ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2022 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #461  
Staro 17.05.2021, 07:54
Suza$ Suza$ je offline
Član
 
Datum prijave: 17.05.2021
Poruke: 1
Post

Zdravo svima, nova sam na forumu.Posle sedam godina napokon izvučena!
Sada ako moze neko ukratko da mi objasni dalju proceduru.Do kad moram da posaljem DV260 i sta dalje? Inace moj broj je 19xxx i sta to znaci?Sigurno su ova pitanja vec bila ali bas su razbacane teme ne mogu da se snadjem…Hvala vam unapred☺️
Reply With Quote
  #462  
Staro 20.05.2021, 18:25
stetsasonic's Avatar
stetsasonic stetsasonic je offline
Član
 
Datum prijave: 12.05.2021
YU lokacija: CG
Poruke: 6
Nepromenjeno

I ja izvučen za DV-2022, ali mislim da imam visok CN EU28XXX. Šta vi mislite?

Za DS260 ćemo sačekati malo, jer očekujemo bebu na jesen. Kada se sve to završi i regulišemo pasoš bebi, tek tada ćemo popuniti i poslati DS260. Javite ako mislite da je bolje da to sada popunimo, pa posle unlockujemo DS260 i dodamo bebu naknadno...
Reply With Quote
  #463  
Staro 20.05.2021, 18:48
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Suza$ Prikaz poruke
Zdravo svima, nova sam na forumu.Posle sedam godina napokon izvučena!
Sada ako moze neko ukratko da mi objasni dalju proceduru.Do kad moram da posaljem DV260 i sta dalje? Inace moj broj je 19xxx i sta to znaci?Sigurno su ova pitanja vec bila ali bas su razbacane teme ne mogu da se snadjem…Hvala vam unapred☺️
Koristite pretragu nacicete sve potrebne informacuje. Savetujem vam da krenete sa temom 'Uputstva za Dobitnike' i pronacicete sve sto vas interesuje. Forum je prava Riznica informacija i nacicete sve sto vam je potrebno. Inace nas dragi BF ima tabelice u svom potpisu i na osnovu njih mozete okvirno da vidite prethodno izvucene dobitnike i kada bi ste trebali da imate intervju. Moj broj je 2018 bio blizu 10k i intervjuu mi je bio zakazan za Februar. Mozda ce biti Maj/Jun ali vam sve zavisi od Biltena i kakav ce biti cut off za svaki mesec. Zelim vam svu srecu u procesu i ne brinite,izvuceni ste ostalo sve ide kako treba samo iscitajte forum. Veliki Pozdrav ☺
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #464  
Staro 20.05.2021, 18:58
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik stetsasonic Prikaz poruke
I ja izvučen za DV-2022, ali mislim da imam visok CN EU28XXX. Šta vi mislite?

Za DS260 ćemo sačekati malo, jer očekujemo bebu na jesen. Kada se sve to završi i regulišemo pasoš bebi, tek tada ćemo popuniti i poslati DS260. Javite ako mislite da je bolje da to sada popunimo, pa posle unlockujemo DS260 i dodamo bebu naknadno...
Fiskalna godina vam je do 1.Septembra 2022 tako da imate vremena. Ali moj savet vam je da kontaktirate ambasadu oni ce vam dati najmerodavniji odgovor ☺
Mozete im poslati email,meni su odgovorili u najkracem mogucem roku za sve sto me je zanimalo ☺ Pozdrav Veliki i cestitke na prinovi
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #465  
Staro 21.05.2021, 09:57
Nati Nati je offline
Član
 
Datum prijave: 08.04.2016
Poruke: 23
Nepromenjeno

Da li moze negdje da se vidi procenat izvucenih u odnosu na broj prijavljenih za svaku drzavu ponaosob?Konkretno me zanima zasto je broj izvucenih iz BIH oko 40,dok je broj izvucenih iz Srbije oko 250.Posjedujem dvojno drzavljanstvo pa me zanima da li su mi sanse vece ako se prijavim iz Srbije?
__________________
DV2017 (2x)- HAS NOT BEEN SELECTED
DV2018 (2x)- HAS NOT BEEN SELECTED
DV2019 (2x)- HAS NOT BEEN SELECTED
DV2020 (2x)- HAS NOT BEEN SELECTED
DV2021 (2x)- HAS NOT BEEN SELECTED
DV2022. (2x)- HAS NOT BEEN SELECTED
DV2023. (2x)-HAS NOT BEEN SELECTED
DV2024. (2x) ?
Reply With Quote
  #466  
Staro 21.05.2021, 10:27
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Iste su šanse za ceo EU region. Takođe prijavljuje se na osnovu zemlje rođenja, a ne zemlje čije se državljanstvo ima.
Reply With Quote
  #467  
Staro 21.05.2021, 11:24
stetsasonic's Avatar
stetsasonic stetsasonic je offline
Član
 
Datum prijave: 12.05.2021
YU lokacija: CG
Poruke: 6
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Makica@ Prikaz poruke
Fiskalna godina vam je do 1.Septembra 2022 tako da imate vremena. Ali moj savet vam je da kontaktirate ambasadu oni ce vam dati najmerodavniji odgovor ☺
Mozete im poslati email,meni su odgovorili u najkracem mogucem roku za sve sto me je zanimalo ☺ Pozdrav Veliki i cestitke na prinovi
Hvala!

Da nije lapsus za fiskalnu godinu - do 30. septembra 2022?
Reply With Quote
  #468  
Staro 24.05.2021, 10:13
MatijaX's Avatar
MatijaX MatijaX je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.09.2017
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 74
Nepromenjeno

Evo da se javim svojim Internet drugovima, potencijalnim i ostvarenim Amerikancima.

Naime, kao i većina ovde imadem staž. 4 put, pa niš. Nema veze, idemo dalje.
Igram dok ne dobijem.

Rađe bi dobio na GC, nego Euro Jackpot!
Sve je to tombola, lutrija, sreća.

Kada vam dođe poslovna prilika da putujete po bijelom svijetu kao inžinjer, najte to odbiti, jer ste pola godina mado, a pola u USA.
Neki su odbili zbog oportunističkih razloga, pa sada "pjevaju borbene"
.


Treba biti hrabar.
Reply With Quote
  #469  
Staro 30.05.2021, 20:46
ivo333 ivo333 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.03.2019
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: BiH, Croatia
Poruke: 37
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik stetsasonic Prikaz poruke
Hvala!

Da nije lapsus za fiskalnu godinu - do 30. septembra 2022?

Do 30.09.2023. ... ja nisam uspio drugi put, ha ha, neće da me izvuku da idem na Havaje da uživma i da se izležavam...ne mogu me hapisti, ne mogu nešto ni ukrasti i pobjeći itd... samo mogu da kradem po dubinama Tihoga po Wajkiki plažama.
Reply With Quote
  #470  
Staro 01.06.2021, 10:29
stetsasonic's Avatar
stetsasonic stetsasonic je offline
Član
 
Datum prijave: 12.05.2021
YU lokacija: CG
Poruke: 6
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ivo333 Prikaz poruke
Do 30.09.2023. ... ja nisam uspio drugi put, ha ha, neće da me izvuku da idem na Havaje da uživma i da se izležavam...ne mogu me hapisti, ne mogu nešto ni ukrasti i pobjeći itd... samo mogu da kradem po dubinama Tihoga po Wajkiki plažama.
Zadnji datum je 30. septembar 2022. za DV-2022. Čisto da ljudi ne shvate pogrešno.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:55.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.