ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 12.11.2009, 23:55
Lakoni Lakoni je offline
Član
 
Datum prijave: 12.11.2009
Poruke: 7
Nepromenjeno Americko drzavljanstvo

Dobro vece, ja sam novi na ovom forumu. Mogu reci da sam dosta tema procitao, pa reko da i ja pokrenem temu. Imam 20 godina, vec sam bio 2 puta u Americi tacnije u Chicagu, dobro sam se sprijateljio sa par ljudi i u stalnom smo kontaktu. Moj cilj je da zivim u americi jer tamo vidim sebe, a vidim da je jedini nacin da se ostvari brak, ja bih volio da upoznam ljude koji su to uradili da razmijenimo iskustva. A volio bih kad bi mi se ostvarila zelja da se upoznam sa nekom potencijalnom mladom damom koja bi mogla da pomogne meni a i prije svega sebi.
Reply With Quote
  #2  
Staro 13.11.2009, 00:56
nemili's Avatar
nemili nemili je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.10.2009
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 290
Pošalji Skype™ poruku korisniku nemili
Nepromenjeno

Pa nije jedini nacin, ali je najbrzi. Ali ovo nije forum o sklapanju brakova, nego o razmeni iskustava za i oko green card lutrije!
Reply With Quote
  #3  
Staro 13.11.2009, 01:05
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lakoni Prikaz poruke
A volio bih kad bi mi se ostvarila zelja da se upoznam sa nekom potencijalnom mladom damom koja bi mogla da pomogne meni a i prije svega sebi.
ako bi mogao da pojasnis, molim te, ovo u bold.
Reply With Quote
  #4  
Staro 13.11.2009, 01:13
Siberian's Avatar
Siberian Siberian je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida - Orlando
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno

eh sad......................mozda, ali sutra malo
Reply With Quote
  #5  
Staro 13.11.2009, 10:00
dreadnot's Avatar
dreadnot dreadnot je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 24.06.2009
US lokacija: Milwaukee, WI
YU lokacija: Beograd, RS
Poruke: 652
Pošalji Yahoo poruku korisniku dreadnot
Nepromenjeno

Ne znam da li da postujem ovde ili da odmah idem na izmene naslovne strane i predlozim Srdjevicu da, kad vec menja izgled sajta, doda i sekciju za bracne ponude. Zasto da se ogranicavamo samo na pustu srecu, kad mozda mozemo da pomognemo da se nadju srodne duse i zapocnu zajednicki zivot. Jedna ce da obezbedi drzavljanstvo, a druga... ne znam, jos nije objasnio cime ce da je usreci...
__________________

02. 11. 2008. - Prijava za DV 2010
05. 06. 2009. - Prvi koverat stigao, broj 19xxx
01. 07. 2009. - Formulari poslati u Kentaki
09. 07. 2009. - Formulari stigli u Kentaki
04. 12. 2009. - Stigla druga koverta
22. 01. 2010. - Obavljen lekarski pregled
27. 01. 2010. - Obavljen intervju, odlozeno viziranje
09. 04. 2010. - VIZE U PASOŠIMA!
17. 09. 2010. - D(eparture) Day
Reply With Quote
  #6  
Staro 13.11.2009, 10:05
Lakoni Lakoni je offline
Član
 
Datum prijave: 12.11.2009
Poruke: 7
Nepromenjeno

Ja znam da je ovo forum u vezi green card lutrije, pa ja rekoh da je tu i obuhvacena ova green card putem braka, ali se vi cvrsto drzite svojih okvira i vidim da se po malo i posprdavate. A da ne znate mozda neki forum koji je za upoznavaanje ljudi koji su u inzomzestvu?
A ti Zana vidim da si glavna odje, i mislim da je banalna stvar a da ne razumijesh tu recenicu, al hajde kad me tijerash da ti objasnim zasto ne objasnit cu ti, evo ovako :
1.) "da pomogne meni- to se prije svega odnosi na to, da upoznam curu koja bi sklopila fiktivan brak, ona bi meni pomogla jer bih ja dobio papire"
2.) "da pomogne sama sebi- ona bi sama sebi pomogla u finansiskom obliku, danas je svaki priliv novca koristan bar ja tako mislim"
Nisi nikad za ovo cula jel Zana? I ne znam koji je razlog da postavljash tako ironicno pitanje da ti objasnim rijeci koje su u bold, jer tacno se zna kako si ti to napisala. Mislim da je ljudski ako ovaj forum nije forum kao za moj slucaj, mislim da bi fino bilo da me uputite na neki forum koji odgovara mojim zahtijevima.
Reply With Quote
  #7  
Staro 13.11.2009, 10:09
Lakoni Lakoni je offline
Član
 
Datum prijave: 12.11.2009
Poruke: 7
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dreadnot Prikaz poruke
Ne znam da li da postujem ovde ili da odmah idem na izmene naslovne strane i predlozim Srdjevicu da, kad vec menja izgled sajta, doda i sekciju za bracne ponude. Zasto da se ogranicavamo samo na pustu srecu, kad mozda mozemo da pomognemo da se nadju srodne duse i zapocnu zajednicki zivot. Jedna ce da obezbedi drzavljanstvo, a druga... ne znam, jos nije objasnio cime ce da je usreci...
Svaka cast, dobar prijedlog.
Reply With Quote
  #8  
Staro 13.11.2009, 10:11
dreadnot's Avatar
dreadnot dreadnot je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 24.06.2009
US lokacija: Milwaukee, WI
YU lokacija: Beograd, RS
Poruke: 652
Pošalji Yahoo poruku korisniku dreadnot
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lakoni Prikaz poruke
Ja znam da je ovo forum u vezi green card lutrije, pa ja rekoh da je tu i obuhvacena ova green card putem braka...
Tacno je da je brak po nekad prava lutrija, ali ipak se ovaj forum odnosi samo na zvanicnu lutriju koju organizuje vlada USA. Nemoj da se ljutis ako je ton prethodnih postova bio malo saljiv, jer je to normalna reakcija na molbu za provodadzisanje. Ne znam da li postoji forum kakav trazis, mislim da se to resava po prijateljskim i poznanickim vezama. Ako vec znas ljude tamo i odrzavas kontakt sa njima, verovatno oni mogu da ti nadju fiktivnu mladu. Tesko da vecina clanova na ovom forumu, koji su jos uvek na Balkanu ima ideju kako da ti pomogne, a nisam siguran ni za one koji su vec preko bare. Kako je vec bilo slicnih pitanja, rekao bih da je generalni stav svih ljudi ovde da ta opcija i nije bas jednostavna. Nisu ni Ameri ovce, znaju oni za te varijante, pa je ceo proces prilicno komplikovan i moze da potraje godinama do konacnog odobrenja...
__________________

02. 11. 2008. - Prijava za DV 2010
05. 06. 2009. - Prvi koverat stigao, broj 19xxx
01. 07. 2009. - Formulari poslati u Kentaki
09. 07. 2009. - Formulari stigli u Kentaki
04. 12. 2009. - Stigla druga koverta
22. 01. 2010. - Obavljen lekarski pregled
27. 01. 2010. - Obavljen intervju, odlozeno viziranje
09. 04. 2010. - VIZE U PASOŠIMA!
17. 09. 2010. - D(eparture) Day
Reply With Quote
  #9  
Staro 13.11.2009, 12:01
Lakoni Lakoni je offline
Član
 
Datum prijave: 12.11.2009
Poruke: 7
Nepromenjeno

Dreadnot hvala ti na odgovorima, znam ja to sve sto si ti rekao, i sve si u pravu. Ja sam se vec angazovao u vezi toga, ovi moji poznanici mi pomazu u vezi toga, i kad dodje vrijeme ja cu po treci put poci gore i da stisnem to da zavrshim. Nego ja reko moze li se ovako preko interneta stupit u kontakt s nekim, i sto npr. kad bih ja sutra sredio svoje papire, zasto i ja ne bih nekom pomogao kao sto je i meni neko.
Reply With Quote
  #10  
Staro 13.11.2009, 12:03
nemili's Avatar
nemili nemili je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.10.2009
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 290
Pošalji Skype™ poruku korisniku nemili
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lakoni Prikaz poruke
Mislim da je ljudski ako ovaj forum nije forum kao za moj slucaj, mislim da bi fino bilo da me uputite na neki forum koji odgovara mojim zahtijevima.
Mislim da je lakse naci forume koji tebi trebaju nego ovaj, prosto zato sto je ta tematika mnogo rasprostranjenija.
Evo sta sam ja nasao za 3 minuta googlanja:

http://www.ljubavnognezdo.com/forum/default
http://www.eljubav.com/
http://www.novikrug.com/

Koliko vidim ima interesantnih stvari, mozda i ja uskoro osvanem u Americi i napravim blog "Nemili i razuzdana_mlada"!
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Dvojno drzavljanstvo i izvodi iz policije i suda amilio Intervju (interview) - Ambasada 17 27.01.2013 16:37

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 02:48.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.