ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1751  
Staro 17.08.2021, 19:47
cmilos85 cmilos85 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.04.2021
Poruke: 18
Nepromenjeno

Cestitam!
Zanima me samo da li je tvoj CN na listi za Septembar 2nl na sajtu dvcharts.xarthisius?
Reply With Quote
  #1752  
Staro 17.08.2021, 21:21
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik cmilos85 Prikaz poruke
Cestitam!
Zanima me samo da li je tvoj CN na listi za Septembar 2nl na sajtu dvcharts.xarthisius?
Nije,gledao sam prije 3 dana promasio me za 3 broja…tako da stvarno ne znam sta se desava.Hvala ljudi
Reply With Quote
  #1753  
Staro 18.08.2021, 10:44
Milica.BG Milica.BG je offline
Član
 
Datum prijave: 21.04.2021
Poruke: 5
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Ata93 Prikaz poruke
Upravo je zakazan intervju jednoj djevojci i meni.Ambasada Sarajevo…oba intervjua 22.septembar,isto vrijeme isto sve.Uvijek vjerujte i to je jedina opcija.Stetno svimaaa ljudii
Sjajne vestiii! 😀
Koliko je vremena proslo od slanja dokumenata do zakazivanja intervjua?
Reply With Quote
  #1754  
Staro 18.08.2021, 12:28
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

Ja sam poslao dokumente 11.decembra,drugarica u novembru nekad cini mi se,DQ mail smo dobili 5.avgusta oboje i zakazani juče oboje. Eto.
Od ovih sto su dobili vizu,da li je neko imao problema sa online zakazivanjem intervjua na onom sajtu,ili treba sacekati dan-dva da mozda neki update bude ???
Reply With Quote
  #1755  
Staro 24.08.2021, 08:04
alien011 alien011 je offline
Član
 
Datum prijave: 24.08.2021
Poruke: 3
Nepromenjeno

Na save diversity visa piše da ima 5 dobitnika u statusu Ready i da je maximalni CN8700. Jel zna neko da li je bilo ko od ovih 5 veći CN od 8700 i da li je zakazan nekom interview do 30.sept.
Vidim da je Bosna sa novih 5 Raedy otišla na CN37200. Pročitah i da su dvoje dobili poziv za interview...brojevi CN14xxx i CN15xxx

Hvala
Reply With Quote
  #1756  
Staro 30.08.2021, 10:28
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

https://youtu.be/QOVOHvEQaFc Da li neko zna nesto vise oovome.Da li se odnosi samo na ljude koji ce imati ljekarski poslije 1.oktobra (meni je sutra npr) ili svi koji ulaze u USA prvi put, a vec imaju vizu moraju biti vakcinisani ? Tj idu aktivirati zelenu kartu.
Reply With Quote
  #1757  
Staro 30.08.2021, 22:19
aleksandarzz aleksandarzz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.05.2017
US lokacija: Amherst, NY
YU lokacija: Veliko Gradiste, Srbija
Poruke: 255
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Ata93 Prikaz poruke
https://youtu.be/QOVOHvEQaFc Da li neko zna nesto vise oovome.Da li se odnosi samo na ljude koji ce imati ljekarski poslije 1.oktobra (meni je sutra npr) ili svi koji ulaze u USA prvi put, a vec imaju vizu moraju biti vakcinisani ? Tj idu aktivirati zelenu kartu.
Verovatno važi odmah. Phizer je dobio "full approval", tako da sada firme i institucije imaju puno pravo da traže potvrdu o vakcinisanju kao uslov za nešto. Ako se ne varam, nije nikakav problem primiti vakcinu u Srbiji, tako da to ne bi trebalo da predstavlja neku veliku prepreku.
Reply With Quote
  #1758  
Staro 30.08.2021, 23:48
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Proveriti sa ambasadom, za sad samo prenose svi neku vest, sigurno vazi za one koji rade promenu statusa u US, za one koji apliciraju van Amerike moze da bude problem da prime vakcinu u nekim zemljama gde ih nema, tj samo odobrene od CDCa mogu, Astrazeneka, i one kineske i ruske ne vaze.
Reply With Quote
  #1759  
Staro 02.09.2021, 05:24
Cheers's Avatar
Cheers Cheers je offline
Član
 
Datum prijave: 13.09.2017
US lokacija: Seattle, WA
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik alien011 Prikaz poruke
Na save diversity visa piše da ima 5 dobitnika u statusu Ready i da je maximalni CN8700. Jel zna neko da li je bilo ko od ovih 5 veći CN od 8700 i da li je zakazan nekom interview do 30.sept.
Vidim da je Bosna sa novih 5 Raedy otišla na CN37200. Pročitah i da su dvoje dobili poziv za interview...brojevi CN14xxx i CN15xxx

Hvala
Pozdrav svima,
samo da javim brat sa case brojem #33407 je dobio termin za intervju u amabasdi u Sarajevu 08.09.2021.

Cudno sto je bilo, na email noje doslo nista - nikakva notifikacija. Otkrili smo tako sto smo se logovali na https://dvprogram.state.gov/ i tamo je bila poruka. Bilo bi dobro i tamo da provjerite ako niste dobili nikakav mail.

Svima ostalima zelim mnogo srece.
Cheers
Reply With Quote
  #1760  
Staro 02.09.2021, 08:47
alien011 alien011 je offline
Član
 
Datum prijave: 24.08.2021
Poruke: 3
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Cheers Prikaz poruke
Pozdrav svima,
samo da javim brat sa case brojem #33407 je dobio termin za intervju u amabasdi u Sarajevu 08.09.2021.

Cudno sto je bilo, na email noje doslo nista - nikakva notifikacija. Otkrili smo tako sto smo se logovali na https://dvprogram.state.gov/ i tamo je bila poruka. Bilo bi dobro i tamo da provjerite ako niste dobili nikakav mail.

Svima ostalima zelim mnogo srece.
Cheers
Bravo. Lepa vest. Da li je brat single ili sa porodicom?
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:32.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.