ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1481  
Staro 15.04.2021, 08:12
Mikalica Mikalica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.10.2020
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dadan.nk Prikaz poruke
Ljudi,

Danas sam bio na viziranju, cekalo se malo duze nego sto sam mislio. Desava se sledeca stvar da sam donio ovjerenu kopiju diplome gdje mi je konzul rekao da naknadno posaljem original (dao bijeli papir sa komentarom sta fali) i vratio pasos.
Inace sve je ostalo teklo dobro, pitala me gdje idem kako i sta.

Ali mene sad zanima da li sa diplomom da saljem pasos ili ne ?
Caoo,da li si nosio sve ovjerene kopije(svih dokumenata)
Reply With Quote
  #1482  
Staro 15.04.2021, 08:15
caliboy caliboy je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2020
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Pozarevac
Poruke: 64
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ssssss Prikaz poruke
Trebali su do sada da ti jave, mada sve je usporeno. Gde treba da ideš na viziranje Sa ili Bg?
I daa...
Bila sam current u decembru, a tek polovinom decembra su mi javili za dokumente, poslala sam isto tako u avgustu mozda, tako da nemoj mnogo brinuti. Sačekaj još malo.
A za viziranje pitam, jer je možda i do mesta.. Ja sam trebala već biti vizirana, ali su nam pomerili viziranje za više od mesec od dana poslatog od KCC zbog zdravstvene situacije kako su naveli.
Uhh... nadam se da ce biti sve ok i da cemo pozeleneti. Mi treba da idemo u BG ambasadu. Gde su tebi odlozili zbog zdravstvene situacije? U SA ili BG?
__________________
__________________

selected DV2021
cn: 2021EU00010XXX
10.06.2020. DS260
29.09.2020. documents sent
Reply With Quote
  #1483  
Staro 15.04.2021, 09:13
dadan.nk dadan.nk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.03.2021
Poruke: 35
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mikalica Prikaz poruke
Caoo,da li si nosio sve ovjerene kopije(svih dokumenata)

Ja sam ponio sve, originale osim ovjerene kopije diplome, ali ovjera je bila starija od godine dana i zato su me vratili sa bijelim pismo da im ponovo posaljem diplomu.
Ali ne znam da li da saljem diplomu sa pasosem ili ne ?
Reply With Quote
  #1484  
Staro 15.04.2021, 09:40
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

A original diplomu uopšte nisi imao kod sebe, već samo overenu kopiju?
Reply With Quote
  #1485  
Staro 15.04.2021, 09:45
dadan.nk dadan.nk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.03.2021
Poruke: 35
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
A original diplomu uopšte nisi imao kod sebe, već samo overenu kopiju?
Upravo tako, jer sam imao diplomu fakulteta, a znao sam da ovjerena dokumenta mogu da se donesu, ali po njihovom ne moze preko godinu dana starosti.
Reply With Quote
  #1486  
Staro 15.04.2021, 09:53
ssssss ssssss je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.03.2021
Poruke: 40
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik caliboy Prikaz poruke
Uhh... nadam se da ce biti sve ok i da cemo pozeleneti. Mi treba da idemo u BG ambasadu. Gde su tebi odlozili zbog zdravstvene situacije? U SA ili BG?
Treba da idem u SA, javili su mi 5 dana pre intervjua da odgađaju.

A isto sam im pisala i mailove za dokumentaciju, ali sam dobijala automatske poruke, odgovorili su polovinom decembra, i tada mi je falio dokument (u suštini nije, slala sam i stari i novi pasoš zbog promene prezimena, ali sam oba puta napisala novo prezime i stavila oznaku old/new passport ali oni to nisu uvažili, pa su tražili samo da pošaljem ponovo stari pasoš, u suštini da preimenujem naziv (staro prezime na starom pasošu)).
Pišem ovo jer su bili ažurni tada, poslala sam odmah ispravljen dokument i odgovorili su sutradan da je sada sve u redu i da treba oni opet da se jave povodom datuma..

Pa sada ne znam koliko sam ti pomogla, ali svakako ih nazovi ako ti ne jave ništa do kraja meseca.
Reply With Quote
  #1487  
Staro 15.04.2021, 09:57
ssssss ssssss je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.03.2021
Poruke: 40
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dadan.nk Prikaz poruke
Ljudi,

Danas sam bio na viziranju, cekalo se malo duze nego sto sam mislio. Desava se sledeca stvar da sam donio ovjerenu kopiju diplome gdje mi je konzul rekao da naknadno posaljem original (dao bijeli papir sa komentarom sta fali) i vratio pasos.
Inace sve je ostalo teklo dobro, pitala me gdje idem kako i sta.

Ali mene sad zanima da li sa diplomom da saljem pasos ili ne ?
Pa ti svakako moraš dostaviti pasoš zbog vize, ako živiš blizu ambasade možda da lično odeš ili pozoveš...
Msm da ako je razlog samo dostava da bi se uverili a sve ostalo u redu, verovatno šalješ odmah i pasoš zbog vize.
Reply With Quote
  #1488  
Staro 15.04.2021, 10:03
dadan.nk dadan.nk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.03.2021
Poruke: 35
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ssssss Prikaz poruke
Pa ti svakako moraš dostaviti pasoš zbog vize, ako živiš blizu ambasade možda da lično odeš ili pozoveš...
Msm da ako je razlog samo dostava da bi se uverili a sve ostalo u redu, verovatno šalješ odmah i pasoš zbog vize.
Nadam se sa je tako, jer je razgovor bas tekao prijatno, pitala me da se sigurno necu ozeniti prije nego odem tamo, i ja rekao da necu, pa mi zbog toga zvuci obecavajuce.
Reply With Quote
  #1489  
Staro 15.04.2021, 10:57
Mikalica Mikalica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.10.2020
Poruke: 46
Nepromenjeno

Da li izvod iz knjige rodjenih obicni ili interancionalni? Evo prvi put cujem za taj internacionalni od gospodje sto radi na salter
Reply With Quote
  #1490  
Staro 15.04.2021, 11:20
Spmi Spmi je offline
Član
 
Datum prijave: 16.11.2020
Poruke: 12
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mikalica Prikaz poruke
Da li izvod iz knjige rodjenih obicni ili interancionalni? Evo prvi put cujem za taj internacionalni od gospodje sto radi na salter
Ne treba internacionalni, bilo je vec poruka na ovu temu.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:25.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.