ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1501  
Staro 17.04.2021, 18:41
PavleSa PavleSa je offline
Član
 
Datum prijave: 31.03.2021
Poruke: 6
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dadan.nk Prikaz poruke
Upravo tako, jer sam imao diplomu fakulteta, a znao sam da ovjerena dokumenta mogu da se donesu, ali po njihovom ne moze preko godinu dana starosti.
Mi smo išli u školu da ponovo izvadimo diplome, pošto su nam ostale na fakultetima one prve, ali smo dobili uverenje o završenoj srednjoj, da li se i to rečuna?
Reply With Quote
  #1502  
Staro 17.04.2021, 22:13
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

Moze li mi neko nesto reci o Mandamus tuzbi,da li je neko ucestvovao i koliko se placa...vidim da je “participacija “ nekih 500$,ali zna li neko konacnu cifru ? A i ja ako nisam pobrkao koja je tuzba za DV,nisam u toku..

Last edited by Ata93; 17.04.2021 at 22:19.
Reply With Quote
  #1503  
Staro 17.04.2021, 23:22
PeckoPivoNew PeckoPivoNew je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.09.2020
US lokacija: FL
YU lokacija: Zemun
Poruke: 30
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Ata93 Prikaz poruke
Moze li mi neko nesto reci o Mandamus tuzbi,da li je neko ucestvovao i koliko se placa...vidim da je “participacija “ nekih 500$,ali zna li neko konacnu cifru ? A i ja ako nisam pobrkao koja je tuzba za DV,nisam u toku..
Postoje dve tužbe. Ja sam se pridružio Goh vs Blinken koju vode Charles Kuck i Greg Siskind. Drugu vodi Curtis Morrison. Obe su već predate, ali obe imaju i waiting list za slučaj da uspeju da dodaju ljude na nju. Curtis je već najavio da će fee biti 500$ za novu (on obično naplaćuje po osobi), tako da mislim da na nju ti misliš?
__________________
--
#DV2021 - EU23xxx
https://about.me/nikolajovanovic
Reply With Quote
  #1504  
Staro 18.04.2021, 08:32
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik PeckoPivoNew Prikaz poruke
Postoje dve tužbe. Ja sam se pridružio Goh vs Blinken koju vode Charles Kuck i Greg Siskind. Drugu vodi Curtis Morrison. Obe su već predate, ali obe imaju i waiting list za slučaj da uspeju da dodaju ljude na nju. Curtis je već najavio da će fee biti 500$ za novu (on obično naplaćuje po osobi), tako da mislim da na nju ti misliš?
Da za ti sam nesto citao juce,aha znaci ove dvije su vec predane .Hvala na info
Reply With Quote
  #1505  
Staro 18.04.2021, 11:44
dobitnikDV dobitnikDV je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2018
Poruke: 34
Nepromenjeno

Imam jedno pitanje, moj rodzak je 2021EU44XX, ima kompletiran DS formular jos lani od maja mesec. Ali ga ambasada u Skoplje jos ga ne zove na intervju! Pa shta se desava bre, neli imaju vakcine, sta ne rade? Na state.gov pise da mu je aplikacija jos u KCC!
Tako da, bio li neko skoro na interjvu u Skoplje, Beograd ili drugo mjesto???
Dali DV 2021 dobitnici, ustvari su NEdobitnici, jer vise od pola fiskalne godine je izgubjena u nerad (a sve se treba rascistiti do mjesec 09.2021)?!

Last edited by dobitnikDV; 18.04.2021 at 11:51.
Reply With Quote
  #1506  
Staro 20.04.2021, 14:17
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Talking

Opaa izašao Bulletin za Maj i godina je već CURRENT

Ovo je faktički prilika za sve, za visoke brojeve pogotovo!
Sad treba sreće i pameti.

Svi možete početi slati dokumenta itd.

Samo naprijed, ovo su odlične vijesti, to znači da će Ambasade ići svaki mjesec do maksimalnih kapaciteta odnosno nasumično zakazivati redom, bez obzira na case number...

__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #1507  
Staro 20.04.2021, 15:05
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Ovo je odlično sa jedne strane, ali postoji i jedna negativna strana, a to je da sada niko ne može da zna da li će i kada će imati intervju. Ovi na travel.state.gov tviter nalogu već su par puta ostavljali ovaj tvit "The COVID-19 pandemic has had a significant impact on U.S. visa services around the world. We are committed to reducing the resulting backlog of IV applicants waiting to schedule appointments, while keeping our staff and applicants safe.http://ow.ly/L9WV50Eqzen " i onda na ovom linku piše kako i dalje pandemija kovida i dalje ozbiljno utiče na rad ambasada, kako prioritet imaju hitni slučajevi itd.

Posle svega mislim da su ovi što su tužili doneli dobru odluku.
Reply With Quote
  #1508  
Staro 20.04.2021, 15:19
Cheers's Avatar
Cheers Cheers je offline
Član
 
Datum prijave: 13.09.2017
US lokacija: Seattle, WA
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 9
Nepromenjeno

Ovo je svakako dobra vijest. Nadao sam se da ce brojevi skociti, ali ovo je mnogo bolje! Sretno svima!
Reply With Quote
  #1509  
Staro 20.04.2021, 15:22
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Exclamation

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Ovo je odlično sa jedne strane, ali postoji i jedna negativna strana, a to je da sada niko ne može da zna da li će i kada će imati intervju. Ovi na travel.state.gov tviter nalogu već su par puta ostavljali ovaj tvit "The COVID-19 pandemic has had a significant impact on U.S. visa services around the world. We are committed to reducing the resulting backlog of IV applicants waiting to schedule appointments, while keeping our staff and applicants safe.http://ow.ly/L9WV50Eqzen " i onda na ovom linku piše kako i dalje pandemija kovida i dalje ozbiljno utiče na rad ambasada, kako prioritet imaju hitni slučajevi itd.

Posle svega mislim da su ovi što su tužili doneli dobru odluku.
Jasno da neće biti ni vremena ni slotova za sve, ali barem sada svi imaju podjednake šanse, biće ovo svakako zanimljiva godina. Treba malo i sreće ali vidjećemo kako će ispasti na kraju
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #1510  
Staro 20.04.2021, 19:09
neus neus je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.02.2019
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Crna Gora
Poruke: 222
Nepromenjeno

Sjajna vijest za sve, pogotovo za kolege AOS-ovce koji ce status prilagodjavati iz SAD-a. Njima je viza prakticno pa zagarantovana.

Srecno!!!
__________________
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - SELECTED
CN: 2020EU00046XXX
DS-260: 15. Nov 2019.
Poslata dokumenta: 15. Nov 2019.
Prebacio se na AOS: 25. Apr 2020.
Ostatak AOS procedure: http://www.zelenalutrija.com/forum/s...4&postcount=29
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:02.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.