ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > ZelenaLutrija.com - O sajtu

ZelenaLutrija.com - O sajtu Predlozi, sugestije, pitanja o sajtu

ZelenaLutrija.com - O sajtu » O pravcima nastavka (velike) teme » Bitni linkovi
Donacije Partneri Novosti Bilten (newsletter) Zelena Lutrija

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 23.04.2008, 12:54
Darko Darko je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.05.2007
US lokacija: Zrenjanin, pored postanskog sanduceta
Poruke: 38
Nepromenjeno O pravcima nastavka (velike) teme

Prvo da vas sve pozdravim na novom forumu, i da pohvalim Milosha za trud, potez je i vise nego dobar, a i mnogo je prakticnije.Kao sto je i sam rekao, ima ovde jos dosta da se sredi da bi izgledalo potpuno funkcionalno, da se bivsa tema razbije na delove kako bi dobilo na preglednosti, ali otom-potom, jasno je svima da za to treba vremena, tako da je za sada i ovako vise nego odlicno.

S obzirom da ce prethodna tema biti zakljucana do daljnjeg, a vreme ide, svaki dan nalecemo na razna pitanja i administrativne "problemcice" vezane za Green Card Diversity Lottery, a bogami i za sam odlazak "preko bare", otvorio sam ovu temu kako bi razgovor koji smo do sada vodili, mogao nesputano da se nastavi.

Nisam znao koji naslov da stavim, pa administrator ako zeli, neka promeni slobodno pod naziv koji on smatra da treba da bude.Ja za sada nemam nikakvih pitanja, tako da cu ostati na ovom uvodnom tekstu, a ostali mogu poceti slobodno!
Puno srece u daljem radu foruma, puno srece sa Zelenom Lutrijom svima koji su igrali i zeljno iscekuju famoznu "belu kovertu", i jos vise srece onima koji su otisli u USA, da im pocetak bude bez problema, sa sto manje peripetija i nejasnoca.
Ziveli!
Reply With Quote
  #2  
Staro 23.04.2008, 16:01
milana milana je offline
Član
 
Datum prijave: 21.04.2008
US lokacija: Berlin, Germany
Poruke: 1
Nepromenjeno

e pozdrav milosu i ostaloj ekipi ljudi sa velikim srcem
ako nekog zanima kako da ode za nemacku, nek se javi :P
Reply With Quote
  #3  
Staro 24.04.2008, 18:08
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Jeeeej, prva tema koja nije moja! :-) E, pa cestitamo Darku. ;-)

Ja cu prilikom cepanja one teme ako nadjem po koji tvoj tekst koji opisuje "Vasu stranu" prebaciti u ovu temu.... ;-)
Do tada, mozes da piskaras ovde o tome sta se tebi desava, a subject cemo posle da preimenujemo u nesto sto ima specificnosti vezane za tvoju proceduru.

Svako ko ima neko pitanje, ima vise nego dovoljno foruma (tema). Ja cu prebacivati ako vidim "promasene", a otvoricu i jednu za sam sajt, da ljudi mogu da predlazu nove forume, u slucaju da sam nesto propustio... ;-)

P.S. Veliki pozdrav Milani! (Otvori novu temu i pisi slobodno o Nemackoj, samo stavi u naslov da znaju ljudi i udri) ;-)
Reply With Quote
  #4  
Staro 25.04.2008, 00:22
V777's Avatar
V777 V777 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: US
Poruke: 270
Smile

Nek je sa srecom pocetak rada ovog sajta, Miloshu svaka cast, sigurna sam da ce ovaj sajt biti izvanredan, imace mnogo posetilaca, vremenom bice mnogo vise razvijen, nadam se da camo svi moci jedni drugima da pomognemo sve sto je u nasoj moci...

Ono sto bih ja zelela jos da napomenem jeste da afirmisem sve potencijalne dobitinike GC za ovu godinu, da se jave i obaveste nas o dobitku svoje prve bele koverte. Takodje, ukoliko neko cuje nesto o dobijanju prvih koverata u drugim zemljama i kontinentima, bilo bi lepo da nam jave da znamo ....

Puno pozdrava i srecno!
Reply With Quote
  #5  
Staro 25.04.2008, 21:42
Lucky Lucky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.11.2005
US lokacija: Tampa Bay,FL
YU lokacija: Srbija
Poruke: 205
Nepromenjeno

E pa konacno da dobijemo ovaj forum (dugo ocekivani). Pozdrav Milosu i svim USA emigrantima iz suncane Floride!

Bilo bi dobro da ovo mesto bude svratiste za sve one kojima je pomoc u snalazenju ovde potrebna a istovremeno i izvor novih informacija za nas koji smo vec neko vreme ovde jer infomacija i saveta nikad dosta narocito kada se radi o ogromnoj zemlji kao sto je USA.

Nek je sa srecom!
Reply With Quote
  #6  
Staro 25.04.2008, 21:48
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

ooooooo, Srecko nam se prijavio!!! :-)

E pa dobrodosao legendo, nadam se da ces nam opisati malo Floridu i kako ti je tamo (ako neko odluci da skoci tamo) u onom forumu o lokacijama... ;-)

Puno pozdrava i srecno u FL
Milos
Reply With Quote
  #7  
Staro 22.05.2008, 16:10
Siberian's Avatar
Siberian Siberian je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida - Orlando
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno

puno pozdrava stvaraocima ovako jako potrebnog sajta za nase ljude koji su usa i koji planiraju doci.

Pozdrav
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 01:59.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.