ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1821  
Staro 20.11.2021, 11:41
GiM GiM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.06.2020
YU lokacija: Srbija
Poruke: 85
Nepromenjeno

Evo jedne novine :

https://travel.state.gov/content/tra...us-update.html
__________________
2018 - NOT SELECTED X 1
2019 - NOT SELECTED X 1
2020 - NOT SELECTED X 2
2021 - SELECTED X 2
CASE NUMBERS : 2021EU00008XXX
2021EU00036XXX
Reply With Quote
  #1822  
Staro 27.11.2021, 11:11
caliboy caliboy je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2020
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Pozarevac
Poruke: 64
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Bas si baksuz medju baksuzima nevjerovatno da je izvisio CN 10k...

Steta velika, propustena zivotna prilika
Reci brate... stvarno neverovatno. Trazili su mi dokumenta jos u septembru 2020. sto znaci da su obradili DS-260 i mislio sam da sve ide u dobrom pravcu, pogotovo kada su poceli u aprilu ponovo da zakazuju. Jos CN 10K jbt nisam verovao da cu izvisiti. Pazi nisu mogli da pregledaju dokumenta koja su sami trazili i to od septembra 2020. do septembra 2021.

Stvarno neverovatna prilika je propustena. Uopste se ne nadam da ce ucestvovanje u tuzbi pomoci. Jos manje se nadam da ce senat usvojiti novi zakon koji ce omoguciti da se sve DV zelene karte koje nisu iskoriscene iskoriste... Doduse zakon je prosao kongres, ostalo je jos da prodje senat sto je malo teze.
__________________
__________________

selected DV2021
cn: 2021EU00010XXX
10.06.2020. DS260
29.09.2020. documents sent
Reply With Quote
  #1823  
Staro 27.11.2021, 23:08
pablo pablo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.08.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik caliboy Prikaz poruke
Reci brate... stvarno neverovatno. Trazili su mi dokumenta jos u septembru 2020. sto znaci da su obradili DS-260 i mislio sam da sve ide u dobrom pravcu, pogotovo kada su poceli u aprilu ponovo da zakazuju. Jos CN 10K jbt nisam verovao da cu izvisiti. Pazi nisu mogli da pregledaju dokumenta koja su sami trazili i to od septembra 2020. do septembra 2021.

Stvarno neverovatna prilika je propustena. Uopste se ne nadam da ce ucestvovanje u tuzbi pomoci. Jos manje se nadam da ce senat usvojiti novi zakon koji ce omoguciti da se sve DV zelene karte koje nisu iskoriscene iskoriste... Doduse zakon je prosao kongres, ostalo je jos da prodje senat sto je malo teze.
Katastrofa jednom recju. Ma nema nista od usvajanja, samo je prosao house. Parlamentarac (citaj guska od zene) nema sanse da odobri. Oni se bore protiv legalne imigracije a kamoli ilegalne. Za sve tuzbe iz 2021 su vec ulozene zalbe, isto ce biti i za 2020. Jos godinu dana cupkanje u mestu, sto ide u prilog politicarima. Ja kazem bolje da nismo ni bili izvuceni, do sad bi se izvadili iz ove rupe od zemlje.
__________________
DV2018 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00030XXX
Reply With Quote
  #1824  
Staro 29.11.2021, 11:55
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Dal je iko s ovih prostora uspeo da ode zadnje 2 godine uopste?
Ispadne zadnja dva izvlacenja kao da nije bilo
Reply With Quote
  #1825  
Staro 13.12.2021, 05:52
saleee saleee je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.05.2018
Poruke: 78
Nepromenjeno

Drug moj došao. CN 1500. Zvali ga u aprilu odmah na intervju. Lik popunio ds260 tek septembra prosle godine, dokumenta mu trazili valjda februara...
Reply With Quote
  #1826  
Staro 15.12.2021, 16:01
Greta Greta je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.09.2020
Poruke: 44
Nepromenjeno

Gdje se dobija ssn broj? Dali samo u uredu najbližem adresi ili može bilo gdje u Americi?
Reply With Quote
  #1827  
Staro 15.12.2021, 16:08
Greta Greta je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.09.2020
Poruke: 44
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik pablo Prikaz poruke
Katastrofa jednom recju. Ma nema nista od usvajanja, samo je prosao house. Parlamentarac (citaj guska od zene) nema sanse da odobri. Oni se bore protiv legalne imigracije a kamoli ilegalne. Za sve tuzbe iz 2021 su vec ulozene zalbe, isto ce biti i za 2020. Jos godinu dana cupkanje u mestu, sto ide u prilog politicarima. Ja kazem bolje da nismo ni bili izvuceni, do sad bi se izvadili iz ove rupe od zemlje.
Ja sam dobila 2020 i dobila zelenu u zadnji tren ali teško mi je bilo odlučiti otići...
Reply With Quote
  #1828  
Staro 16.12.2021, 02:19
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Greta Prikaz poruke
Gdje se dobija ssn broj? Dali samo u uredu najbližem adresi ili može bilo gdje u Americi?
Ako treba da odes licno u SSA i popunis dokumenta, najlakse je to uraditi u najblizem. Ako ti to urade na aerodromu, onda ne moras da ides.
SSN karticu (broj) dobijas postom na adresu koju prijavis prilikom ulaska u SAD.

Ja sam morao da idem u SSA, posto mi osoblje na aerodromu nije poslalo dokumenta u SSA. Mislim da sam jedini koji je dobio Green Card pre SSN-a.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #1829  
Staro 16.12.2021, 05:10
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Nisi jedini, uglavnom tako bude, tako je i meni jer nikad niko nije dobio ssn sam od sebe, zasto uopste imaju opciju da stikliras to da ti oni urade ne znam... Inace mislim da su SSA kancelarije i dalje zatvorene za javnost, samo u izuzetnim slucajevima zakazuju termine ali vadjenje ssn ne spada u to. Pravi drzavni posao, lade jaja vec skoro dve godine.
Reply With Quote
  #1830  
Staro 16.12.2021, 14:01
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mveruovic Prikaz poruke
Nisi jedini, uglavnom tako bude, tako je i meni jer nikad niko nije dobio ssn sam od sebe, zasto uopste imaju opciju da stikliras to da ti oni urade ne znam... Inace mislim da su SSA kancelarije i dalje zatvorene za javnost, samo u izuzetnim slucajevima zakazuju termine ali vadjenje ssn ne spada u to. Pravi drzavni posao, lade jaja vec skoro dve godine.
Ja dosao u septembru i dobio ssn za nekih 15 dana radnih na kucnu adresu.Nit sam zvao nit sam isao bilo gdje.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:46.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.