ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2017 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

 
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 12.09.2016, 14:33
LJ75 LJ75 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.09.2016
Poruke: 126
Nepromenjeno

Pozdrav svima još jednom. Kako sam ranije i naveo, i ja sam jedan od dobitnika, 25xxx, dakle prilično visoko, ali onaj Britsimon tvrdi da bi svi EU dobitnici ove godine trebali da budu current.
Još uvijek nismo poslali DS 260, i planiram da to uradim u narednih nekoliko dana. Naravno, svako je poseban, pa tako i ja , a ako je neko prošao kroz sličnu situaciju, svaki savjet je dobrodošao;

1. Uvjerenja o nekažnjavanju
Od svoje navršene 16 godine života do danas živio sam u 3 različite zemlje više od 6 mjeseci, na 3 različita kontinenta. Od 17-22 u Aziji, pa onda u Bosni od 22-39, i evo zadnje 2 (i još jednu) sam u zapadnoj Africi. Za Bosnu nije problem, možda uspijem to izganjati i ovdje u svom ovom ludilu, ali mi je Azija problem, jer ne znam ni odakle da krenem... Slao sam jutros mail njihovom ministartstvu unutrašnjih poslova, pa ćemo vidjeti šta će da bude od toga. Koliko je to uopšte bitno...

2. Vojni rok
Nisam služio vojni rok, niti sam bio u bilo kakvoj vojsci. Kada sam se vratio iz Azije, i kada sam dobio poziv, narodski rečeno, dobijao sam neke pozive na regrutaciju, ali sam to odgađao dok na kraju nisu ukinuli služenje. Koliko je i ovo bitno, ili da idem bez bilo kakvog dokumenta, pa ako zatraže, onda ću da ganjam.

3. Ljekarski
Poslaću mail klinici (Eurofarm Sarajevo, piše da rade i uvjerenja za vize), ali recimo da je to sredina aprila, i ja i porodica (djeca idu u školu ovdje) ćemo doći na što kraći period da to kompletiramo. Pretpostavljam da sam pregled traje pola dana (kao sistematski za posao), ali šta je sa vakcinama, pošto vidim da u nekim slučajevima mora da protekne određeni period između vakcina. Iskreno, niti znam gdje su mi kartoni, knjižice, niti šta sam primao.
Moj problem je da moram odmah nazad u Afriku, i tempirati sve tako da bude gotovo na vrijeme. Neću imati vremena da ponovo vadim neke dokumente, čekam da prođe x dana od jedne vakcine do druge itd.

Hvala unaprijed.
Reply With Quote
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Interviews DV 2018 Tia Intervju (interview) - Ambasada 765 26.07.2025 01:33
Dv-2017 adojaro Prijava na Lutriju 1428 31.03.2018 14:43
Interviews DV2017 - Concise Version Magelan Intervju (interview) - Ambasada 80 27.09.2017 15:05
Important Notice about DV-2017 ??? LJ75 Uputstva za dobitnike 38 10.09.2016 20:50
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:14.


Copyright ©2005 - 2025, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.