ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #441  
Staro 10.04.2018, 00:29
Fikitron90 Fikitron90 je offline
Član
 
Datum prijave: 09.04.2018
Poruke: 6
Nepromenjeno Izvlacenje

Cao nov sam na sajtu i iskreno dosta sam citao forum za koji mislim da je bas odlican. Prijavio sam se ove godine prvi i u svakom slucaju poslednji put, dve prijave pa sta bude. Imam jedno pitanje na koje nisam uspeo da nadjem odgovor... odnosno, da li je moguce da rezultati izadju pre 15og maja kada je predvidjeno da budu? Koliko sam skapirao pre se desavalo da rezultate lutrije izbace i pre roka, ili se mozda samo tripujem
Reply With Quote
  #442  
Staro 10.04.2018, 05:34
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Fikitron90 Prikaz poruke
Cao nov sam na sajtu i iskreno dosta sam citao forum za koji mislim da je bas odlican. Prijavio sam se ove godine prvi i u svakom slucaju poslednji put, dve prijave pa sta bude. Imam jedno pitanje na koje nisam uspeo da nadjem odgovor... odnosno, da li je moguce da rezultati izadju pre 15og maja kada je predvidjeno da budu? Koliko sam skapirao pre se desavalo da rezultate lutrije izbace i pre roka, ili se mozda samo tripujem
Dobro dosli! Pogresno ste razumeli. Nemoguce je saznati neciji status pre zvanicnog datuma "izvlacenja". Srecno!
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #443  
Staro 21.04.2018, 07:06
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

pozdrav,

treba mi malo pojasnjenje u vezi koraka oko kontrole da li sam izvucen.

prijavio sam se 2016 dakle dv2018
i u maju 2017 stize poruka HAS NOT BEEN SELECTED

ali mi ostaje mogucnost da i dalje proveravam rezultat.

kasnije u nov 2017 ja igram DV 2019 i cekam sad rezultat.

a na web sajtu i dalje mogu da kontrolisem ishod DV 2018 i sad mi nije jasno:

DA LI, kad jednom vidis da nisi selektovan to je to ili jos ima nade i dokle proveravati ?
Reply With Quote
  #444  
Staro 21.04.2018, 09:08
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
pozdrav,

treba mi malo pojasnjenje u vezi koraka oko kontrole da li sam izvucen.

prijavio sam se 2016 dakle dv2018
i u maju 2017 stize poruka HAS NOT BEEN SELECTED

ali mi ostaje mogucnost da i dalje proveravam rezultat.

kasnije u nov 2017 ja igram DV 2019 i cekam sad rezultat.

a na web sajtu i dalje mogu da kontrolisem ishod DV 2018 i sad mi nije jasno:

DA LI, kad jednom vidis da nisi selektovan to je to ili jos ima nade i dokle proveravati ?
Mogucnost provere statusa vazi do kraja fiskalne godine, najvise zbog izvucenih, koji se tako informisu kada im je zakazan intervju.

U principu, nakon objavljivanja rezultata, kada saznate da niste izvuceni, to je to. Nema potrebe da proveravate opet. Ukoliko dodje do naknadnog izvlacenja i neko bude dodatno izvucen, dobice email da instrukcijom da opet proveri svoj status.

Vi zbog sebe uvek mozete jos bezbroj puta proveriti da li ste izvuceni, ali do sada, nije bilo primera da se nekome promenio status, a da nije bio prethodno obavesten.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected

Last edited by BetterFuture; 21.04.2018 at 09:11. Razlog: Typing error
Reply With Quote
  #445  
Staro 21.04.2018, 09:21
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

pa tako sam i ja nekako mislio, ali ajd da proverim.

sad me interesuje jos jedna stvar posto na sajtu pise da se uvek izvuce preko 55,000 jer znaju da nece svi proci. A onda malo dalje pise da ko ne preda zahtev do 30. spetembra ponistava se.

Sad ne kapiram, koga izvuku on jel zna da li ce biti pozvan ili ne ?
Reply With Quote
  #446  
Staro 21.04.2018, 16:00
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
pa tako sam i ja nekako mislio, ali ajd da proverim.

sad me interesuje jos jedna stvar posto na sajtu pise da se uvek izvuce preko 55,000 jer znaju da nece svi proci. A onda malo dalje pise da ko ne preda zahtev do 30. spetembra ponistava se.

Sad ne kapiram, koga izvuku on jel zna da li ce biti pozvan ili ne ?
Svako mora da proveri da li je izvucen i ako nakon toga posalje obrazac DS-260, odnosno nastavi proces nakon sto je izvucen, dobice email sa obavestenjem da proveri svoj status, tj. da sazna datum intervjua. Vize se izdaju najkasnije do 30. Septembra, odnosno do kraja tekuce fiskalne godine, pod uslovom da nisu sve predvidjene za tu godinu, izdate.

Citajte Forum, ovo su osnovne stvari koje bi trebalo svako ko ucestvuje da zna.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #447  
Staro 21.04.2018, 16:21
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

uglavnom oni koji su izvuceni to i dalje ne znaci da ce proci ne intervju vec da ce doci na razgovor, ako se pre njih vec ispuni quota od 55,000 ?

d/n
Reply With Quote
  #448  
Staro 21.04.2018, 17:55
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Post

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
uglavnom oni koji su izvuceni to i dalje ne znaci da ce proci ne intervju vec da ce doci na razgovor, ako se pre njih vec ispuni quota od 55,000 ?

d/n
Jel vas zanima lutrija? ne bih rekla inace biste vec sve ovo osnovno trebali da znate
BF vam je lepo objasnio,pocnite da citate Forum.
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #449  
Staro 21.04.2018, 20:52
Traveler Traveler je offline
Član
 
Datum prijave: 18.03.2018
Poruke: 23
Nepromenjeno

Mislim da zaista nema potrebe sa takvim odgovorima, ja citam gorum svakodnevno pa opet imam nedoumica jer uvek su tu cestitke pozdravi i zelje pa se izgubi redosled i smisao pitanja pa opet ispocetka citanje, ko pita ne skita, ko zeli da odgovori i pomogne coveku neka uradi, ko ne iskulira, cemu stalno prozivanja i pametovanja, svi mi mozemo izvuci neki srgument da nekoga “spustimo” prozivamo itd. Budimo ljudi izvucite malo dobrote iz sebe i odgovoritr ukoliko znate. Pozdrav svima.
Reply With Quote
  #450  
Staro 21.04.2018, 21:57
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Post

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Traveler Prikaz poruke
Mislim da zaista nema potrebe sa takvim odgovorima, ja citam gorum svakodnevno pa opet imam nedoumica jer uvek su tu cestitke pozdravi i zelje pa se izgubi redosled i smisao pitanja pa opet ispocetka citanje, ko pita ne skita, ko zeli da odgovori i pomogne coveku neka uradi, ko ne iskulira, cemu stalno prozivanja i pametovanja, svi mi mozemo izvuci neki srgument da nekoga “spustimo” prozivamo itd. Budimo ljudi izvucite malo dobrote iz sebe i odgovoritr ukoliko znate. Pozdrav svima.
Na sva ova pitanja vec postoje odgovori na Forumu,forum je Prava Riznica informacija. Samo se treba potruditi i procitati,ne samo tako 'upasti' sa pitanjima na kojima je vec mnogo puta odgovoreno. Pozdrav vama.
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:05.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.