ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » DV2017 Selected Winners - DV2017 Izvučeni Dobitnici » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Prikaz rezultata ankete: DV-2017 - Izvuceni ili ne?
Izvuceni 62 24,12%
Vise srece u narednom izvlacenju 195 75,88%
Glasači: 257. Ne možete učestvovati u ovoj anketi

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #91  
Staro 22.06.2016, 14:56
mazony mazony je offline
Član
 
Datum prijave: 23.05.2016
YU lokacija: Bor
Poruke: 6
Nepromenjeno

Ovako stoje stvari drugari/ce, zvao sam da pitam za porodicu da li mogu oni kasnije da dodju na intervju i to mi je potvrdno odgovorio radnik u ambasadi koji je stvarno bio ljubazan i strpljiv samnom. Zatim na pitanje da li da prijavim i zenu i decu bez obzira na njihovo neckanje i trenutne nemogucnosti odlaska u usa, on mi je predlozio da ih prijavim a nisu u obavezi da idu samnom na razgovor...ali ako se slucajno predomisle u razumnom roku onda je potrebno samo zakazati razgovor i stvar je gotova. Ako odem sam bez njihove prijave, a oni rese da dodju da zive u usa onda taj proces, kako je rekao isti zvanicnik ambasade, traje 2 - 2.5 god. Zivi mi bili
Reply With Quote
  #92  
Staro 23.06.2016, 09:48
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mazony Prikaz poruke
Ovako stoje stvari drugari/ce, zvao sam da pitam za porodicu da li mogu oni kasnije da dodju na intervju i to mi je potvrdno odgovorio radnik u ambasadi koji je stvarno bio ljubazan i strpljiv samnom. Zatim na pitanje da li da prijavim i zenu i decu bez obzira na njihovo neckanje i trenutne nemogucnosti odlaska u usa, on mi je predlozio da ih prijavim a nisu u obavezi da idu samnom na razgovor...ali ako se slucajno predomisle u razumnom roku onda je potrebno samo zakazati razgovor i stvar je gotova. Ako odem sam bez njihove prijave, a oni rese da dodju da zive u usa onda taj proces, kako je rekao isti zvanicnik ambasade, traje 2 - 2.5 god. Zivi mi bili
Nije mi bas najjasnije:
- prijavis se grupno->odes na intervju sam->dobijes vizu->odes u US->oni dodju na intervju->dobiju vizu->dodju u US
ili:
- prijavis se grupno->odes na intervju sam->dobijes vizu->oni dodju na intervju->odete zajedno

Ili je dozvoljeno i jedno i drugo?
Reply With Quote
  #93  
Staro 27.06.2016, 17:21
Lowzyyy Lowzyyy je offline
Član
 
Datum prijave: 27.06.2016
Poruke: 8
Nepromenjeno

Pozdrav svim clanovima foruma, ja sam nov ovde i bio bih srecan kada bi neko mogao da mi pomogne. Naime znam za lutriju vec godinama, moj otac je aplicirao sa majkom vec nekih 7 godina, ali nisam bio upucen u proces kao sta ge.
Nazalost otac mi je preminuo pre nekoliko meseci i ja sada ne znam kako uopste da proverim da li smo izvuceni mozda bili, kada je bilo izvlacenje i tako dalje.
Bio sam na njihovom sajtu ali ja zaista ne znam sta se tamo trazi i da li svako od nas aplicira kao poseban covek ili svi zajedno preko jednog naloga. Ja imam 19 godina i verujem da sam aplicirao posebno, tacnije to je moj otac radio umesto nas. Nase je bilo samo da se slikamo, ostalo je on zavrsavao.
Neki uput, linkovi u sve te procedure, gde proveriti i kako... Hvala unapred...
Reply With Quote
  #94  
Staro 27.06.2016, 21:47
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Dobrodošli na forum. Na sve što ste pitali možete naći odgovor na sledećoj stranici http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/uputstvo.php

Naravno, sada je najvažnije da znate Vaš CN tj. confirmation number
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #95  
Staro 28.06.2016, 00:13
bordi888's Avatar
bordi888 bordi888 je offline
Član
 
Datum prijave: 14.09.2015
YU lokacija: Makedonija
Poruke: 26
Pošalji Skype™ poruku korisniku bordi888
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lowzyyy Prikaz poruke
Pozdrav svim clanovima foruma, ja sam nov ovde i bio bih srecan kada bi neko mogao da mi pomogne. Naime znam za lutriju vec godinama, moj otac je aplicirao sa majkom vec nekih 7 godina, ali nisam bio upucen u proces kao sta ge.
Nazalost otac mi je preminuo pre nekoliko meseci i ja sada ne znam kako uopste da proverim da li smo izvuceni mozda bili, kada je bilo izvlacenje i tako dalje.
Bio sam na njihovom sajtu ali ja zaista ne znam sta se tamo trazi i da li svako od nas aplicira kao poseban covek ili svi zajedno preko jednog naloga. Ja imam 19 godina i verujem da sam aplicirao posebno, tacnije to je moj otac radio umesto nas. Nase je bilo samo da se slikamo, ostalo je on zavrsavao.
Neki uput, linkovi u sve te procedure, gde proveriti i kako... Hvala unapred...
Dobro dosli na forumu.
Prvo zelim da Vam odam zaljene za vas gubitak. Drugo nisam neki iskusan clan ali voleo bih da pomognem i da potiknem druge iskusnije clanove da se jave i da zajedno damo neki savet ili resenje problemu. Kako si vec pomenuo u tvom postu, tvoj otac je vec 7 godina aplicirao na DV i sigurno dobro je poznavao pravila, tako da pretpostavljam da on sigurno za svakog clana tvoje porodice ima zapisano CN (confiramtion number) jer je to osnovno kad apliciras i kad posaljes prijavu. Tvoja majka mozda zna vise za taj podatak i mozda pomogne da proveris stanje vase aplikacije. Mislim da jos nije kasno za proveru ali to bi trebalo da uradis sto je moguce ranije i da znas na cime si. Kazes da imas 19 godina, to znaci da tvoj otac je slao posebnu aplikaciju za tebe, tako da sigurno on ima negde zapisano i tvoj CN. Imeno kad se prijava za DV posalje dobijas sledece podatke koje trba da zapises ili isprintas, a to je sledece: Entrant Name- Prezime, Ime; Confirmation Number: 2017************; Year of birth: (Tvoja godina radjanja) i Digital signature. Za proveru je potrebno sledece: CN (confirmation number- koji sadrzi 2017 + 12 drugih karaktera; Last/ Family Name (Tvoje prezime) i Year of birth (Tvoja godina radjanja). Mislim da je neko na forumu spomenu neke nacine u slucaju da zaboravis ili izgubis CN koji je ustvari i najbitniji jer od svega sto sam pomenuo samo on je nesto sto je autenticno i odnosi se na svaku prijavu posebno. Nadam se da ce se neko javiti koji je imao iskustvo sa izgubljenim CN. Srecno u proveri!
__________________
11.10.2015- DV-2017 x2
03.05.2016- HAS NOT BEEN SELECTED x2!
31.10.2016- DV-2018 x1 & 05.11.2016- DV-2018 x1
02.05.2017- HAS NOT BEEN SELECTED x2!
Reply With Quote
  #96  
Staro 28.06.2016, 20:28
LazarUSA LazarUSA je offline
Član
 
Datum prijave: 28.06.2016
Poruke: 1
Nepromenjeno

Pozdrav svima ljudi,ako jedno od mojih roditelja bivaju izvuceni kakva je mogucnost za mene da dobijem vizu a nisam napunio 21 godinu prije prijave,tek u novembru 2016 punim 20 godina.
Reply With Quote
  #97  
Staro 28.06.2016, 20:39
Lowzyyy Lowzyyy je offline
Član
 
Datum prijave: 27.06.2016
Poruke: 8
Nepromenjeno

Hvala vam svima zaista. Uspeo sam da nadjem CN od majke i oca ali moj nije zapisao. Navedeno je kao child da sam tu ali CN nigde. Nazalost nismo izvuceni.. Koliko rokova ima za izvalcenje svake godine ? Gde da pratim desavanja, ovde na forumu ili na njihovom sajtu ?
Reply With Quote
  #98  
Staro 28.06.2016, 23:11
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik LazarUSA Prikaz poruke
Pozdrav svima ljudi,ako jedno od mojih roditelja bivaju izvuceni kakva je mogucnost za mene da dobijem vizu a nisam napunio 21 godinu prije prijave,tek u novembru 2016 punim 20 godina.
Ukoliko neki od roditelja dobije vizu, dobiće je i dete starosti do 21 godine u trenutku prijave. Pod uslovom da nije u braku, naravno. Ukoliko te nisu stavili na svoju prijavu, biće diskvalifikovani, na žalost.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #99  
Staro 28.06.2016, 23:19
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lowzyyy Prikaz poruke
Hvala vam svima zaista. Uspeo sam da nadjem CN od majke i oca ali moj nije zapisao. Navedeno je kao child da sam tu ali CN nigde. Nazalost nismo izvuceni.. Koliko rokova ima za izvalcenje svake godine ? Gde da pratim desavanja, ovde na forumu ili na njihovom sajtu ?
Možda te otac i nije prijavio samostalno, već u svojoj i majčinoj aplikaciji. U tom slučaju, ti i nemaš svoj CN. Izvlačenje je samo jednom godišnje, u maju mesecu. U domenu nadanja je da će možda ove godine biti dodatno izvlačenje zbog manjeg broja izvučenih. Čitaj forum, dobićeš sve odgovore.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #100  
Staro 29.06.2016, 01:26
bordi888's Avatar
bordi888 bordi888 je offline
Član
 
Datum prijave: 14.09.2015
YU lokacija: Makedonija
Poruke: 26
Pošalji Skype™ poruku korisniku bordi888
Nepromenjeno

BetterFuture, U domenu nadanja je da će možda ove godine biti dodatno izvlačenje zbog manjeg broja izvučenih???
Ovo nisam nigde sreo! Broj izvucenih je u redu i nista nije cudno oko tog broja, ako uzmes u predvid da bivse YU republike imaju slican cak i visi broj izvucenih uporedo prosle godine onda mi nije jasno odakle koristis takav podatak? Bas bi te zamolio da to obrazlozis, ne bi hteo da se stvori neka lazna nada svima onima koji nisu bili izvuceni ove godine za DV 2017.
__________________
11.10.2015- DV-2017 x2
03.05.2016- HAS NOT BEEN SELECTED x2!
31.10.2016- DV-2018 x1 & 05.11.2016- DV-2018 x1
02.05.2017- HAS NOT BEEN SELECTED x2!
Reply With Quote
Odgovori

Tags
zelena karta izvlacenje, zelena lutrija 2017


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2016 Selected Winners - DV2016 Izvuceni Dobitnici cirapfc Prijava na Lutriju 238 13.05.2016 15:52
Uputstvo na srpskom za prijavu na lutriju dv2017 Tikica Prijava na Lutriju 14 04.04.2016 10:07
DV2015 dobitnici koji ste broj sombrero Vaša strana 611 24.08.2015 09:10
ZAKLJUCANO: Dobitnici Maj 2015 DV 2016 Isabelle Prijava na Lutriju 606 08.05.2015 21:17
Dobitnici DV2012 koji se nisu prijavili 5. ili 6.10. Vuvuzela Stare teme 88 16.05.2011 13:19

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:51.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.