ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1681  
Staro 07.06.2021, 17:23
Manrika Manrika je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2019
Poruke: 54
Nepromenjeno

Ima da uništi nas koji smo krvavo zaradili i odvajali od usta pare za tužbu Goh da bi on uveo "marketinški potez" da sva sirotinja sveta može za džabe kod njega.Ovo već nema nikakve logike,25000,zar stvarno misle da nešto može da uradi.Da će KCC iako ovako sporo obradjuje slučajeve sad odjednom da prebaci u desetu brzinu i da 25000 njegovih plaintifsa obradi ako sudija naredi.Hoće šipak.Naravno,od rezervacije viza nema ništa,jer zakon jasno kaže da se godina završava 1-og oktobra i kraj.Što Mehta ako ima moć nije naredio DOS-u da izdaje vize?Zna da nema tu moć i zato je tih po tom pitanju evo skoro godinu dana.Mi Goh plaintifsi ukoliko nas spoje sa Curtisom,možemo da se oprostimo od ove tužbe zauvek.
Reply With Quote
  #1682  
Staro 07.06.2021, 21:12
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Manrika Prikaz poruke
Ima da uništi nas koji smo krvavo zaradili i odvajali od usta pare za tužbu Goh da bi on uveo "marketinški potez" da sva sirotinja sveta može za džabe kod njega.Ovo već nema nikakve logike,25000,zar stvarno misle da nešto može da uradi.Da će KCC iako ovako sporo obradjuje slučajeve sad odjednom da prebaci u desetu brzinu i da 25000 njegovih plaintifsa obradi ako sudija naredi.Hoće šipak.Naravno,od rezervacije viza nema ništa,jer zakon jasno kaže da se godina završava 1-og oktobra i kraj.Što Mehta ako ima moć nije naredio DOS-u da izdaje vize?Zna da nema tu moć i zato je tih po tom pitanju evo skoro godinu dana.Mi Goh plaintifsi ukoliko nas spoje sa Curtisom,možemo da se oprostimo od ove tužbe zauvek.
I ja isto mislim,negdje 26/7 maja je bilo oko 6000 i nesto tuzitelja i sad odjednom preko 20.000,ne rade ni ovako nista ne vidim neku logiku da se bilo sta promjeni do oktobra.Ovo je sad lutrija bukvalno.
Reply With Quote
  #1683  
Staro 08.06.2021, 00:08
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Videćemo šta će biti. U svakom slučaju mislim da nema teorije da svih 24000 dobije vize do 30. septembra, bez obzira na ishod presude. Sa druge strane ovo bi moglo da dovede do nekih promena na višem nivou tj. da se napravi neka izmena zakona ili reforma koja bi omogućila da se sve vize iskoriste, ali opet svako produžavanje rokova može negativno da utiče na izvučene za DV2022, zato što KCC nema kapacitet da obrađuje dve godine istovremeno. A da ne zaboravimo ni onih 9095 viza ostavljenih za DV2020. Sve u svemu, komplikovana situacija.
Reply With Quote
  #1684  
Staro 08.06.2021, 07:46
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Videćemo šta će biti. U svakom slučaju mislim da nema teorije da svih 24000 dobije vize do 30. septembra, bez obzira na ishod presude. Sa druge strane ovo bi moglo da dovede do nekih promena na višem nivou tj. da se napravi neka izmena zakona ili reforma koja bi omogućila da se sve vize iskoriste, ali opet svako produžavanje rokova može negativno da utiče na izvučene za DV2022, zato što KCC nema kapacitet da obrađuje dve godine istovremeno. A da ne zaboravimo ni onih 9095 viza ostavljenih za DV2020. Sve u svemu, komplikovana situacija.
Dobio sam mail od Curtisa,oko 11.000 tuzitelja ima,a onaj broj je sa derivatima,sto kazete vidjecemo sta ce biti,ali male su sanse za sve.
Reply With Quote
  #1685  
Staro 08.06.2021, 21:35
dobitnikDV dobitnikDV je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2018
Poruke: 34
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Boki2505 Prikaz poruke
Super procedurata e pre kratka se na se 5 minuti traese.
Prasanja od tip sto ke rabotite Kade ke odite
Sto vi se lugjeto navedeni vo affidavit of support .
Vo Ambasada plativme po 330 dolari od covek .
Blagodaram za odgovorot. Kolku sliki odnesovte na bela pozadina 5x5? Znam za lekarskoto baraat 9, no neznam pri intervjuto dali i kolku treba da se nosat?
Reply With Quote
  #1686  
Staro 13.06.2021, 19:33
djpgiovany djpgiovany je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.03.2018
US lokacija: California (nadam se)
YU lokacija: Banatski Karlovac
Poruke: 69
Nepromenjeno

Sta se desava,drustvo… je l nekome zakazan intervju u skorije vreme ili je opet stalo…
__________________
DV2020 - has not been selected x2
DV2021 - SELECTED x1
Case #: 2021EU00025XXX

DV2022 - has not been selected x2
DV2023 - has not been selected x2
DV2024 - has not been selected x2
Reply With Quote
  #1687  
Staro 14.06.2021, 11:55
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Ako sam dobro ukapirao ljudi iz prve tužbe bi trebalo da uskoro dobiju pozive. Čitao sam pre neki dan, mrzi me sad da tražim, da je Stejt department tražio valjda podatke od advokata ili šta već, vezano za ljude koji su tužili i da su već neki zakazani tj. da su oni visoki brojevi koji su zakazani upravo ljudi koji su učestvovali u prvoj tužbi.
Reply With Quote
  #1688  
Staro 14.06.2021, 13:54
cmilos85 cmilos85 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.04.2021
Poruke: 18
Nepromenjeno

Ja sam danas dobio poruku da su mi dokumenta u redu!



Case#: DV2021EU00008###
Reply With Quote
  #1689  
Staro 14.06.2021, 14:17
PeckoPivoNew PeckoPivoNew je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.09.2020
US lokacija: FL
YU lokacija: Zemun
Poruke: 30
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik cmilos85 Prikaz poruke
Ja sam danas dobio poruku da su mi dokumenta u redu!



Case#: DV2021EU00008###
Čestitke! Obavezno javi kad ti zakažu intervju, da znamo koliko im treba ovih dana da proslede podatke dalje.
__________________
--
#DV2021 - EU23xxx
https://about.me/nikolajovanovic
Reply With Quote
  #1690  
Staro 14.06.2021, 18:30
vanjakulik vanjakulik je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2021
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik cmilos85 Prikaz poruke
Ja sam danas dobio poruku da su mi dokumenta u redu!



Case#: DV2021EU00008###
Aleluja!! Čestitke, nadam se da ćemo i mi dobiti do kraja procesa isto lepe vesti

Pozdrav
SRB
CN15xxx
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:10.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.