ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1521  
Staro 22.04.2021, 13:55
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Exclamation

I ja mislim da je ovo sad prava lutrija.
Dobro je što su pustili current, može šansu dobiti onaj koji se nije ni u ludilu nadao...
Predlažem svima da pošalju dokumenta iako niko od njih to nije tražio, samim tim olakšaćete posao KCC-u, odnosno trka je s' vremenom bolje da pošaljete sve sami, nema ništa loše u tome...

I ja sam mišljenja da će ljudi sa naših prostora profitovati u ovoj zbrci, mislim da će dosta ljudi stići na red baš zato što nas je malo, ali... Uvijek postoji ali
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #1522  
Staro 22.04.2021, 14:33
Manrika Manrika je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2019
Poruke: 54
Nepromenjeno

Evo ja još nisam poslao dokumenta.Sve mi je tu samo mi još nije jasno da li mi treba policijski sertifikat iz Francuske jer sam tamo živeo 2011-e oko pet meseci u prekidima i 2010-e tri meseca.Znam da tamo piše da ukoliko sam živeo negde duže od 12 meseci da treba pol. sertifikat ali ja sam poslušao Brita i onu SMS1mom sa onog drugog foruma pa sam krenuo da upisujem sve adrese gde sam ikada živeo.Na spisku sam imao oko 13 adresa a ds260 prihvatio samo deset,pa sam nešto iskombinovao.Zadnjih 15 godina živim kao podstanar pa sam upisao uglavnom većinu gde sam bio živeo.Iz tih unetih adresa se jasno vidi da sam u Francuskoj bio 8 meseci,medjutim u zadnjem poljju pitaju da li ste skoro posetili neke zemlje,ja sam napisao Francusku i Češku a pošto sistem nije mogao da prihvati više od deset adresa možda njima padne na pamet da nisam pokrio Francusku gde sam bio pre dve godine(bio sam samo dve nedelje tamo) pa pomisle da skupa imam preko godinu dana pa mi budu tražili i policijski sertifikat iz Francske,ali nije moja krivica jer sistem prihvata samo 10 adresa tako da moj zadnji boravak od dve nedelje u Francuskoj nije ušao u ds260.
Takodje me Brit frustrira,forsira nas da šaljemo dokumenta iako KCC još nije tražio.Neki lik mu se javio i rekao šta da radi,on ga poslušao i poslao dokumenta a KCC mu tražio pre neki dan pošalje iako on posalo,pa se sada multiplikuju dokumenta njegova tamo.To me buni.
Reply With Quote
  #1523  
Staro 22.04.2021, 15:55
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Ta dokumenta pregledaju ljudi. Pošalješ dokumenta oni pregledaju i verovatno negde tamo štikliraju da su ta dokumenta u redu i to je to. Nikakvu štetu ne možeš da napraviš slanjem dokumenata. To što je nekom stiglo da pošalje dokumenta par dana nakon slanja znači da niko još uvek nije pogledao njegova dokumenta i da je mail poslat po nekom automatizmu. Dokumenta se šalju već tri godine, nije to nešto što je počelo ove godine.
Reply With Quote
  #1524  
Staro 26.04.2021, 08:23
GiM GiM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.06.2020
YU lokacija: Srbija
Poruke: 86
Nepromenjeno

Da li ima neko ko je visok broj 30k i vise a da je poslao samoinicijativno dokumenta (naravno pre toga submit-ovao DS-260) , na osnovu Brit-ovih uputstava?
__________________
2018 - NOT SELECTED X 1
2019 - NOT SELECTED X 1
2020 - NOT SELECTED X 2
2021 - SELECTED X 2
CASE NUMBERS : 2021EU00008XXX
2021EU00036XXX
Reply With Quote
  #1525  
Staro 26.04.2021, 08:56
alexjo alexjo je offline
Član
 
Datum prijave: 28.03.2021
Poruke: 16
Nepromenjeno

Ljudi, prilikom registracije na sajtu za potvrdu intervjua, osim case number-a, trazi mi i DS-260 number, a nisam siguran koji je taj broj i gde mogu da nadjem. Da li neko znaa? Hvalaa
Reply With Quote
  #1526  
Staro 26.04.2021, 09:32
ssssss ssssss je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.03.2021
Poruke: 40
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik alexjo Prikaz poruke
Ljudi, prilikom registracije na sajtu za potvrdu intervjua, osim case number-a, trazi mi i DS-260 number, a nisam siguran koji je taj broj i gde mogu da nadjem. Da li neko znaa? Hvalaa

Desni donji ugao DSa (koji ti je stigao na mail, prilikom popunjavanja istog), lici na bar kod i pocinje sa AA.
Reply With Quote
  #1527  
Staro 26.04.2021, 17:53
barakatsanja barakatsanja je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.10.2020
Poruke: 33
Nepromenjeno

Pozdrav Drugari ,

Jel imao još neko intervju ? Kakvi su utisci ? Ja imam za 2 dana , pa vam javljam . Nadamo se da će mo i mi pozeleneti
Reply With Quote
  #1528  
Staro 26.04.2021, 21:24
nenad_l nenad_l je offline
Član
 
Datum prijave: 28.10.2020
Poruke: 7
Nepromenjeno

Evo utisci od pre 20ak dana i 10 stranica ove iste teme: http://www.zelenalutrija.com/forum/s...2823#post82823

Srećno pa da se zazeleni
Reply With Quote
  #1529  
Staro 27.04.2021, 07:16
GiM GiM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.06.2020
YU lokacija: Srbija
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik barakatsanja Prikaz poruke
Pozdrav Drugari ,

Jel imao još neko intervju ? Kakvi su utisci ? Ja imam za 2 dana , pa vam javljam . Nadamo se da će mo i mi pozeleneti
Mi smo trebali danas da idemo ali smo odlozili zbog raznih situacija.
Svakako vam zelim puno srece .
__________________
2018 - NOT SELECTED X 1
2019 - NOT SELECTED X 1
2020 - NOT SELECTED X 2
2021 - SELECTED X 2
CASE NUMBERS : 2021EU00008XXX
2021EU00036XXX
Reply With Quote
  #1530  
Staro 27.04.2021, 10:43
cmilos85 cmilos85 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.04.2021
Poruke: 18
Nepromenjeno

Ako dobijete termin koji vam ne odgovara, na koliko dana moze najvise da se odlozi?



CN:EU 8xxx
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 04:27.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.