ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Prva koverta

Prva koverta Dobili ste prvu kovertu sa formularima koje treba poslati američkoj vladi. Šta sad?

Prva koverta » DV - 2012 broj izvucenih sa frouma? » Bitni linkovi
O prvoj koverti Formulari Korisne informacije Proverite prijavu Učlanite se

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 06.08.2011, 06:27
vrhunski vrhunski je offline
Proteran
 
Datum prijave: 17.06.2010
US lokacija: San Jose, CA
YU lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 488
Nepromenjeno DV - 2012 broj izvucenih sa frouma?

Pitanje za iskusne forumase ili moderatore
Da li je ove godine manje izvucenih (sa foruma) u odnosu na broj izvucenih predhodnih godina (minus porast u broju korisnika na forumu)?
  #2  
Staro 06.08.2011, 08:23
ZeljkoUSA's Avatar
ZeljkoUSA ZeljkoUSA je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2010
US lokacija: Realno: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 425
Nepromenjeno

Na forumu sam "preziveo" proslogodisnje i ovo izvlacenje. Ove godine je definitivno manje dobitnika. Sto se tice ranijih godina, ima ovde dosta "starijih" od mene, javice se...

Bas me interesuje da vidim zvanican broj dobitnika po zemljama za ovu godinu, mrsavo nesto kod nas...
  #3  
Staro 06.08.2011, 08:51
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vrhunski Prikaz poruke
Pitanje za iskusne forumase ili moderatore
Da li je ove godine manje izvucenih (sa foruma) u odnosu na broj izvucenih predhodnih godina (minus porast u broju korisnika na forumu)?
Stanje je sve gore. Vidi se po aktivnostima na forumu. Nekada su dobitnici diskutovali cele godine i preko leta do razgovora u ambasadi, bili aktivni i svaki dan pisali nove postove. Jeste da je tada bilo manje informacija na forumu sa manjim brojem tema pa su se vise razmenjivala misljenja, ali ipak je sada to sve tanko zbog malog broja dobitnika. Uglavnom je aktivan Oktobar mesec jer je broj cekalica za izvlacenje u porastu i tada se vrte standardna pitanja gde da se slikam, gde da se prijavim, sta bi bilo kad bi bilo ako me izvuku, itd....
  #4  
Staro 06.08.2011, 11:10
vrhunski vrhunski je offline
Proteran
 
Datum prijave: 17.06.2010
US lokacija: San Jose, CA
YU lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 488
Nepromenjeno

ja licno mislim da je ove godine manje dobitnika iz razloga sto su ponavljali izvlacenje. Oni jesu selektovali 100.000 ljudi ali garant je neki x procenat njih izgubio broj na Emailu i slicno. Iz tog razloga me zanima za koliko otprilike je broj dobitnika manji nego inace.
  #5  
Staro 06.08.2011, 12:01
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vrhunski Prikaz poruke
ja licno mislim da je ove godine manje dobitnika iz razloga sto su ponavljali izvlacenje. Oni jesu selektovali 100.000 ljudi ali garant je neki x procenat njih izgubio broj na Emailu i slicno. Iz tog razloga me zanima za koliko otprilike je broj dobitnika manji nego inace.
Ako je razlog ove godine gubitak brojeva onda bi manje dobitnika trebala biti normalna pojava i na stranim forumima. Ne bih rekao da nesto puno kukaju kao mi. Nase dobitnike iz YU drzava ce da svedu da se na prst mozemo izbrojati. Ove godine vecina dobitnika se na forumu pojavila posle 15.7. kao novi forumasi, a svaki stari forumas ko je citao forum ranije tesko da je bacio CN tek tako jer je bio informisan bar toliko sa foruma oko osnovnog. Znaci forumasi su tesko bacali CN a sve nas je manje, tako da se ne slazem sa tvojim misljenjem. Pravi odgovor cemo vidjeti naredne godine kad (ako) sve bude regularno bez bacanja CN. Ovo je moj utisak.
  #6  
Staro 06.08.2011, 13:00
vrhunski vrhunski je offline
Proteran
 
Datum prijave: 17.06.2010
US lokacija: San Jose, CA
YU lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 488
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mijan Prikaz poruke
Ako je razlog ove godine gubitak brojeva onda bi manje dobitnika trebala biti normalna pojava i na stranim forumima. Ne bih rekao da nesto puno kukaju kao mi. Nase dobitnike iz YU drzava ce da svedu da se na prst mozemo izbrojati. Ove godine vecina dobitnika se na forumu pojavila posle 15.7. kao novi forumasi, a svaki stari forumas ko je citao forum ranije tesko da je bacio CN tek tako jer je bio informisan bar toliko sa foruma oko osnovnog. Znaci forumasi su tesko bacali CN a sve nas je manje, tako da se ne slazem sa tvojim misljenjem. Pravi odgovor cemo vidjeti naredne godine kad (ako) sve bude regularno bez bacanja CN. Ovo je moj utisak.
Pa pazi ja se slazem samo mi je malo cudno da nas je tako malo plus jedno 5-6 njih koje poznajem su izgubili svoj CN broj. Mislim da ce tek DV-2013 biti prava slika svega. Uostalom sacekacemo kraj ove DV-2012 pa videcemo koliko ima dobitnika.
  #7  
Staro 06.08.2011, 13:32
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vrhunski Prikaz poruke
Pa pazi ja se slazem samo mi je malo cudno da nas je tako malo plus jedno 5-6 njih koje poznajem su izgubili svoj CN broj. Mislim da ce tek DV-2013 biti prava slika svega. Uostalom sacekacemo kraj ove DV-2012 pa videcemo koliko ima dobitnika.
Ja znam da sam u jedno siguran. Na forumu je vec 3. Maja pala sumnja u izvlacenje. Jasan signal za forumase da ne bacaju CN. To znaci da ce pre CN da baci neko neinformisan, nego neko sa foruma?! A nama su ljudi sa foruma uzorak za racunanje dobitnika. Zato ne vidim da smo tu nesto izgubili sa gubljenjem CN.
Ono sto nisam siguran a moja je sumnja, je to da je razlog sto su smanjili i ove godine dobitnike sa naseg podrucja pa nas je zato manje. Tu najvise sumnjam da je za Srbiju znatno smanjen broj ove godine pa je rezultat ovakav jer okosnicu dobitnika i forumasa daje Srbija (logicno kao najveca YU drzava).
Neko je napomenuo da je zbog Kosova manji broj dobitnika za Srbiju, jer je Kosovo sada posebno po broju dobitnika. Neka sabere dobitnike iz Srbije i Kosova pa ce opet vidjeti da se broj smanjuje.
  #8  
Staro 06.08.2011, 17:54
vrhunski vrhunski je offline
Proteran
 
Datum prijave: 17.06.2010
US lokacija: San Jose, CA
YU lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 488
Nepromenjeno

Kosovo je i prosle godine bilo odvojeno. Ne znam uglavnom deluje mi kao da ima manje ljudi mada opet sta znam mozda su jednostavno selektovani neki koji se nigde ne pojavljuju

Uglavnom videcemo kad izadje builten sta i kako.
  #9  
Staro 26.04.2012, 17:14
AlexxaGajic AlexxaGajic je offline
Član
 
Datum prijave: 19.07.2011
Poruke: 3
Nepromenjeno cc

kako da znam da li sam izvucen za dv2013 ?SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  #10  
Staro 26.04.2012, 17:18
NightSky's Avatar
NightSky NightSky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.01.2012
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 232
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik AlexxaGajic Prikaz poruke
kako da znam da li sam izvucen za dv2013 ?SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Dobro došao na forum!
Ne možeš znati prije 1. maja, a nakon 1. maja možeš provjeriti ovdje https://www.dvlottery.state.gov/ pomoću confirmation number-a koji si dobio prilikom prijavljivanja na lutriju.
__________________

DV 2020
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Koji ste broj? jakov Prva koverta 100 03.05.2014 14:13
Nemam broj vandicazg Prva koverta 8 10.07.2011 02:51
DV 2012 - Da se prebrojimo Alex016 Stare teme 278 01.05.2011 04:12
broj izvucenih po zemljama? biljana Vaša strana 6 12.02.2009 16:39

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:46.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.