ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #501  
Staro 09.05.2020, 13:12
johnywalker johnywalker je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2014
Poruke: 388
Nepromenjeno

Ja sam se prijavljivao od 2003 i napokon izvučen 2014. 2015 otišao i 2016 se vratio opet nazad u EU. To je kao što naziv već sam kaže lutrija. kao i loto. ili ćeš pogoditi brojeve ili nećeš. tako i ovdje, ići ćeš biti izvučen ili ne. Ovdje na forumu ima jedan član koji je onoj godini kada je bilo izvlačenje poništeno zbog neke greške pa opet izvlačili, bio 2x izvučen u jednoj godini. treba imati i malo sreće
Reply With Quote
  #502  
Staro 11.05.2020, 07:28
pelcer224 pelcer224 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 12.10.2013
Poruke: 79
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Prvobitno poslao korisnik pelcer224 Prikaz poruke
Sve vas pozdravljam. Navratio sam posle 2 godine da provjerim za dva drugara prijave, pa vidim da je to odlozeno. Nakon 11-12 godina porodicnog igranja lutrije, mi smo prestali igrati i prije 3 godine odselili u Evropu. Shvatili smo da su sanse na lutriji nikakve i da samo gubimo vrijeme oko te igre. Savjetujem svakom da se grabi Evrope , evo sada olaksan je odlazak u Njemacku sve do kraja 2020 po starom zakonu. I ja sam mrzio njemacki jezik pa ga ipak naucio, i ja sam cekao sa suprugom na lutriji dobitak 12 godina ali smo shvatili da od toga nema nista, lutrija je gubljenje vremena, ali sada smo potpuno druga porodica sa drugim zivotom od onog sto smo ostavili u Bosni, srecni, radimo oboje, djeca u skolskom procesu uklopljena daleko od Balkana. Svako dobro. Cao...

Ne bi se složio da je lutrija gubljenje vremena.
Lutriju jednostavno treba REALNO shvatiti.
Šanse su nikakve i kao što kažu izvuće te jednom u 200 godina od prilike
Evo npr. mene izvuklo iz drugog puta, tako da, nikad se ne zna...

Ovaj forum je pun ljudi koji su preko lutrije već otišli u SAD.
Ne treba niko ko želi da ide u SAD prestati igrati lutriju, jer je ovo jedini lakši način da se kroči na tlo SAD.
Lutrija svima treba biti plan C, možda i D, pa ako dobiješ dobio si ma gdje god se nalazio u tom trenutku...

Ono što je najbitnije, lutrija je BESPLATNA i uvijek će i biti, stoga ne vidim razlog zašto neko ne bi pokušavao eto "onako" svake godine... Potrebno je manje od dve minute da se prijaviš na lutriju

Sve to o cemu govoris pije vode dok imas 20-25 godina, zivotaris sa roditeljima i ne placas stanarinu, i nisi ni pod kakvim pritiskom itd...
Kada djeca krenu u skolu, kada nemas posla i perspektive na Balkanu na duzi period, kad se nakupi svega u covjeku, jednostavno ides gdje moze i nema se vise prostora za gubljenje vremena za americku igru od Maja do Maja....
Mi kad smo dosli na forum bilo je manje od 6000 clanova a danas preko 16 hiljada. Sanse su sve manje, to se moze vidjeti svakog Maja po broju izvucenih.... Svako zna svoje pa neka tako i radi, ja sam izneo svoje iskustvo i misljenje. Prosle godine smo samo od sakupljenog djecijeg doplatka otisli na more, a u Bosni ni od plate nismo mogli tako nesto. Zato je moj savjet ici bilo gdje kada ste porodicni ljudi...
Reply With Quote
  #503  
Staro 11.05.2020, 08:36
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Cool

Citat:
Prvobitno poslao korisnik pelcer224 Prikaz poruke
Sve to o cemu govoris pije vode dok imas 20-25 godina, zivotaris sa roditeljima i ne placas stanarinu, i nisi ni pod kakvim pritiskom itd...
Kada djeca krenu u skolu, kada nemas posla i perspektive na Balkanu na duzi period, kad se nakupi svega u covjeku, jednostavno ides gdje moze i nema se vise prostora za gubljenje vremena za americku igru od Maja do Maja....
Mi kad smo dosli na forum bilo je manje od 6000 clanova a danas preko 16 hiljada. Sanse su sve manje, to se moze vidjeti svakog Maja po broju izvucenih.... Svako zna svoje pa neka tako i radi, ja sam izneo svoje iskustvo i misljenje. Prosle godine smo samo od sakupljenog djecijeg doplatka otisli na more, a u Bosni ni od plate nismo mogli tako nesto. Zato je moj savjet ici bilo gdje kada ste porodicni ljudi...
Niti živim s' roditeljima niti mi je loše u BiH jer radim u IT sektoru za inostranu firmu ali nebitno sve je kako se čovjek snađe bilo to u BiH ili Americi... Nebitno skroz to sada, poenta moje priče je da si trebao davno da ideš gdje si već naumio i gradiš i planiraš šta si već sve htio a lutriju igrao iz zabave i ne uzdao se toliko u to...
Radio sam i u njemačkoj ali ne u struci i iskreno ne sviđa mi se da "šljakam" po cijele dane za minimalac njemački i živim kao ker, radije ću sjediti u kancelariji i ne raditi vikendom u BiH
Ništa te ne košta 5min prijave svake godine i 5min da provjeriš rezultat.
Sa tvoje perspektive je lutrija gubljenje vremena ali ne treba savjetovati ljude da odustanu od igranja.
Ovo je i dalje sasvim sigurno najlakši način da se ode u SAD.

Ovo je naravno samo moje mišljenje i treba pustiti sve prijavljene da se nadaju pa otom potom.
Treba se voditi onom politikom ako je tebi loše nije svima loše ili ako je meni dobro nije svima dobro
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020

Last edited by marko1995; 11.05.2020 at 08:50.
Reply With Quote
  #504  
Staro 11.05.2020, 17:11
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Da se ne lažemo, ovaj forum stvara donekle lažnu sliku o šansama za izvlačenje. Bar 90% aktivnih članova je već izvučeno, a i najaktivnije su teme koje se odnose na stvari posle izvlačenja tj. na procedure, intervju i život u USA. Zbog toga kada se pojavi neko nov na forumu stiče utisak da je šansa za izvlačenje velika, a realno nije tako. Evo, ja prvi priznajem da sam imao taj utisak kada sam otkrio forum. Sećam se i prve prijave i razočarenja posle izvlačenja, zato što sam bio ubeđen da ću biti izvučen. Već sam bio isplanirao šta ću, gde ću i kako ću, ali jbg, stativa.
Realno šanse za izvlačenje su minimalne i ova lutrija nikako ne bi smela da bude jedina opcija u životu. Dešava se da neko bude izvučen iz prvog ili drugog puta, ali dešava se i da neko ne bude izvučen ni posle petnaestog. I zamislite da je neko čekao i izgubio tih 15 godina čekajući. Vreme brzo prolazi i svaka izgubljena godina se nikada više ne može vratiti.
Reply With Quote
  #505  
Staro 11.05.2020, 17:25
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Da se ne lažemo, ovaj forum stvara donekle lažnu sliku o šansama za izvlačenje. Bar 90% aktivnih članova je već izvučeno, a i najaktivnije su teme koje se odnose na stvari posle izvlačenja tj. na procedure, intervju i život u USA. Zbog toga kada se pojavi neko nov na forumu stiče utisak da je šansa za izvlačenje velika, a realno nije tako. Evo, ja prvi priznajem da sam imao taj utisak kada sam otkrio forum. Sećam se i prve prijave i razočarenja posle izvlačenja, zato što sam bio ubeđen da ću biti izvučen. Već sam bio isplanirao šta ću, gde ću i kako ću, ali jbg, stativa.
Realno šanse za izvlačenje su minimalne i ova lutrija nikako ne bi smela da bude jedina opcija u životu. Dešava se da neko bude izvučen iz prvog ili drugog puta, ali dešava se i da neko ne bude izvučen ni posle petnaestog. I zamislite da je neko čekao i izgubio tih 15 godina čekajući. Vreme brzo prolazi i svaka izgubljena godina se nikada više ne može vratiti.
Ustanovili smo da su sanse za nekog iz Srbije da se bude izvucen 1-1.5% zavisno od godine. Imao sam isti osecaj kao ti za prvo izvlacenje. Sve je nekako delovalo realno i nadohvat ruke. I onda hladan tus. Najteze mi je palo to prvo "has not been selected".
Zamislite ide voz sa 100 putnika. E ako su svi oni odigrali lutriju, jedan ce dobiti da ide. Ne pet, ne deset, nego jedan jedini. Eto tolke su sanse.
Svakako se ne treba oslanjati samo na lutriju, to bi bila greska. Vec kako je marko1995 rekao da bude plan C, mozda i D.
Reply With Quote
  #506  
Staro 11.05.2020, 19:03
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Bas kako su prethodno stari forumasi napisali, na forumu se stice utisak da su clanovi forumasi ti koji cesto dobijaju, medjutim ti clanovi su se vecinom ulogovali tek kada su dobili. Tek retki od njih forum prate i od ranije, no vecina ih gugla sta i kako dalje pa naidje ovde i onda se uloguje.Cini mi se da je kada smo lanjske godine pratili izvucen tek jedan aktivni clan, mislim da si to bio bas ti marko ? Neka netko tko se seca tacno napise broj. Uglavnom to je velikim delom tek zabava, a moze da bude i platforma podrske i ucenja o tome kako se ljudi hrabro snalaze i preko noci menjaju svoje zivote.
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected

Last edited by svetlana33; 11.05.2020 at 19:16.
Reply With Quote
  #507  
Staro 11.05.2020, 19:47
Jelenaa91 Jelenaa91 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.09.2019
US lokacija: Miami
YU lokacija: Vranje
Poruke: 32
Nepromenjeno

Da se ubacim i ja u ovaj razgovor,ja sam godinama slusala o ovoj lutriji,prijavila se jednom,i izvucena sam 😄😄😄 deluje kao divan san ovima sto citaju i nadaju se da budu izvuceni...no,trenutno nista nije tako divno,s obzirom na celu ovu situaciju,jer su mi sanse da odem trenutno nikakve...iako u cuda ne verujem kraj ce da kaze sta ce biti sa nama “srecnim”dobitnicima 🤦*♀️
Reply With Quote
  #508  
Staro 12.05.2020, 09:52
Sonic Sonic je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2020
YU lokacija: Hrvatska
Poruke: 12
Nepromenjeno

Evo ja sigurno pratim ovaj forum 3 godine, prvi put aplicirali žena i ja, i naravno ništa. Drugi put nismo igrali jer smo taman u vrijeme prijava rješavali turističke vize, pa od nekakvog (potpuno nepotrenog) straha da bi nam mogli odbiti turističke vize zbog igranja lutrije, istu smo preskočili te godine.... Sada čekamo izvlačenje DV2021 i usput čitajući skupljamo iskustva ljudi koji su već preko bare....

Sve u svemu, ovaj forum je zakon i osim što daje sve potrebne informacije vezane za green card lottery, sviđa mi se što jako realno daje uvid u to kakav život u početku očekivati s one strane oceana, s kojim bitkama se boriti (i sl.), te ako jednog dana budemo izvučeni odmah budemo spremni na to što nam slijedi....
Reply With Quote
  #509  
Staro 12.05.2020, 17:53
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sonic Prikaz poruke
Evo ja sigurno pratim ovaj forum 3 godine, prvi put aplicirali žena i ja, i naravno ništa. Drugi put nismo igrali jer smo taman u vrijeme prijava rješavali turističke vize, pa od nekakvog (potpuno nepotrenog) straha da bi nam mogli odbiti turističke vize zbog igranja lutrije, istu smo preskočili te godine.... Sada čekamo izvlačenje DV2021 i usput čitajući skupljamo iskustva ljudi koji su već preko bare....

Sve u svemu, ovaj forum je zakon i osim što daje sve potrebne informacije vezane za green card lottery, sviđa mi se što jako realno daje uvid u to kakav život u početku očekivati s one strane oceana, s kojim bitkama se boriti (i sl.), te ako jednog dana budemo izvučeni odmah budemo spremni na to što nam slijedi....

Posle ovog lab virus, sva nasa iskustva i price skoro padaju u vodu. Zivot koji smo poznavali se drasticno menja, pravila, zakoni sve....
Reply With Quote
  #510  
Staro 15.05.2020, 10:14
vlada33 vlada33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.09.2016
US lokacija: Gde me put odnese
YU lokacija: Leskovac
Poruke: 134
Nepromenjeno

Ja se samo iskreno nadam da se u zivotu ne oslanjate samo na lutriju, ako je tako necete ni tamo proci mnogo bolje nego ovde.
Sto se tice mene, ja osim ta dva datuma kada podnosim prijavu i proveravam rezultat ne menjam stil zivota, borim se tu gde jesam da mi bude bolje, ako ubodem pogodak nastavljam isto samo na drugom mestu i iz mog ugla rekao bih sa boljim sansama za veci uspeh. Da sam dobio prosle godine u ovoj situaciji bi otisao samo da cekiram vizu i vratio se, sada nije trenutak za start nigde, treba pregurati ovu pandemiju pa tek onda krenuti na krupne korake...
__________________
DV2018 X 2 = 2 x NISTA . . .
DV2019 X 2 = JOS 2 X NISTA . . .
DV2020 X 2 = I OPET JOS 2 X NISTA . . .
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:27.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.