ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1671  
Staro 02.06.2021, 08:00
GiM GiM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.06.2020
YU lokacija: Srbija
Poruke: 85
Nepromenjeno

Da li pratite https://savediversityvisa.org/daily-visa-statistics/ ? Dogadjaju se veoma cudne stvari, odnosno lista je skocila na visoke brojeve ovog meseca.
__________________
2018 - NOT SELECTED X 1
2019 - NOT SELECTED X 1
2020 - NOT SELECTED X 2
2021 - SELECTED X 2
CASE NUMBERS : 2021EU00008XXX
2021EU00036XXX
Reply With Quote
  #1672  
Staro 02.06.2021, 09:38
ssssss ssssss je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.03.2021
Poruke: 40
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Boki2505 Prikaz poruke
Za Skopje intervju pominato 19 maj pasosi stigli na adresu za 2 dana tacnije na 21 maj .
Procedura jako brzo prosla.
Se nadevam ke pominete site
Samo jedno pitanje adresu od naseg prijatelja koje smo stavili ispostavilo se gde oni rentaju stan da ne mogu stici dokumenti drugih ljudi osveni njihovi.Ostavicemo tu adresu i kad nadjemo nas stan za rentu da promenio to u Usa.
Za koliko dana stize zelena karta ???
Obicno kazu za 21 dan od ulaska, ali naravno da moze biti odstupanja i da ako ne dodje u roku od 40 dana ima neki broj ili mail na koji mozes se obratiti za pomoc.
A dobili ste to objasnjenje na onom papiru, gde objasnjeno i kako da platite taksu za GC.
Reply With Quote
  #1673  
Staro 02.06.2021, 11:37
vanjakulik vanjakulik je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2021
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik GiM Prikaz poruke
Da li pratite https://savediversityvisa.org/daily-visa-statistics/ ? Dogadjaju se veoma cudne stvari, odnosno lista je skocila na visoke brojeve ovog meseca.
Izgleda da više nema pravila...ja sam ponovo poslao dokumenta jer se ispostavilo da sam poslao dva fajla veća od 2MB...obratite pažnju na to.

Nadam se da ćete biti pozvani kao i mi

POzdrav

SRB
CN15xxx
Reply With Quote
  #1674  
Staro 02.06.2021, 11:55
Kacica Kacica je offline
Član
 
Datum prijave: 04.12.2020
Poruke: 7
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vanjakulik Prikaz poruke
Izgleda da više nema pravila...ja sam ponovo poslao dokumenta jer se ispostavilo da sam poslao dva fajla veća od 2MB...obratite pažnju na to.

Nadam se da ćete biti pozvani kao i mi

POzdrav

SRB
CN15xxx
Gde ste pronašli to da fajl mora biti manji od 2MB?

"The maximum email size is 30MB. If the total size of your attachments is larger than 30MB, send multiple emails using your case number as the subject of each email."

CN: 13xxx BLG
Reply With Quote
  #1675  
Staro 02.06.2021, 15:14
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vanjakulik Prikaz poruke
Izgleda da više nema pravila...ja sam ponovo poslao dokumenta jer se ispostavilo da sam poslao dva fajla veća od 2MB...obratite pažnju na to.

Nadam se da ćete biti pozvani kao i mi

POzdrav

SRB
CN15xxx
Ček jeste dobili 2nl ??? 😊 Vidim i ja sad da su presli na vece brojeve,auperiska 😉
Reply With Quote
  #1676  
Staro 02.06.2021, 20:27
vanjakulik vanjakulik je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2021
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Kacica Prikaz poruke
Gde ste pronašli to da fajl mora biti manji od 2MB?

"The maximum email size is 30MB. If the total size of your attachments is larger than 30MB, send multiple emails using your case number as the subject of each email."

CN: 13xxx BLG
Ovde pise z asvaki pojedinacno...ne znam vise gde da gledam.

https://travel.state.gov/content/tra...ding-tips.html

Nismo, cekamo 2NL :/

SRB
CN15XXX
Reply With Quote
  #1677  
Staro 03.06.2021, 13:30
dobitnikDV dobitnikDV je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2018
Poruke: 34
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Boki2505 Prikaz poruke
Za Skopje intervju pominato 19 maj pasosi stigli na adresu za 2 dana tacnije na 21 maj .
Procedura jako brzo prosla.
Se nadevam ke pominete site
Samo jedno pitanje adresu od naseg prijatelja koje smo stavili ispostavilo se gde oni rentaju stan da ne mogu stici dokumenti drugih ljudi osveni njihovi.Ostavicemo tu adresu i kad nadjemo nas stan za rentu da promenio to u Usa.
Za koliko dana stize zelena karta ???
Super, cestito! Kolku plativte vo ambasada za intervjuto? Kakvi prasanja imase? Pozdrav
Reply With Quote
  #1678  
Staro 05.06.2021, 08:34
dadan.nk dadan.nk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.03.2021
Poruke: 35
Nepromenjeno

Ljudi, evo jedno moje iskustvo od juce.

Po preporuci sam uzeo kartu Podgorica-Beograd-NYC, jer su avioni prekomotni, letio koliko treba da se leti, u NYC me uputili na US Citizens, predao pasos kovertu i pitali me samo da li idem na ovu adresu koju sam naveo. Jedno veliko SRECNO rekao covjek i vratio pasos. Sto bi se reklo pozelenio sam finalno.
Vama svima srecno i da vam slucajevi sto priju postanu current i zakazani termini.
Reply With Quote
  #1679  
Staro 05.06.2021, 16:13
Boki2505 Boki2505 je offline
Član
 
Datum prijave: 21.03.2021
US lokacija: Naples Fl
Poruke: 7
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dobitnikDV Prikaz poruke
Super, cestito! Kolku plativte vo ambasada za intervjuto? Kakvi prasanja imase? Pozdrav
Super procedurata e pre kratka se na se 5 minuti traese.
Prasanja od tip sto ke rabotite Kade ke odite
Sto vi se lugjeto navedeni vo affidavit of support .
Vo Ambasada plativme po 330 dolari od covek .
Reply With Quote
  #1680  
Staro 07.06.2021, 11:41
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Curtis Morrison objavio na tviteru da je podneo tužbu tj. žalbu...

Citat:
Excited to announce we have filed complaint for our 24,089 #GoodluckvBiden plaintiffs in the District Court for District of Columbia (case #1:21-cv-01530). So grateful to our amazing team that made this possible. We will release more information tomorrow. #DV2021
Ovaj broj je verovatno sa derivatima, ali opet, čovek je ogromnu lovu uzeo.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 02:29.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.