ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Prva koverta

Prva koverta Dobili ste prvu kovertu sa formularima koje treba poslati američkoj vladi. Šta sad?

Prva koverta » Obavestenja o prvim kovertama - April-Jun 2008 » Bitni linkovi
O prvoj koverti Formulari Korisne informacije Proverite prijavu Učlanite se

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 04.05.2008, 21:03
bmilos bmilos je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2008
Poruke: 60
Nepromenjeno Obavestenja o prvim kovertama - April-Jun 2008

Neka se jave u ovoj temi, cisto da ostali znamo kada su koverte pocele da pristizu...

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ADMINISTRATOR Prikaz poruke
Molimo Vas da u ovoj temi pišete samo u slučaju da ste izvučeni na lutriji. U tom slučaju, molimo Vas da podelite sa nama (orijentacioni) broj pod kojim ste izvučeni, kao i datum kada ste dobili kovertu.

Ukoliko imate bilo kakvo pitanje vezano za kovertu koju ste dobili, posetite forum Prva koverta i pokušajte da nađete odgovor na Vaše pitanje među postojećim temama. Ako ne uspete, slobodno otvorite novu temu i pitajte šta Vas zanima.

Last edited by srdjevic; 18.05.2008 at 09:50. Razlog: Komentar administratora
  #2  
Staro 06.05.2008, 08:26
stizeljeto's Avatar
stizeljeto stizeljeto je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2008
Poruke: 387
Nepromenjeno Polje Petitioner

Moj suprug je dobio prvu kovertu i ispunili smo i planiramo poslati. Sto treba da se upise u kvadratic Petitioner na drugom formularu. Naime, nas je troje, suprug, ja i beba i drugi formular isto moramo ispuniti za sve troje. Pise prvo ime, prezime i ostalo i onda opet pise Petitioner. Ti si napisao u svojim formularima koje si objavio svoje ime i adresu, dali istu pisemo na sva tri formulara i za mene i dete?
  #3  
Staro 06.05.2008, 18:54
Darko Darko je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.05.2007
US lokacija: Zrenjanin, pored postanskog sanduceta
Poruke: 38
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik stizeljeto Prikaz poruke
Moj suprug je dobio prvu kovertu i ispunili smo i planiramo poslati.
Izvini na ovom upadanju, jel to sad skoro dobio, ovih dana?

Ako jeste, ovo je onda prvi podatak za ovu godinu na internetu da pocinju da stizu koverte u ove nase krajeve!

Blago vama, svaka cast i puno srece!
  #4  
Staro 08.05.2008, 08:55
dmi dmi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2008
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Kraljevo/Beograd
Poruke: 94
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik stizeljeto Prikaz poruke
Moj suprug je dobio prvu kovertu i ispunili smo i planiramo poslati. Sto treba da se upise u kvadratic Petitioner na drugom formularu. Naime, nas je troje, suprug, ja i beba i drugi formular isto moramo ispuniti za sve troje. Pise prvo ime, prezime i ostalo i onda opet pise Petitioner. Ti si napisao u svojim formularima koje si objavio svoje ime i adresu, dali istu pisemo na sva tri formulara i za mene i dete?
tvoj suprug je petitioner i njegovo ime i adresu pises u formularima za sebe i za bebu.
pozdrav i srecno
  #5  
Staro 10.05.2008, 09:43
xeg's Avatar
xeg xeg je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.05.2008
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 852
Pošalji Skype™ poruku korisniku xeg
Nepromenjeno Stigla prva!!!

Pozdrav svima!
Juce je mojoj verenici stigla prva koverta. Apliciramo par godina i evo radosti (nije 100% ali bar 50)
E sada, dok se mi malo saberemo i izdvojimo par "pametnih" pitanja cisto mi recite dal' da nastavim u ovom thread-u koji je pokrenut za javljanje ili da otvorim novi za nas Case?
  #6  
Staro 13.05.2008, 13:59
stizeljeto's Avatar
stizeljeto stizeljeto je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2008
Poruke: 387
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Darko Prikaz poruke
Izvini na ovom upadanju, jel to sad skoro dobio, ovih dana?

Ako jeste, ovo je onda prvi podatak za ovu godinu na internetu da pocinju da stizu koverte u ove nase krajeve!

Blago vama, svaka cast i puno srece!
Hvala Darko! Prvu kovertu je dobio krajem aprila. Sve smo poslali pa da vidimo koje su sanse da i dobijemo!
  #7  
Staro 13.05.2008, 15:06
zoran80's Avatar
zoran80 zoran80 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.05.2008
Poruke: 30
Smile

Ljudi zelim samo da dam podrsku svima koji cekaju na prvu kovertu kao i ja, ne treba samo gubiti nadu tek je polovina maja, a vidim da ima nekih koji se tek nakon petog pokusaja uspeli. Srecno svima!
  #8  
Staro 13.05.2008, 15:17
xeg's Avatar
xeg xeg je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.05.2008
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 852
Pošalji Skype™ poruku korisniku xeg
Nepromenjeno

Samo da dam precizan podatak:
-prva koverta stigla 9. maja a redni broj je 14xxx (prosle godine je u Evropu poslato preko 26000)
  #9  
Staro 14.05.2008, 18:31
sandman sandman je offline
Član
 
Datum prijave: 14.05.2008
Poruke: 1
Nepromenjeno

Dobio kovertu danas...koji je rok da posaljem nazad popunjene formulare? Onda cekam drugo pismo koje cu mozda dobiti a mozda i ne??? Ako sam dobro razumeo to tako funkcionise?

Postoji li nekakva 'statistika' ili bar vasa proizvoljna procena koliko ljudi koji dobiju prvo pismo zapravo dobiju i drugo i budu pozvani na intervju i napokon
dobiju green card....mozda glupo pitanje ali u poprilicnom soku i ne znam da li da se radujem ili da se suzdrzava da se ne bih razocarao...


Odmah cu se baciti na citanje 'Zelena Lutrija - Retro' teme...

Hvala svima na ovom sjajnom forumu i puno srece!!!!

btw, redni broj je (ako citam pravu brojku) 2009EU00...24xxx
  #10  
Staro 15.05.2008, 12:42
mariags's Avatar
mariags mariags je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.05.2008
US lokacija: Miami Beach
YU lokacija: Loznica, Srbija
Poruke: 43
Pošalji Skype™ poruku korisniku mariags
Nepromenjeno

Evo samo da se javim... Meni je jutros stigla bela velika koverta!! Isto je tako postar savio vise puta a inace vise je bila napolju nego u sanducetu. Jos sam u poprilicnom soku ovo je prvi put da ucestvujem na lutriji.
Moj case number je
2009EU00015***

Pozdrav svima!
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 01:22.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.