ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #431  
Staro 21.04.2019, 17:15
DzingisKan DzingisKan je offline
Član
 
Datum prijave: 23.02.2019
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 28
Nepromenjeno

Dao Bog da svako dobije iz prvog puta, da ne osetiš prvo razočaranje koje je većina članova osetila nakon prve godine igranja i iščekivanja, ja sam se naoružao sa mislima kako sam ja baš taj koji će dobiti na lutriji, euforija je ubrzo pokazala da sam nebitna ličnost na ovoj planeti, druga godina je ista bila. Evo treća godina je i više ništa neočekujem.
Reply With Quote
  #432  
Staro 21.04.2019, 17:41
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Kao neko ko ima solidno iskustvo u ovome mogu da kazem da je najbolnije prvi put kad ne prodjete. Nekako vam deluje realno i dostizno kao "samo da se prijavim opushteno sta je problem drugi su dobijali"
Pa kad vidite da niste, TRAS! Hladan tus i povratak u tuznu realnost.
Tako da bi novajlijama savetovao oprezan optimizam. Prijavili ste se, sudbina je sad u tudjim rukama, dobice 1% prijavljenih iz Srbije tako da je doza realnosti potrebna.
Nada nikad ne umire.
Reply With Quote
  #433  
Staro 21.04.2019, 18:46
Димитрије Димитрије je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.04.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik andrew wiggins Prikaz poruke
kao neko ko ima solidno iskustvo u ovome mogu da kazem da je najbolnije prvi put kad ne prodjete. Nekako vam deluje realno i dostizno kao "samo da se prijavim opushteno sta je problem drugi su dobijali" :==d:
Pa kad vidite da niste, tras! Hladan tus i povratak u tuznu realnost.
Tako da bi novajlijama savetovao oprezan optimizam. Prijavili ste se, sudbina je sad u tudjim rukama, dobice 1% prijavljenih iz srbije tako da je doza realnosti potrebna.
Nada nikad ne umire.
истина...
што би рекли божија воља...
1 посто није тако мало, мада опет сигуран сам да је тај хладан туш хладан данима после. то је што је...
Reply With Quote
  #434  
Staro 21.04.2019, 18:50
Димитрије Димитрије je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.04.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dzingiskan Prikaz poruke
dao bog da svako dobije iz prvog puta, da ne osetiš prvo razočaranje koje je većina članova osetila nakon prve godine igranja i iščekivanja, ja sam se naoružao sa mislima kako sam ja baš taj koji će dobiti na lutriji, euforija je ubrzo pokazala da sam nebitna ličnost na ovoj planeti, druga godina je ista bila. Evo treća godina je i više ništa neočekujem. :==d:
колико гледам овде највише људи добије из првог пута или из 10тог.
Reply With Quote
  #435  
Staro 21.04.2019, 20:59
DzingisKan DzingisKan je offline
Član
 
Datum prijave: 23.02.2019
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 28
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
колико гледам овде највише људи добије из првог пута или из 10тог.
To sam i ja primetio po anketama, ne znaju koji su srećnici ustvari, tek čovek to vidi posle 2-3 puta i zamišlja sebe da je dobio GC kada je igrao prvi put, nadam se da u mom slučaju to ne znači još 7 godina čekanja.
Reply With Quote
  #436  
Staro 22.04.2019, 11:42
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
колико гледам овде највише људи добије из првог пута или из 10тог.
Ljudi koji su izvuceni iz prvog puta nisu ni bili clanovi foruma pa kad ih izvuku krenu da guglaju pa naidju na ovaj forum pa se jave da su izvuceni. Inace nema pravila. Bilo je ljudi svake godine koji su iz drugog, treceg, cetvrtog, petog, desetog, jedanaestog puta izvuceni.
Reply With Quote
  #437  
Staro 22.04.2019, 15:28
DzingisKan DzingisKan je offline
Član
 
Datum prijave: 23.02.2019
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 28
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
Ljudi koji su izvuceni iz prvog puta nisu ni bili clanovi foruma pa kad ih izvuku krenu da guglaju pa naidju na ovaj forum pa se jave da su izvuceni. Inace nema pravila. Bilo je ljudi svake godine koji su iz drugog, treceg, cetvrtog, petog, desetog, jedanaestog puta izvuceni.
Vidiš o tome nisam razmišljao, ima logike i ima nade za nas
Reply With Quote
  #438  
Staro 23.04.2019, 18:45
Filip991 Filip991 je offline
Član
 
Datum prijave: 15.04.2017
YU lokacija: Srbija
Poruke: 17
Smile

Pozdrav svim članovima foruma, posebno ovogodišnjim saigračima koje kao i mene počinje da hvata euforija zvana Ishod rezultata DV2020

Iako ne pišem često, pratim forum, a posebno, sa zadovoljstvom, naše kolege dobitnike koji nam prepričavaju svoje početke i svoj život sa druge strane bare, što mi uliva nadu, daje dozu uzbuđenja, pozitivnih misli i motivisanosti potrebnu za put ka cilju

Nadam se pozitivnom rezultatu, naravno, ali sam i svestan realnosti.

Držim palčeve za sve nas!
Reply With Quote
  #439  
Staro 24.04.2019, 12:56
superkorisnik superkorisnik je offline
Član
 
Datum prijave: 09.10.2014
Poruke: 2
Unhappy

Petnaest godina igram i nisu me jos izvukli [url]https:

Last edited by superkorisnik; 24.04.2019 at 13:01. Razlog: 1
Reply With Quote
  #440  
Staro 24.04.2019, 14:35
Jxc Jxc je offline
Član
 
Datum prijave: 17.05.2018
Poruke: 15
Nepromenjeno

Ljudi, ja igram jos od 2010. godine. Mozda sam 2 puta zaboravila da igram... Prosle godine sam izvucena i cekam trenutno poziv za intervju.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:59.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.