2god traje u beogradu na med.fakultetu) da li je to priznato u US i koliko bi bilo potrebno vremena naravno ako se uci za odraditi tj zavrsiti NP(NP Anesthetist) u US ili online ako ima jos bolje?

Da budem iskren u Nemacku sam otisao radi zarade.Nisam hteo da radim u srb za 30k dinara i dozivljavam tu '''traumu''.
A i jezike je haha ne znam kako bih ga nazvao
Imam B2 iz nemackog tj imao sam kad sam otisao ang isto B2.
Vise sam da se okusam u toj prici oko Amerike ako uspem,ovo ovde ostavljam ako nesto krene naopako sa US.

Inace hvala ti puno na odgovoru,stvarno si mi mnogo pomogao,a i skinuo kamen sa srca da tako kazem
Sve u svemu moguce je ako sam dovoljno istrajan i ne posustanem sto mi uopste nije namera.

Hvala,pozdrav
Reply With Quote