ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » ZAKLJUCANO: Dobitnici Maj 2015 DV 2016 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #301  
Staro 06.05.2015, 08:49
melnibone melnibone je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.10.2014
YU lokacija: Kraljevo
Poruke: 30
Nepromenjeno

Proverio sam za sebe jedno 20 puta i svaki put:

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Za suprugu necu ni da proveravam
Definitivno po internetu nema dobitnika...
Ostaje nam da cekamo.
  #302  
Staro 06.05.2015, 08:52
ekamariko ekamariko je offline
Član
 
Datum prijave: 25.05.2014
Poruke: 15
Nepromenjeno

Cetvrtu godinu za redom... Jedno veliko nista! Opet razocarenje. Prosle godine bio ozvucen moj rodjak,ali je propustio intervju iz privatnih razloga.... Ima citav zivot da se kaje,mlad je. Prije par godina izvucen moj ujak i otisao sa porodicom. Godinu dana posle njega izvucena moja rodica... I ona ima citav zivot da se kaje,jer je i ona propustila intervju. Najveca tuga od svega toga sto smo ih suprug i ja prijavili,sve do jednog i oni su svi izvuceni iz prvog puta,a mi nista. Zvanicno,od danas nikog vise ne prijavljujem i nikome ne pricam o lutriji. Zasto se ljudi prijavljuju ako ne zele da odu? Prakticno oduzmu sansu nekome ko to silno zeli. Ali dobro,sta da se radi? Danas sam prvi put provjerila i bio je corak
,postoji li sansa da sutra ne bude corak? Jos uvijek se nadam,ali znam da od toga nema nista.
Ako je neko izvucen,molim ga da ne propusta sansu da ode.
  #303  
Staro 06.05.2015, 08:57
WhiteCrow WhiteCrow je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2015
YU lokacija: BiH
Poruke: 17
Nepromenjeno

Da ne bi budili nadu...Svakako postoji realna mogućnost da mi svi ovdje nismo prosli... Ako pise NOT Been Selected, nemamo druge nego da prihvatimo da nismo prošli...
Hm... i bas ovakav kurtzchluss prve godine učestvovanja...
  #304  
Staro 06.05.2015, 08:59
goKi-'s Avatar
goKi- goKi- je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.04.2014
YU lokacija: Skopje, Makedonija
Poruke: 61
Pošalji Skype™ poruku korisniku goKi-
Nepromenjeno

http://britsimonsays.com/dv2016-results-mystery-update/
Evo malo nade za svi koji dobiju "Session timed out".
__________________
DV-2014 (1) prijava -
DV-2015 (1) prijava -
DV-2016 (1) prijava -
  #305  
Staro 06.05.2015, 09:00
Klama Klama je offline
Član
 
Datum prijave: 13.11.2009
YU lokacija: Beograd
Poruke: 5
Nepromenjeno

Osmi put smo pokusali i suprug i ja I opet nista. HAS NOT BEEN SELECTED. Mozda ce deveti pokusaj biti uspesan.
  #306  
Staro 06.05.2015, 09:06
Pahuljica's Avatar
Pahuljica Pahuljica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.10.2014
US lokacija: New York
YU lokacija: ispod palme na obali mora
Poruke: 68
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik goKi- Prikaz poruke
http://britsimonsays.com/dv2016-results-mystery-update/
Evo malo nade za svi koji dobiju "Session timed out".
Nasla sam par tekstova i svi imaju neke teorije ILI / ILI.

Ali ono sto se meni desilo kada sam provjeravala i za brata i za mene bilo je da mi je naizmjenicno izbacivalo i has not been selected i session timed out, znaci nisam imala samo session timed out pa da pomislim to sto on pise - da sam mozda dobitnik... Sto se mene i moje logike tice, gluposti, jer session timed out povezujem sa preopterecenim sajtom.
__________________
DV2016 - not selected
DV2017 - not selected
DV2018 - treća sreća!

-------------------------------

Big Apple, we're coming!
  #307  
Staro 06.05.2015, 09:11
newpain01's Avatar
newpain01 newpain01 je offline
Član
 
Datum prijave: 23.05.2011
US lokacija: Chicago
Poruke: 22
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ekamariko Prikaz poruke
Cetvrtu godinu za redom... Jedno veliko nista! Opet razocarenje. Prosle godine bio ozvucen moj rodjak,ali je propustio intervju iz privatnih razloga.... Ima citav zivot da se kaje,mlad je. Prije par godina izvucen moj ujak i otisao sa porodicom. Godinu dana posle njega izvucena moja rodica... I ona ima citav zivot da se kaje,jer je i ona propustila intervju. Najveca tuga od svega toga sto smo ih suprug i ja prijavili,sve do jednog i oni su svi izvuceni iz prvog puta,a mi nista. Zvanicno,od danas nikog vise ne prijavljujem i nikome ne pricam o lutriji. Zasto se ljudi prijavljuju ako ne zele da odu? Prakticno oduzmu sansu nekome ko to silno zeli. Ali dobro,sta da se radi? Danas sam prvi put provjerila i bio je corak
,postoji li sansa da sutra ne bude corak? Jos uvijek se nadam,ali znam da od toga nema nista.
Ako je neko izvucen,molim ga da ne propusta sansu da ode.

ja imam kolegu s posla koji je prosle godine bio izvucen i tip se onda predomislio, reko je da se prijavio onako. zasto takvi ljudi uzimaju sanse onima koji stvarno zele da idu??
  #308  
Staro 06.05.2015, 09:14
goKi-'s Avatar
goKi- goKi- je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.04.2014
YU lokacija: Skopje, Makedonija
Poruke: 61
Pošalji Skype™ poruku korisniku goKi-
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Pahuljica Prikaz poruke
Nasla sam par tekstova i svi imaju neke teorije ILI / ILI.

Ali ono sto se meni desilo kada sam provjeravala i za brata i za mene bilo je da mi je naizmjenicno izbacivalo i has not been selected i session timed out, znaci nisam imala samo session timed out pa da pomislim to sto on pise - da sam mozda dobitnik... Sto se mene i moje logike tice, gluposti, jer session timed out povezujem sa preopterecenim sajtom.
Nadamo se da je tako, jer i mene izbacuje HAS NOT BEEN SELECTED svaki put
__________________
DV-2014 (1) prijava -
DV-2015 (1) prijava -
DV-2016 (1) prijava -
  #309  
Staro 06.05.2015, 09:15
shanzy shanzy je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.07.2011
YU lokacija: Srbija
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik goKi- Prikaz poruke
http://britsimonsays.com/dv2016-results-mystery-update/
Evo malo nade za svi koji dobiju "Session timed out".
ispratila sam pisanija ovog coveka na immigration forumu i nekako mi nije jasna njegova logika. kada su ljudi poceli da primecuju da je cudno da se niko ne javlja i da je mozda doslo do neke greske tvrdio je da je sve ok samo se dobitnici ne javljaju i da ne treba davati ljudima lažnu nadu kada je sve apsolutno normalno. međutim, sad kad je jasno da jeste doslo do "kvara", razvija teoriju da oni sa session out su zapravo dobitnici. pa zar to tek nije davanje lažne nade i na osnovu čega to tvrdi??
  #310  
Staro 06.05.2015, 09:16
Djorke Djorke je offline
Član
 
Datum prijave: 18.08.2014
YU lokacija: Beograd
Poruke: 17
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Amerashi Prikaz poruke
A sada odo uzeti 3 metra zice da se objesim , pozdrav
.
Polako sa tom žicom, još par dana dok se ne vidi šta je sa DV sistemom. Ako je ispravan - ide žica u krug po forumu . Očigledno je sve preopterećeno - meni izbacuje (pored toga da nisam izabran ) i server busy i da je istekla seseija i još nešto na tu temu. Očigledno će biti "bezbednije" da se proverava tek za dan - dva
Zatvorena tema


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Dv-2016 Anna085 Prijava na Lutriju 291 08.10.2015 18:51
DV2015 dobitnici koji ste broj sombrero Vaša strana 611 24.08.2015 09:10
Ds-260 dv-2015 johnywalker Vaša strana 372 24.03.2015 14:28
Dv-2015 Cosmo Vaša strana 921 23.06.2014 08:11
Dobitnici DV2012 koji se nisu prijavili 5. ili 6.10. Vuvuzela Stare teme 88 16.05.2011 13:19

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:53.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.