ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1331  
Staro 22.03.2021, 12:01
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Questionados Prikaz poruke
Marko,do kad se smije otključavati.npr. ako sam poslao aplikaciju u oktobru 2020 a izvlačenje je 6 juna ?

LP
Postovani,
Aplikaciju/ prijavu na lutriju DV2022, koju ste popunili u oktobru 2020 ne mozete naknadno da mijenjate. Prijava na lutriju i obrazac ds nije isto.
Obrazac ds 260 popunjavaju samo IZVUCENI dobitnici i oni taj obrazac mogu da mijenjaju.

Generalno, neki savjet je, da prije nego pocnete da planirate zivot preko bare, prvo sacekate izvlacenje dobitnika, koje je ove godine planirano za 08.05.2021.g.
Imate u ranijim temama/objavama, sve sto Vas zanima od prijave, preko izvlacenja, popunjavanja ds 260, pripreme za intervju, ljekarskog i samog intervjua.

Srecno u maju.
Reply With Quote
  #1332  
Staro 22.03.2021, 14:05
Questionados Questionados je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.03.2021
Poruke: 30
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Katleja Liki Prikaz poruke
Postovani,
Aplikaciju/ prijavu na lutriju DV2022, koju ste popunili u oktobru 2020 ne mozete naknadno da mijenjate. Prijava na lutriju i obrazac ds nije isto.
Obrazac ds 260 popunjavaju samo IZVUCENI dobitnici i oni taj obrazac mogu da mijenjaju.

Generalno, neki savjet je, da prije nego pocnete da planirate zivot preko bare, prvo sacekate izvlacenje dobitnika, koje je ove godine planirano za 08.05.2021.g.
Imate u ranijim temama/objavama, sve sto Vas zanima od prijave, preko izvlacenja, popunjavanja ds 260, pripreme za intervju, ljekarskog i samog intervjua.

Srecno u maju.
Izvlačenje je pomjereno za 6 juni zbog Corone.
Ja sam pomješao ds aplikacije,do mene je.Vjerovatno nisam ništa pogriješio ali mislio sam samo da provjerim da budem siguran.
Reply With Quote
  #1333  
Staro 22.03.2021, 20:01
Drago86's Avatar
Drago86 Drago86 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2020
Poruke: 74
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mirkak92 Prikaz poruke
Pozdrav društvo. Ja sam takodje izvucena za DV2021 pod brojem 19xxx. imam jedno pitanje ako neko može da mi pomogne. Popunila sam DS prošle godine u junu dok sam još bila na master studijama. Ja sam master zavrsila u oktobru dok mi u DS-u piše da sam i dalje student. Da li da tražim od KCC da otvaram svoj DS i da to menjam? I da li je potrebno da u ‘education’ ubacim i osnovnu školu? Ja sam samo stavila završenu srednju školu i fakultet. Unapred zahvalna 🤗
Poz! Isti smo broj....i ja sam 19xx i neki.. 🤗🤗
Ukoliko ti srednja bila četvorogodišnja ( regularno, ne vanredno) možda i ne moraš mijenjati u ds. Svakako se kvalifikujes sa fakultetom. Evo neko iskusniji neka kaže?!

Nego, kad si dobila zahtjev od KCC za dokumenta?
Jesu li ti odgovarali da su ti dokumenta OK?
JA SAM prošle sedmice dobio zahtjev da pošaljem dokumenta.
Poz i srećno u daljem procesu
__________________
DV 2021= 19k 🥰
Reply With Quote
  #1334  
Staro 23.03.2021, 22:18
Mirkak92 Mirkak92 je offline
Član
 
Datum prijave: 22.03.2021
Poruke: 2
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Drago86 Prikaz poruke
Poz! Isti smo broj....i ja sam 19xx i neki.. 🤗🤗
Ukoliko ti srednja bila četvorogodišnja ( regularno, ne vanredno) možda i ne moraš mijenjati u ds. Svakako se kvalifikujes sa fakultetom. Evo neko iskusniji neka kaže?!

Nego, kad si dobila zahtjev od KCC za dokumenta?
Jesu li ti odgovarali da su ti dokumenta OK?
JA SAM prošle sedmice dobio zahtjev da pošaljem dokumenta.
Poz i srećno u daljem procesu
Nisam još ništa dobila od KCC, čekam još uvek. 😅 Javljam čim mi zatraže dokumenta 🤗
Znam da je više puta pisano, ali možeš li mi opet objasniti kako da otkljucam svoj DS? 😅
Reply With Quote
  #1335  
Staro 23.03.2021, 22:44
Drago86's Avatar
Drago86 Drago86 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2020
Poruke: 74
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mirkak92 Prikaz poruke
Nisam još ništa dobila od KCC, čekam još uvek. Javljam čim mi zatraže dokumenta
Znam da je više puta pisano, ali možeš li mi opet objasniti kako da otkljucam svoj DS?
Samo posalji mejl na KCC adresu, napisi da zelis da dodas nekepodatke. Trazi im da ti otkljucaju ds. I to je to. Odgovorice ti kroz 2 dana.

Što se tiče dokumenata, pošalji ih kad budes dodala taj podatak u DS. Dokumenta se salju na drugu mejl adresu. Ne moras cekati da ti oni traze.
__________________
DV 2021= 19k 🥰

Last edited by Drago86; 23.03.2021 at 22:46. Razlog: Dodao nesto
Reply With Quote
  #1336  
Staro 23.03.2021, 23:59
BogiNaceus BogiNaceus je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2015
Poruke: 27
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mirkak92 Prikaz poruke
Nisam još ništa dobila od KCC, čekam još uvek. 😅 Javljam čim mi zatraže dokumenta 🤗
Znam da je više puta pisano, ali možeš li mi opet objasniti kako da otkljucam svoj DS? 😅
Ja sam kod Brita nasao ovo i tako ga otljucao. Salje se mail na: KCCDV@state.gov

Subject: Unlock request

Full Name:
Case Number:
Date of Birth:

Dear Sir/Madam,
Please unlock my DS260 form as I would like to make some revisions.

Thank you
Reply With Quote
  #1337  
Staro 24.03.2021, 10:51
Manrika Manrika je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2019
Poruke: 54
Nepromenjeno

Pozdrav ljudi.Šta mislite da li se isplati postati plaintif u novoj tužbu Charles-a Kuck-a.Traži 1500 dolara do 29-og marta a 2000 do 5-og aprila ako se kasnije pridruži osoba.Cilj je da plaintifsi imaju prednost u odnosu na druge ukoliko presuda bude pozitivna.S obzirom da su rekli da će pustiti sve regione da budu current u junu a ja sam visok broj(oko 34***),šta mislite da li se isplati.Znam da u Annunciatu je sudija rekao da mu je case moot i sada prebacuje plaintifse iz Anunciata u novu tužbu besplatno i dodaje nove.Npr. kod nas ima malo slučajeva u odnosu na druge zemlje,da li se isplati učestvovati u tužbi jer ako puste current u junu pretpostavljam da će kod nas ići glatko intervjuia 1500 dolara nije malo.
Reply With Quote
  #1338  
Staro 24.03.2021, 12:28
Drago86's Avatar
Drago86 Drago86 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2020
Poruke: 74
Nepromenjeno

Da li se zna tačan podatak, koliko je ukupno dobitnika iz Srbije i Crne Gore?
__________________
DV 2021= 19k 🥰
Reply With Quote
  #1339  
Staro 24.03.2021, 13:19
pablo pablo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.08.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Manrika Prikaz poruke
Pozdrav ljudi.Šta mislite da li se isplati postati plaintif u novoj tužbu Charles-a Kuck-a.Traži 1500 dolara do 29-og marta a 2000 do 5-og aprila ako se kasnije pridruži osoba.Cilj je da plaintifsi imaju prednost u odnosu na druge ukoliko presuda bude pozitivna.S obzirom da su rekli da će pustiti sve regione da budu current u junu a ja sam visok broj(oko 34***),šta mislite da li se isplati.Znam da u Annunciatu je sudija rekao da mu je case moot i sada prebacuje plaintifse iz Anunciata u novu tužbu besplatno i dodaje nove.Npr. kod nas ima malo slučajeva u odnosu na druge zemlje,da li se isplati učestvovati u tužbi jer ako puste current u junu pretpostavljam da će kod nas ići glatko intervjuia 1500 dolara nije malo.

Ja mislim da se isplati iskreno. Da mogu vreme da vratim dao bih 5000$ za tuzbu septembra prosle godine. To sto kazu da ce biti kurent u junu se nikad ne zna, i moze da nanese veliku konfuziju. Zamisli 100 000 ljudi su odjednom spremni za intervju? Ne treba se kockati i igrati lutriju u lutriji.
Apropo toga da ce kod nas ici glatko. Za 2020 smo imali 240 kejsova ukupno. Da su hteli mogli su da odrade za nedelju dana u septembru. Da li su odradili? Naravno da ne. Samo plaintifsi su dobili sansu.
__________________
DV2018 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00030XXX

Last edited by pablo; 24.03.2021 at 13:33. Razlog: Edit
Reply With Quote
  #1340  
Staro 24.03.2021, 16:57
dadan.nk dadan.nk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.03.2021
Poruke: 35
Nepromenjeno

Kako sad da se putuje iz Cg na viziranje u Bg, s' obzirom na novje mjere kriznog staba Srbije ?
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 04:44.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.