ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 18.04.2015, 20:56
Isend's Avatar
Isend Isend je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.04.2015
US lokacija: zelja: SF Bay Area
YU lokacija: Nis
Poruke: 44
Nepromenjeno Dok se ceka nova prijava :)

Odlucio sam da okusam srecu ove godine, kad za to dodje vreme naravno, a do tada bi imao par nekih pitanja, i pored pregrst informacija koje sam procitao prosle noci

Da pocnem prvo sa par reci o sebi...imam 35 godina (79.godiste), nisam ozenjen, nemam dece, radim u vojsci kao vojnik po ugovoru vec 12 godina a imam zavrsenu srednju elektrotehnicku skolu IV stepen...studirao sam elektroniku malo ali to nisam zavrsio.

Da li bi mogao u USA da radim neki freelance posao vezan za PHP, posto se oko toga malo razumem, i da li je neko imao iskustva sa takvim poslovima? Koliko se placa i ima li ih u ponudi? Uopste, da li bi imao nekakvu perspektivu ako bi otisao preko s obzirom da imam prilicno godina? Prilicno sam "namajstoricav", kako kod mene kazu, pa bi mogao svasta da radim, razne kucne popravke i tako to...ima li toga da se nadje?

Zanima me dosta IT industrija pa me takodje interesuje da li bi u toj sferi mogao da nadjem neki posao, bilo kakav, s obzirom da nemam skolu za to?

To bi bila neka pitanja za pocetak, a bice ih jos naravno

PS: Da li neko moze da mi kaze da li je lakse otici u Autraliju ili u USA? Neka svoja misljenja ili jos bolje iskustva. (uzeti u obzir da nemam nikog ni u USA ni u Autraliji)

Hvala unapred na odgovorima! (nadam se da ce ih biti, posto su uglavnom svi postovi stari nekoliko godina)
Reply With Quote
  #2  
Staro 19.04.2015, 21:51
fabričkagreška's Avatar
fabričkagreška fabričkagreška je offline
Član
 
Datum prijave: 22.03.2015
US lokacija: Videćemo jednog lepog dana...
YU lokacija: Zrenjanin, Srbija
Poruke: 4
Nepromenjeno

I mene interesuju poslovi vezani za php... Stvarno bi bilo lepo da neko ko radi u web svetu podeli svoje iskustvo
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Northern Virginia NoVA - Severna Virdžinija Magelan Lokacije u USA 27 11.10.2018 05:17
Sretna nova 2013!!!! feanor997 Vaša strana 11 03.01.2013 20:58
Nova tema e! Siberian Vaša strana 60 27.04.2012 13:47
Nova prijava za DV-2013 od clana nedin nedin Stare teme 5 20.10.2011 01:22
Nova vlast = Nova pravila nelson Vaša strana 2 30.12.2008 15:47

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:38.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.